Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prostor za oglašavanje > Oglasi > Istekli oglasi > Kupljeno
Zaboravljena šifra? Registracija

Zatvorena tema
 
Alati za teme Način prikaza
Staro 23-04-2026, 07:01   #1
x-man
Veteran
 
x-man's avatar
 
Registrovan: Sep 2015
Lokacija: Pozarevac
Godine: 33
Postovi: 1,457
E-cig: Ipower, p80,doggy,rose v2
Pohvala: 617
Pohvaljen: 491
Nivo reputacije: 161
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi
Uobičajeno Kupujem protank v2 i istick 10w

Kupujem protank v2 onaj siri da ima jedan grejac bar, nebitno stanje i neki manji mod tipa istick 10w ili tako nesto slicno. Nisam nesto zahtevan korisnik, ali mi je potrebno nesto jeeftino malih dimenzija sto mogu da premotam po potrebi.

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   top
Staro 05-05-2026, 13:58   #2
x-man
Veteran
 
x-man's avatar
 
Registrovan: Sep 2015
Lokacija: Pozarevac
Godine: 33
Postovi: 1,457
E-cig: Ipower, p80,doggy,rose v2
Pohvala: 617
Pohvaljen: 491
Nivo reputacije: 161
x-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosix-man ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Kupujem protank v2 i istick 10w

Ne treba, nabavio sam neku drugu opremu. Može lock.

Long live Hon Lik!
x-man nije na Forumu   top
Zatvorena tema

e-cigSerbia Forum > Prostor za oglašavanje > Oglasi > Istekli oglasi > Kupljeno

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na


Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:50 sati.
Powered by vBulletin Version 3.8.7 Beta 1
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
e-cigSerbia ©2011 - 2026

Kontakt   Pravilnik   Home   Facebook         


Footer
Top