Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-03-2018, 20:22   #61
Sfsleshster
Iskusan član

Sfsleshster's avatar

Registrovan: Mar 2018
Pohvala: 144
Pohvaljen: 171
Nivo reputacije: 33
Sfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Starter mod

Te pomenute grejace pravim bez problema..vec kod dual coila mi frka drugacije se otpor racuna..tipa (r1 x r2) / (r1 + r2) ako sam skontao..mozda sam i lupio..lol

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Sfsleshster nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-03-2018, 20:29   #62
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 230
Pohvaljen: 698
Nivo reputacije: 147
DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

Ne razumem!!
Brate imaas REGULISANI mod
SAD lepo zasrafis taj RDA sto ti je dosao u kompletu sa meh modom na REGULISANI MOD!!
napravis setup na rda dry burnujes, postavis vat, sipas tecnost i teraj, regulisani mod ce ti izbacivati gresku i nece okinuti ako nesto ne valja ako sve valja i radi prebaci RDA na meh mod i super koristi ga opusteno, kod setupa za meh modove gledaj da budes iznad 0.10-0,15 ohm ali posto je single gledaj da budes minimum 0,4-0,5 ohm zbog baterije...
A DA pre toga stavi pin koji nema rupu na rda da kad prajmjes ne ide u mod !!
sve je to jako prosto i ne boj se da pravis setup na RDA i da ga koristis na regulisanom modu! a ako vidis da sve lepo radi prebaci ga na mehaniku i uzivaj
edit: nikada u zivotu nisam pravio setup na mehanici jer ne znam na cemu sam, mislim sad sa iskustvom naravno da mogu da ocenim odokativno cim vidim zicu sta ce biti ali svejedno uvek pravim na regulisanom cisto da vidim sta koristim i da slucajno negde ne shortuje...
elem tehnologija napreduje tako da sad za 20dolara ima regulisani mod ili ohm tester... nisu to velike pare a dobijas mnogo na sigurnosti mada ti ga vec imas tako da ti ne treba ohm metar koji spominjes! U OVOM SVETU parenja mora malo i mozak da se koristi (pricam uopsteno) ne sme se prepustiti slucaju ni kod setupa ni kod mehanike ni kod DIY tecnosti..zacas vrag odnese salu i posle katastrofa
1.uvek pravi setup na regulisanom modu
2.uvek imaj kvalitetnu bateriju i da nije skinuta zastita
3.uvek muckaj po receptu i ne lupaj proizvodno procente arome u DIY
4.uvek gumene rukavice za nikotin
5.dobar externi punjac za baterije
6.uvek koristi zastitu tokom odnosa
DusanM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-03-2018, 20:29   #63
Bratzza
Veteran

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 48
E-cig: KFL+V2 & EpicSMPL
Pohvala: 1,293
Pohvaljen: 718
Nivo reputacije: 130
Bratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvalu

@Sfsleshster, pa dok ne pogresis neces da znas, a mi ce da saznamo iz novina>
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-03-2018, 20:36   #64
Sfsleshster
Iskusan član

Sfsleshster's avatar

Sfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosiSfsleshster ima čime da se ponosi

Hvala @DusanM veoma jednostavno si to pojasnio (: @Bratzza posmatraj nebo nocas..zbog explozie...

Zahvalili :
Staro 30-03-2018, 20:40   #65
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

DusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvaluDusanM je za svaku pohvalu

nemoj da te buni strah od mehanike, ja kad sam prvi put koristio ruke mi se tresle i nisam smeo da okinem jer sam se plasio sta ce se desiti ali ako je sve u redu sa setupom i baterijom miran si
i baterija na meh modovima minimum 20A... vtc5,vtc5A itd...sta god ti nije jasno pitaj ovde
Zahvalili :
Staro 30-03-2018, 20:51   #66
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 503
Pohvaljen: 483
Nivo reputacije: 86
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi

@DusanM neka ga nek malo udje u fazon da napravi grejac itd pa onda nek predje na mehaniku,jbg ja sam imao tebe,Raku,Marka itd a lako ce posle da uzme mehaniku.
A usput vec smo on i ja napravili dogovor tako da ne brini a kad bude hteo da predje na mehaniku rekao sam mu da cu mu ja dati da proba za dz,tako da ima od mene mehaniku..
Pa ako resi da uzme lako ce

Послато са 8063 уз помоћ Тапатока
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-03-2018, 21:05   #67
DusanM
Veteran

DusanM's avatar

Pa svakako mu je bolje bez mehanike da ne komplikuje ako nema iskustva oko punjaca, bat, dual coil itdd.. samo kazem da nije Bauk
Zahvalili :
Staro 30-03-2018, 21:48   #68
Sfsleshster
Iskusan član

Sfsleshster's avatar

Docice i mehanika na red ...za sad regulisani (;

Staro 30-03-2018, 21:50   #69
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 503
Pohvaljen: 483
Nivo reputacije: 86
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi

Ma opusteno,bez zurbe a kad budes hteo dacu ti ja uvek ima jedna viska

Послато са 8063 уз помоћ Тапатока
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-03-2018, 23:25   #70
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 52
E-cig: nemesisi,subtankmini sa redu.bajka,heron,ruza,kaje
Pohvala: 3,691
Pohvaljen: 1,061
Nivo reputacije: 220
gojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputacijugojkov ima reputaciju

mehanike nikad dosta,kad moram da dam i da se odlcim koju(koji nemesis)ko da mi decu uzimaju

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-03-2018, 07:56   #71
dalibor030
Senior

dalibor030's avatar

Registrovan: Dec 2017
E-cig: ikonn220
Pohvala: 92
Pohvaljen: 48
dalibor030 je na dobrom putudalibor030 je na dobrom putudalibor030 je na dobrom putudalibor030 je na dobrom putudalibor030 je na dobrom putu

Silikonska zaštita, torbica, omčica, oko vrata, na kaišu i neće više da pada. (Bar dok radiš)
Nikad mi nisu bili jasni ti mehanički modovi, zašto ih koristiti i rizikovati kad se mod sa zaštitom može naći za male pare??
dalibor030 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-03-2018, 08:19   #72
Sfsleshster
Iskusan član

Sfsleshster's avatar

Ma ja sam iztripovao mehaniku..sreca pa ima forum (: ih sta bih ja bez vas.cheers ppl

Staro 31-03-2018, 09:36   #73
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,562
Pohvaljen: 16,538
Nivo reputacije: 2688
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Sfsleshster Vidi poruku
Mnogo sam polomio baterija na poslu ..ispadaju mi...kupio skoro evic modic extra je..ako mi ispadne gotov je..kontam mehaniku ne mogu da slomim

Koliko često lomiš mobilni telefon? Ozbiljno pitam.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-03-2018, 09:42   #74
Sfsleshster
Iskusan član

Sfsleshster's avatar

Mobilni ne nosim na poslu stoji na stolu..ne mogu da ti objasnim najbolje..radim u fabrici kablova..pravim fleksibilu..odrzavam 5 masina koje to rade.provlacim se ispod ramova vezujem zicu.guram kalemove..i uz sve to parim..jbg..i desava se cesto da mi ispadaju e cig...posto sam slomio jedan telefon..vise ga ne nosim...a kasnije cu vam pustiti i sliku neku ..da vidite ludnicu.. /:

Staro 31-03-2018, 09:47   #75
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,562
Pohvaljen: 16,538
Nivo reputacije: 2688
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Uzmeš nalepnicu i napišeš "DRUGI MOBILNI", nalepiš na mod i prema modu se tako i ponašaš. 👍 Svi smo imali period dok nismo u glavi zamenili papirnu kutiju sa štapićima umotanog duvana i sunđerima na vrhu sa elektronskim uređajem...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Mehanički modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:09 sati.