![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

|
|||||||
|
|
Alati za teme | Način prikaza |
|
|
#1 |
|
MOD Master
![]() Registrovan: Sep 2011
Lokacija: u radionici
Postovi: 399
Pohvala: 245
Pohvaljen: 368
Nivo reputacije: 110 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Moder
![]() Registrovan: Aug 2011
Lokacija: Pancevo
Postovi: 122
Pohvala: 53
Pohvaljen: 16
Nivo reputacije: 64 ![]() ![]() ![]() ![]() |
Mnooogo ni se svidja mod.Ajde daj cenu pa da imam i ja jedan.Na pp ili kako vec.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Admin
![]() Registrovan: Jul 2011
Lokacija: UK
Postovi: 6,233 E-cig: VT75 Nano, Berserker Mini
Pohvala: 1,746
Pohvaljen: 2,192
Nivo reputacije: 586 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Uz cestitke imam i dva pitanja:
1. Da li je na modelima Satisfaction69 i Pleasure69 ista elektronika. Kako sam shvatio ima se mogucnost izbora; sa ili bez elektronike? 2. Da li se baterije pune vadjenjem i stavljanjem u punjac ili se mogu koristiti i punjaci koji se uvrnu na deo gde se uvrce rasprsivac? |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Senior
Registrovan: Sep 2011
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 781
Pohvala: 105
Pohvaljen: 70
Nivo reputacije: 0 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Koliko ja znam Satisfacion je sa elektronikom (bat 900mAh) a Pleasure (bat 2400,2500,3000+mAh) je bez elektronike jer ta ego elektronika nije pravljena za toliku amperazu.Baterije se pune na posebnom punjacu.Mislim da ova sa elektronikom moze da se i puni preko ego punjaca ali nisam siguran.Neka me Yenki69 ispravi ako sam nesto pogresno napisao.
|
|
|
|
|
|
#5 | |
|
MOD Master
![]() Registrovan: Sep 2011
Lokacija: u radionici
Postovi: 399
Pohvala: 245
Pohvaljen: 368
Nivo reputacije: 110 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Citat:
Na Satisfaction69 može birati sa ili bez elektronike, sa elektronikom može koristiti pretežno regularne atomizere i kartomizere sve što podržava i eGo-T jer je elektronika ista, a ako ide bez elektronike onda je kao običan mod malih dimenzija ali zver u šaci ![]() U Pleasure69 nestavljam elektroniku baš zbog mogućnosti stavljanja svakakvih vrsta atomizera i kombinovanja baterija 1x 18650 , 2x RCR123a, ili 1x 18350 + 1x RCR123a. recimo jedno vreme sam testirao sa 2x 18350 AF atomizer da vidim kako se ponaša taster i izdržava bez problema, a elektronika to nebi izdržala. Druga stvar, nisam probao puniti preko konektora mod sa elektronikom jer nemam tu vrstu punjača, nego se pune direktno na punjaču za cilindrične litijumske baterije |
|
|
||
|
|
|
|
|
#6 |
|
MOD Master
![]() Registrovan: Sep 2011
Lokacija: u radionici
Postovi: 399
Pohvala: 245
Pohvaljen: 368
Nivo reputacije: 110 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
eto dok ja napišem istoriju ...
Che odgovori na pitanje
|
|
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Senior
Registrovan: Sep 2011
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 781
Pohvala: 105
Pohvaljen: 70
Nivo reputacije: 0 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Mozda nekome pomogne sigurno ne skodi ali ti ipak znas vise detalja
Mozda Yenki ponudi i seceni cone za A2 i genesis attye
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
MOD Master
![]() Registrovan: Sep 2011
Lokacija: u radionici
Postovi: 399
Pohvala: 245
Pohvaljen: 368
Nivo reputacije: 110 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Prijatelj foruma
![]() Registrovan: Sep 2011
Lokacija: Bajina Basta
Postovi: 3,731
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 478 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ja sam uzeo ovaj mod od Yenki-a pre 10 dana i mogu reci samo reči hvale,što se tiče izgleda super je,leyanje u ruci za 10,praktičan je i sto se tiče punjenja baterija,a imam i rezervnu,mada meni lično drži jedna od dan ipo do 2,navoj je 510 ja sam navrtao sve zivo,joy510,echo,CE3,bud atomize,umbrelline kartomizere.....
Sve radi super,ali meni se licno najvise svidja joy510 :-D Mod ima 5x click zastitu,ja je koristim čisto iz zezanja,jedini problem,da tako kazem je ukrasni poklopac (cone),morao sam da ga skratim malo da bi stali CE3,Bud atomizer i umbrellini kartomizeri,ali to sam odradio kod drugara na strugu i ispolirao ga jer je od inoxa Ocena 10 za Yenki-a |
|
|
|
|
|
#10 |
|
Senior
Registrovan: Sep 2011
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 781
Pohvala: 105
Pohvaljen: 70
Nivo reputacije: 0 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ako si ga samo zbog toga seckao nisi ni morao,mogao si da paris i bez cona.Ja sam spominjao secenje cona na 12mm da bi mogao da se uvrne A2,G-tank ili genesis atty.Tako da novi obod cona bude u visini navoja za atty.
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Prijatelj foruma
![]() Registrovan: Sep 2011
Lokacija: Bajina Basta
Postovi: 3,731
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 478 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Mogao sam,al ovako lepse izgleda ;-)
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Senior
![]() Registrovan: Nov 2011
Postovi: 333
Pohvala: 20
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 74 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Che Guevara potpuno se slazem ....bez A2 nema srece .
|
|
|
|
| Pošalji link |
| Tagovi |
| satisfaction69 |
| Alati za teme | |
| Način prikaza | |
|
|