Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-05-2019, 11:52   #1
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 477
Pohvaljen: 606
Nivo reputacije: 119
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu
Uobičajeno JUUL starter kit

Dobih ovaj mali simaptični i izuzetno popularan pod u SAD. Koliko sam ja shvatio to je sada najpopularniji "modić" u SAD. U vapshopovima na izlozima često piše natpis imamo JUUL ili imamo ketridže za JUUL.

Pod je veoma mali, kvalitetne izrade metalni i veoma praktičan.
Daje dobru ili dovoljnu količinu pare. Koristi ketridže sa nikotinskim solima jačine 5% kako piše na kutiji odnosno 50mg ako ne grešim.
Ja sam dobio JUUL sa 4 uzorka tj 4 različita ketridža
cool mint
virginia tobacco
creme brulee
mango

Nema dugme samo se uvlači.

Puni se sa malim punjačem koji se ušteka na USB. Spaja se sa podom megnetom.

Dobre strane:
- lep mali kvalitetna izrada
- praktičan staje u ruci i u džep od košulje
- daje odličnu paru i odličan ukus
.lako se puni i koristi

Loše strane:
- ketridži se ne pune koliko znam nisam probao da ih rastavim jer nisam popario ni prvi ketridž
- koristi ketridže samo sa nik soli

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-08-2019, 21:41   #2
Neubivljiv
Nov član

Neubivljiv's avatar

Registrovan: Aug 2019
Pohvala: 4
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 1
Neubivljiv je na dobrom putu
Uobičajeno Re: JUUL starter kit

Meni ovo deluje kao jedno od najzanimljivijih rešenja.
Šteta što ne može da se nađe kod nas u Srbiji (ili možda grešim).
Neubivljiv nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-08-2019, 22:07   #3
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 531
Pohvaljen: 609
Nivo reputacije: 116
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

@Neubivljiv kako si uspeo od svega kao početnik odmah da se zalepiš za Juul?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-08-2019, 22:40   #4
Neubivljiv
Nov član

Neubivljiv's avatar

Registrovan: Aug 2019
Pohvala: 4
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 1
Neubivljiv je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od CatVape Vidi poruku
@Neubivljiv kako si uspeo od svega kao početnik odmah da se zalepiš za Juul?
Šta znam? Ja uvek gledam kvalitet na prvom mestu. U stvari već sam ranije probao razne varijante e-cig i eto...ponovo sam se vratio na đubre tj. standardne cigarete.
A realno ni standardne cigarete nisu kao nekad i sada su izuzetno lošeg kvaliteta.
E-cigarete sam konzumirao davno (par meseci od kada su se pojavile kod nas) i "zarazio" sam mnoge kolege pušače. Evo neki još uvek koriste, dok su se neki vratili na standardne cigarete a par njih je batalilo skroz.

I SMOK Nord Vape Pod Starter Kit - 1100mAh & 3ml mi je skrenuo pažnju, ali izgleda da ću prvo malo prelistati forum da vidim iskustva drugih članova.
Neubivljiv nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-08-2019, 22:42   #5
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 531
Pohvaljen: 609
Nivo reputacije: 116
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

čitaj dobro i pitaj ako nešto nije jasno. daleko od toga da je Juul loš ali prosto nije nama lako dostupan niti jeftin za održavanje, ima sjajnih početničkih e cigareta a ima i sjajnih pod sistema a da nisu Juul

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-08-2019, 10:11   #6
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

JUUL je najpopularniji pod u svetu. šteta što ga nema na kineskim sajtovima.
ketridži se lako pune i ovi koji se "ne pune", a ima i punjivih. JUUL se puni mislim na bateriju od 0% do 100% za pola sata, izuzetno je mali stane u svaki novčanik, mali usb punjač može da se nakači na punjač od moba kao i na laptop.
Uglavnom nije slučajno stekao enormnu popularnost na Zapadu.
Da ne bude zabune ni ovi "dostupni" podići nisu loši, tj dobri su ali...

velika mana JUULa je ako se izgubi punjač može se baciti i JUUL jer nema ulaz za usb kao drugi podići.

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Zahvalili :
Staro 11-08-2019, 17:05   #7
hekata
Senior

Registrovan: May 2018
Godine: 49
E-cig: smooke bloom+Justfog P16A
Pohvala: 484
Pohvaljen: 294
Nivo reputacije: 50
hekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosihekata ima čime da se ponosi

Ovih dana je bas bilo po novinama o JUULu, bas agresivna antikampanja. Maltene umires u roku od odmah. PRoblem je sto ti sto pisu ili su placeni od duvanskog lobija ili pisu tek da bi izazvali senzaciju a da pre toga nisu procitali nista o tome. Recimo ovo:
Kod:
https://www.telegraf.rs/zivot-i-stil/zdravlje/3090130-pusio-je-elektronske-cigarete-godinu-dana-a-sada-ne-moze-da-trci-roni-i-leti-avionom
hekata nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-08-2019, 21:17   #8
gogic.bozidar
Senior

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,067
Pohvaljen: 657
Nivo reputacije: 113
gogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalu

Ne bi loše bilo da ostavimo ispod tog teksta makar neki kratak komentar, iznenadili bi ste se koliko veliki broj ljudi čita te komentare, evo prilike da bar ovlaš upoznamo malo šire narodne mase sa parenjem, prvenstveno mislim na pušace.
Teško da će neko od njih da dođe na forum i informiše se.
Naravno, dobro bi bilo da to radimo i kod svakog drugog sličnog teksta koji se pojavi.

Не слушайте тех, кто говорит дурно о других и хорошо о вас! Л.Н.Т.
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-08-2019, 06:57   #9
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

evo kako JUUL ima punjač sa magnetom koji ga grži u ovom položaju. Punjač je za mobilni 2.2A. Napuni se za nekih 25min

Staro 12-08-2019, 07:06   #10
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,562
Pohvaljen: 16,538
Nivo reputacije: 2688
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Juul vuče manje od 500mAh pri punjenju...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-08-2019, 10:13   #11
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

da to smo naučili, bez obzira na jačinu punjača uređaj vuče koliko može da vuče struju a ne koliko daje punjač. Na kraju punjenja led lampica pozeleni.
Inače na KP ima lik koji prodaje pune original ketridže za juul.

Staro 20-08-2019, 17:25   #12
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,562
Pohvaljen: 16,538
Nivo reputacije: 2688
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Evo ga novi sa geolokacijom i ostalim gedžet fazonima

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:18 sati.