![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

|
|||||||
![]() |
|
|
Alati za teme | Način prikaza |
|
|
#1 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Sep 2015
Lokacija: Pozarevac
Godine: 33
Postovi: 1,457 E-cig: Ipower, p80,doggy,rose v2
Pohvala: 617
Pohvaljen: 491
Nivo reputacije: 161 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Kupujem protank v2 onaj siri da ima jedan grejac bar, nebitno stanje i neki manji mod tipa istick 10w ili tako nesto slicno. Nisam nesto zahtevan korisnik, ali mi je potrebno nesto jeeftino malih dimenzija sto mogu da premotam po potrebi.
|
|
Long live Hon Lik!
|
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Sep 2015
Lokacija: Pozarevac
Godine: 33
Postovi: 1,457 E-cig: Ipower, p80,doggy,rose v2
Pohvala: 617
Pohvaljen: 491
Nivo reputacije: 161 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ne treba, nabavio sam neku drugu opremu. Može lock.
|
|
Long live Hon Lik!
|
|
|
|
|
![]() |
| Pošalji link |
| Alati za teme | |
| Način prikaza | |
|
|