![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

|
|||||||
![]() |
|
|
Alati za teme | Način prikaza |
|
|
#466 |
|
Moderator
![]() Registrovan: May 2015
Lokacija: Kladovo
Godine: 52
Postovi: 4,531 E-cig: istick30....
Pohvala: 3,116
Pohvaljen: 3,031
Nivo reputacije: 570 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
|
|
|
|
|
|
|
#467 |
|
Moderator
![]() Registrovan: Feb 2016
Lokacija: Beograd
Godine: 35
Postovi: 1,358 E-cig: Hyperion dna100c + Bskr 1
Pohvala: 2,998
Pohvaljen: 1,601
Nivo reputacije: 265 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Čudi me da nema neku hibrid konekciju da radi bez tog mosfeta.
|
|
Vaping_Nexus_Youtube_Reviews: https://www.youtube.com/@vapingnexus
|
|
|
|
|
|
|
#468 |
|
Moderator
![]() Registrovan: May 2015
Lokacija: Kladovo
Godine: 52
Postovi: 4,531 E-cig: istick30....
Pohvala: 3,116
Pohvaljen: 3,031
Nivo reputacije: 570 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
|
|
|
|
|
|
|
#469 |
|
Iskusan član
![]() Registrovan: Sep 2018
Lokacija: Beograd
Postovi: 293 E-cig: Billet Box
Pohvala: 98
Pohvaljen: 301
Nivo reputacije: 73 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Kako konkretno crkavaju? Jel isto kao i kod onog Atto sto je bilo da mu se lomi kontakt ispod 510 konektora od odvrtanja i zavrtanja atomizera ili je nesto drugo?
|
|
|
|
|
|
#470 | |
|
Veteran
![]() Registrovan: Dec 2017
Lokacija: Zaječar
Godine: 55
Postovi: 1,517 E-cig: VTinbox,JacVapour,Kayfun
Pohvala: 2,365
Pohvaljen: 1,661
Nivo reputacije: 274 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Citat:
Atto styled mod Hoce da crkne ako udje tecnost na chip mada Cthulhu ima film tanak preko elektronike bas radi zastite. Do skora je na njihovom sajtu moglo da se kupi Sent from my iPhone using Tapatalk |
|
|
|
|
|
|
#471 |
|
Moderator
![]() Registrovan: May 2015
Lokacija: Kladovo
Godine: 52
Postovi: 4,531 E-cig: istick30....
Pohvala: 3,116
Pohvaljen: 3,031
Nivo reputacije: 570 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
E too." Ato" su ove cevke. Crkne elekreonika. Smrde na upaljeno. Rade solidno dok rade. Valjda loša elektronika šta li je. To sa lomljenjem je bila boljka samo prvih mosfet čipova, posle su počeli da podmeću silikonsku dodlošku ispod + konektora i to je rešilo taj problem
Edit Da napomenem da sam ih uzimao još u vreme kada sam se vraćao na MTL, dakle nikada nisu terali niži otpor od 1 do 0.9 oma. Zavisi kako sam motao žicu. Znači najveća snaga je mogla biti oko 17 do 20W. Stepen iskorišćenja baterije im je odličan, nem priče, ali džaba ih bilo. Promenio sam sa ove 3 cevke bar 10 mosfeta. Svakoj je bar po 3 puta crkao isti. |
|
"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
|
|
|
|
|
|
|
#472 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Feb 2015
Lokacija: Novi Bečej
Godine: 52
Postovi: 3,332 E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 257
Pohvaljen: 1,587
Nivo reputacije: 367 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Зекане јел си пробао на њиховом официјелном сајту, повремено их пуштају у продају. Ја углавном имам проблем да цркне микропрекидач, па се то лако реши на сваких годину можда више.
Морам да питам успут, јел би се одрекао тубе можда? Претпостављам да неби, али ко пита не скита. Послато са m2012k11ag помоћу Тапатока |
|
ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
|
|
|
|
|
|
|
#473 |
|
Moderator
![]() Registrovan: May 2015
Lokacija: Kladovo
Godine: 52
Postovi: 4,531 E-cig: istick30....
Pohvala: 3,116
Pohvaljen: 3,031
Nivo reputacije: 570 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Nop.... Ali mogu jedan ATTO da ti dam u zameni za neki klon kayfuna ili neki doggy style.
Sent from my V2109 using Tapatalk |
|
"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
|
|
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#474 | ||||
|
Aktivan član
![]() Registrovan: Sep 2021
Lokacija: Osijek / Novi Sad
Postovi: 30 E-cig: SigeleiZMAXV5+TilemahosV2
Pohvala: 7
Pohvaljen: 37
Nivo reputacije: 22 ![]() ![]() ![]() ![]() |
Kod:
https://naturevape.co.uk/products/yftk-replacement-mosfet-chip-for-stratum-zero-style-mod?variant=30597439389758 Ako ti se da dorađivati imaš i ovo (isprobao sam) jedino discharge rate mala, al ? Kod:
https://www.aliexpress.com/item/32980035959.html?spm=a2g0o.productlist.main.65.3bed38e63sc25d&algo_pvid=75525236-3c0f-4fd6-91e0-b81beb6121b1&algo_exp_id=75525236-3c0f-4fd6-91e0-b81beb6121b1-33&pdp_npi=3%40dis%21EUR%211.57%211.42%21%21%21%21%21%4021227a0f16856084544226361d0788%2166740110027%21sea%21HR%211835332979&curPageLogUid=rniY77O8I1iS
|
||||
|
|
|
||||
| Zahvalili : |
|
|
#475 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Feb 2015
Lokacija: Novi Bečej
Godine: 52
Postovi: 3,332 E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 257
Pohvaljen: 1,587
Nivo reputacije: 367 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
|
|
|
|
|
![]() |
| Pošalji link |
| Alati za teme | |
| Način prikaza | |
|
|