Stetnost E Cigareta vasa misljenja - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
e-cigSerbia Forum

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-01-2013, 15:41   #31
chikavili
Moderator

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 42
Pohvala: 1,242
Pohvaljen: 1,998
Nivo reputacije: 318
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju
Uobičajeno Re: Stetnost E Cigareta vasa misljenja

Ja zaista nemam nikakav problem sa parenjem na javnom mestu, na ulici, ili gde god nije u suprotnosti sa zakonom, kulturom i vaspitanjem. Sta me bole ko ce sta da misli i kako da komentarise.

Moze da me bude blam ako prdnem na javnom mestu, ali od parenja ne vidim razlog da me bude blam.
Staro 14-01-2013, 16:06   #32
baiko
Aktivan član

baiko's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 27
Pohvaljen: 6
Nivo reputacije: 8
baiko je na dobrom putu

^ upravo isto tako, takodje
Pre neki dan sam, iz navike, izvadio ecig iz dzepa i zadimio u domu zdravlja, nikom nista nije zasmrdelo, pa su svi nastavili kao da se nista nije desilo. Verovatno su mislili da im se ucinilo
Sreca, pa je bio vikend i jako slaba posecenost doticnoj ustanovi
Staro 14-01-2013, 16:22   #33
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 148
Pohvaljen: 336
Nivo reputacije: 73
nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi

Svako je licnost za sebe. Kao sto mi nije cudno da postoje ljudi koje nije blam, tako mi nije ni cudno da postoje ljudi koje je blam. Ne cudim se ni jednima ni drugima, niti mislim da su jedni u pravu a drugi ne...
Staro 14-01-2013, 17:33   #34
Yenki69
MOD Master

Yenki69's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 245
Pohvaljen: 367
Nivo reputacije: 69
Yenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosi

Više od dve godine koristim e-cig ( počeo sa e-health i smoking everywhere), i oko 23 meseca koristim modove i totalno mi nije bitno ko će kako da me gleda šta imam u rukama i za čega to koristim.

Svakako sklanjaju pogled kad mi je više dosta da bulje u mene, i svakako u 95% slučajeva neće pitati šta je to i za čega je.
Meni odgovara i to mi je najbitnije
Staro 14-01-2013, 18:15   #35
ljudva
Senior

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 41
Pohvala: 346
Pohvaljen: 224
Nivo reputacije: 52
ljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosi

Ja i prdim i parim na javnom mestu.Nema blama....
Bog je dao oduska da ne pukne trbuska
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-01-2013, 18:27   #36
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,094
Pohvaljen: 1,573
Nivo reputacije: 256
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Pa ni ja ne vidim kakav blam moze da me bude sto duvam elektriku, Nebulle kad neko bulji u tebe bulji i ti u njega pa ko duze
Ljudi mozda gledaju jer su culi za to ali nisu imali prilike da vide uzivo.
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-01-2013, 15:42   #37
raven
Iskusan član

raven's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 68
Pohvaljen: 117
Nivo reputacije: 32
raven ima čime da se ponosiraven ima čime da se ponosiraven ima čime da se ponosiraven ima čime da se ponosiraven ima čime da se ponosiraven ima čime da se ponosiraven ima čime da se ponosiraven ima čime da se ponosiraven ima čime da se ponosi

Пре неки дан, седим на аеродрому..чекам и дувам.
Сви буље, кад ето комуналне џукеле. Устреми се право на
мене. Кад је пришао и укапирао, само је климнуо главом
и оде. Ало, џукац...МОШАААА!!!
raven nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-01-2013, 02:00   #38
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,094
Pohvaljen: 1,573
Nivo reputacije: 256
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Mali off, ja obožavam kad vidim komunalce bilo gde da izvadim telefon i gistro snimam ih
Letos sam izveo psa da rese u zvezdarskoj šumi kad tamo komunalni rendžeri parkirali mašinu i piju sokice a ja uzeo telefon i kao snimam ih , mučenici seli u auto i zapalili
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-01-2013, 19:20   #39
draganius
Iskusan član

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 9
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 15
draganius je na dobrom putudraganius je na dobrom putu

Mozda su ljudi bili zedni?
Staro 06-02-2013, 02:11   #40
Sima_Sremac
Senior

Sima_Sremac's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 129
Pohvaljen: 101
Nivo reputacije: 35
Sima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosiSima_Sremac ima čime da se ponosi

E ovako,prošle godine u februaru sam još uvek bio strastveni pušač,skoro 3 kutije Lacky Strike na dan.Nisam imao zdravstvenih problema,normalno disanje i kondicija (bar sam tada tako mislio)...Elem,pade onaj sneg u februaru,pola metra Uhvatim lopatu za sneg negde oko 10 i završim čišćenje dvorišta oko 16 h.Dvorište je dužine 40 m pa još plus 10 m ćuprija,sve ukupno 50 m dužine i širine do 2 m moram svake godine da očistim kako bih mogao isterati auto.5-6 lopata pa kašljanje ne bih li nekako "izbacio šlajm" ...
U aprilu prošle godine sam prešao na e cigarete,najiskrenije nisam primećivao nekakvo bitno poboljšanje "sportskih karakteristika" mojeg tela,sve dok nije pao sneg u decembru(8 meseci na e cigaretama),sugestivno ili ne,čini mi se i koji cm više nego u februaru....Dohvatim lopatu za sneg,još poranim oko 09 h da bih završio ranije pre smrkavanja.Dok sam čistio,žena skuvala kafu,kuvanu rakiju i uz te dve pauze sve komplet,celih 50 m dužine i širinu sada od 3 m sam očistio za 2 h tj u 11 sam ušao u kuću...Da napomenem,NITI JEDNOM SE ZAKAŠLJAO NISAM !!!Oznojao sam se više ispod jezika nego po telu a umor,pa,dovoljno će biti ako napišem da sam posle pola sata izašao da očistim i drugu polovinu dvorišta,čisto iz zezanja....
Protivnicima e cigarete mogu da pokažem npr snimak pluća od pre 2 god i snimak koji sam odradio iz radoznalosti pre 10 dana....
Staro 06-02-2013, 09:25   #41
chikavili
Moderator

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 42
Pohvala: 1,242
Pohvaljen: 1,998
Nivo reputacije: 318
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Sima_Sremac Vidi poruku
Protivnicima e cigarete mogu da pokažem npr snimak pluća od pre 2 god i snimak koji sam odradio iz radoznalosti pre 10 dana....
Naravno da nisam protivnik e-cigarete, ali bih voleo, ako nekako uspes da skeniras negde to i okacis

Btw, zeznuo si me za 5 dana
Staro 06-02-2013, 10:19   #42
AtilaHan
Moderator

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 646
Nivo reputacije: 166
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Sima_Sremac Vidi poruku
....
Što samo protivnicima!?
Staro 06-02-2013, 10:33   #43
ljudva
Senior

ljudva's avatar

Godine: 41
Pohvala: 346
Pohvaljen: 224
Nivo reputacije: 52
ljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosiljudva ima čime da se ponosi

Bas tako. Okaci ga i ovde
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-02-2013, 10:36   #44
Cholak
Iskusan član

Cholak's avatar

Pohvala: 34
Pohvaljen: 41
Nivo reputacije: 23
Cholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putuCholak je na dobrom putu
Uobičajeno Одг: Stetnost E Cigareta vasa misljenja

Hajde. .... snimak. ..

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Cholak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-02-2013, 12:36   #45
nebulle
Senior

nebulle's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 148
Pohvaljen: 336
Nivo reputacije: 73
nebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosinebulle ima čime da se ponosi

Ja bih radije pogledao snimak od neke komsinice...

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:54 sati.