Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-05-2019, 13:14   #1
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 121
Pohvaljen: 484
Nivo reputacije: 107
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi
Uobičajeno 415 RTA By FOUR-ONE-FIVE

U sustini sve vec vidjeno, no deluje fino obzirom da se klon vec pojavio u nekim nama znanim prodavnicama. Cena je smesna (10-12$) u odnosu na konkurenciju.
U prilogu adress jednog od prodavca gde se moze videti i kupiti.

nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2019, 11:34   #2
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 49
Pohvaljen: 232
Nivo reputacije: 40
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: 415 RTA By FOUR-ONE-FIVE

narucio pa kad posalju...mislim da radi slicno kao taifun gt3
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2019, 12:08   #3
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,897
Nivo reputacije: 527
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Meni ovo pre liči na dvarw. Ista komora (bez poklopca, ali sa istim konusom) , isti čimni. Čak je i post 90 posto dvarwa. Inserti manje-više, ima više atomizera sličnog pricipa. Nisam siguran jer se ne vidi sa slike kako prsten za vazduh funkcioniše, ali može da se desi da je ovo dvarw sa regulacijom za protok vazduha.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2019, 12:17   #4
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 121
Pohvaljen: 484
Nivo reputacije: 107
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Radice to odlicno ako je pin negde oko 1.6mm. Ima tri komada valjda je jedan OK. Problem, ovde je sto na slici vidimo te dodatne pinove za centralnu rupu, a u opisu pise 2 kom. afc ring. U linku na forumu se vidi da atomizer ima dva razlicita prstena za vazduh, jedan sa uzduznim otvorom, a jedan sa rupicama.
Sta je istina, dobijaju li se ti prstenovi ili pinovi.

Kako god, za ovu cenu vredi rizikovati, mada i ne vidim neki rizik, radice to kako god.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2019, 13:48   #5
mmladen
Iskusan član

mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

Mislim da dolazi sa jednim ubacenim (okruglim) insertom i dva druga (produzeni kao na kf prime i onaj sa 4 rupice)...i dva afc-a....dvarw-ovski i sa rupicama....
Staro 24-05-2019, 17:45   #6
Čedomir
Senior

Čedomir's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 51
E-cig: SXmini ML DX75 Tesla
Pohvala: 250
Pohvaljen: 472
Nivo reputacije: 90
Čedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosi

Biće to dobro sigurno,al prvo da sačekamo dok stignu.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Čedomir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-07-2019, 21:33   #7
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 867
Pohvaljen: 1,174
Nivo reputacije: 211
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

Danas mi je ovo... stiglo, sutra ce zavrsiti na oglasima.
Zao mi je svake sekunde koju sam potrosio da operem ovo cudo.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-07-2019, 21:37   #8
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 46
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 224
Pohvaljen: 1,487
Nivo reputacije: 323
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Због чега, шта ти се не свиђа код њега?

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-07-2019, 21:43   #9
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 867
Pohvaljen: 1,174
Nivo reputacije: 211
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

Najkrace receno, sve mi se ne svidja.
Ruzan, suva para, iz cohibe je izvukao gorcinu koji ni na jednom atomizeru nisam osetio, kontrola tecnosti gde se okrece ceo tank, do bola jadan izgled, male rupice za dotok tecnosti...
Sto se mene tice, totalan promasaj.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-07-2019, 21:46   #10
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 46
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 224
Pohvaljen: 1,487
Nivo reputacije: 323
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Хвала

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-07-2019, 20:33   #11
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,598
Pohvaljen: 3,358
Nivo reputacije: 433
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Stigo mi danas - parim 1.setup - Parlament 4,5mg/ml 60/40 na 2% arome - i osečam puno više prženih oraha/lešnika/kikiriki nego na KFL 2019.

ovaj insert

6/7 navoja 28g kanthal oko 2,5mm - 1 Ohm - parim od 12,5w do nekih 16W.
AF prsten ima falš vazuda - al manje od mojih Bersa 1 in B.Mini.

Komora je cca 13,5 mm unutrašnja mera, dosta je kratka i ima mali konus.
Vape osječaj je oštriji nego kod KFL'19 ili Primea, više na stari KFL....meni to nije gorčina kao kolegi Draku - nego baš duvandžija sa dosta jakom TH.

Svi su oringi nekako tanki/premali - najviše oring na top-capu za punjenje koji se odvrne samo za nekih pola kruga i onda stegne posle punjenja - nekako se pomerao i kad bio zatvoren top-cap pa sam samo podložio oring sa zubnim koncem i stoji fix.
Šrafovi na decku su ispod glave prilično okruglasti i ne stežu baš dobro žicu - al može se stegnuti.

Zanimljivo da nema kondenza ispod DT mada su i tu oringi labavi, ni kapi do usta od kondenza...aaaaalllli treba pogledati i u pot-palubje gdje se nešto skuplja

ovo je posle 2 tanka...

Meni je atty zanimljiv, probaču i ostala 2 inserta kao i neke druge setape - m2l clapton na ovalnu rupu koja ima i veče rupice na samom insert pinu za dovod vazduha.
Komora mu je niska a dimnjak dug ( u verziji za 4,5ml koja stiže) - al aroma je meni ipak dobra i jaka...

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-07-2019, 10:46   #12
mmladen
Iskusan član

Moj luta po Kini...Obisao celu Kinu i od juce je opet na lokaciji na kojoj je bio pre 20 dana.
Staro 26-07-2019, 10:13   #13
Čedomir
Senior

Čedomir's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 51
E-cig: SXmini ML DX75 Tesla
Pohvala: 250
Pohvaljen: 472
Nivo reputacije: 90
Čedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosiČedomir ima čime da se ponosi

Jel ima neko neki update.
Sleteo i moj pa da znam da li da se radujem.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Čedomir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-07-2019, 21:59   #14
mmladen
Iskusan član

moj jos nije...
Staro 27-07-2019, 17:32   #15
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,598
Pohvaljen: 3,358
Nivo reputacije: 433
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

evo da malo apdejtujem....

Parim sad sa ovim oval insertom (1. sa desne)

ovdje se jasno vidi da su na oval insertu i rupe na pinu veče..(1.desno)

M2L fine clapton 0,78 Ohma na 2,5mm prečnika negdje izmedju 17 - 20W
i moram da kažem da je ovaj jabučni keks veoma dobro definisan sam vejp prijatan sa mlako toplom parom.
Za tu priliku sam i promenio drip tip - jer je originalan malo tesan - i još da napomenem da ima donji metalni deo DT i urezan lep konus.

Pario sam i 2 tanka Night Shifta (cappucino/krofna/čokolada combo) i bio sam veoma prijatno iznenadjen definicijom arome - pogotovo čokolada

Tako da me čeka još i test sa najmanjom okruglom rupom fi 1,4 - 1,5mm.
Do sada ja sam s ovim 415 RTA zadovoljan - nudi puno ta tih 10 dolara kolko košta.
Problema sa natapanjem apsolutno nema - uglavnom imam juice control otvoren na pola ili manje. Čak mi više i ne poplavi potpalubje zbog pritiska kad punim - pre finalnog privijanja top-capa okrenem 415RTA naopačke i zavijem do kraja.
Tako da - ima barem malog razloga za radovanje

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:22 sati.