Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 16-05-2019, 22:25   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 596
Pohvaljen: 1,396
Nivo reputacije: 257
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Vandy vape kylin m rta

Vandy vape kilyn m dolazi u sledecim bojama:

- Stainless steel
- Gun metal
- Blue
- Gold
- Frosted grey
- Matte black
- Rainbow

Specifikacija:

- Precnik: 24mm
- Visina: 34mm
- Kapacitet: 3ml / 4.5ml

U pakovanju:

- Kylin m
- Kesica sa rezervnim delovima
- 0.2ohm mesh grejac
- 0.15ohm mesh grejac
- Vata
- 4.5ml bubble tank

Kylin m je novi atomizer od Vandy vape-a, od prethodnih verzija ovaj se razlikuje najvise po tome sto koristi mesh grejace. Kylin m dolazi u veoma bogatom pakovanju. U pakovanju se dobijaju ukupno 4 grejaca, takodje se dobija vata, adapter za drip tip, alat koji olaksava postavljanje grejaca i dobija se bubble stakleni tank, tako da je pakovanje po mom misljenju odlicno.
Od detalja na atomizeru, na top capu se nalaze datalji koji olaksavaju da se top cap lakse odvrne, a na bazi se nalaze slicni detalji. Takodje se nalaze detalji na prstenu za vazduh, a sa donje strane atomizera se nalaze standardne gravure. Na komori se takodje nalazi gravura "Kylin m". Sto se tice kvaliteta izrade, kvalitet je prilicno dobar, navoji su vrlo dobri, a 510 pin je pozlacen i prilicno strci.
Ovo je atomizer sa vazduhom koji dolazi sa gornje strane tako da je ovo jedna od najboljih strana kod ovog atomizera jer atomizer ne moze da procuri.

Na atomizeru stize 810 drip tip, ja volim njihove drip tipove i koristim ih stalno tako da sto se mene tice ovo je vrlo dobar drip tip. U pakovanju se dobija adapter za 510 drip tipove pa mozete koristiti bilo koji 510 drip tip ako vam to vise odgovara.
Na top capu se nalaze gravure pa je vrlo lako uhvatiti top cap i odvrnuti ga, navoji su zaista odlcini i nema nikakvih problema sto se tice skidanja top capa. Kada se top cap skine mogu se videti dve rupe, medjutim dizajn je takav da atomizer slobodno mozete da napunite do vrha i necete imati nikakvih problema kada zatvarate top cap sto je vrlo dobro. Samim tim sto mozete da napunite sve do vrha nema nikakvih problema sto se tice punjenja, odnosno mozete da sipate tecnost iz bilo kakve bocice.
Kao sto sam rekao ovo je atomizer koji vuce vazduh odozgo i skoro je nemoguce da ovaj atomizer procuri, tako da cete uvek biti sigurni da nece biti curenja. Ispod top capa se nalazi prsten za kontrolu protoka vazduha, a na prstenu su gravure koje olaksavaju da se prsten za vazduh lakse uhvati i nema problema sa podesavanjem vazduha, vazduh se podesava vrlo lako, a postoji grancinik na prstenu za vazduh. Na prstenu za vazduh se nalaze po 19 rupica za vazduh sa svake strane i sta se podesi sa jedne strane isto ce biti i na drugoj strani. Prsten se drzi na jednom o ringu i moze da se skine kada zelite da ocistite atomizer.

Atomizer stize sa obicnim staklenim tankom koji ima kapacitet 3ml, a u pakovanju se dobija bubble stakleni tank koji ima kapacitet 4.5ml sto je mnogo bolji kapacitet i sto se mene tice ja volim da koristim bubble stakleni tank zbog kapaciteta. Ono sto je takodje dobro je to sto se tank drzi cvrsto na o ringu, pa ako ima malo tecnosti u tanku vi mozete da skinete bazu bez da prospete tecnost i zamenite vatu ili grejac.
Sa unutrasnje strane komore se mogu videti dva slota gde prolazi vazduh i dolazi do baze, a ono sto je takodje dobro kod ovog atomizera je to sto komora ima konus sto poboljsava aromu. Iako na izgled komora deluje veliko, kada se ubaci baza sa vatom komora postaje vrlo mala pa para nece kruziti sto je opet dobro za aromu.

Na bazi se mogu videti dva dela koja drze grejac, tu su takodje dva velika slota za natapanje, a na sredini se nalazi keramicki deo koji je tu da bi vata stalno bila pribijena uz mesh grejac. Srafici su dobri i sa njima nisam imao problema. Sto se postavljanja grejaca tice, kao sto sam rekao, u pakovanju se dobija alat da lakse oblikujete mesh grejac, tako da sve sto treba da uradite je da oblikujete mesh grejac iz pakovanja i zatim ga stavite u slotove i stegnete srafice, tako da sto se samog postavljanja grejaca tice, to se radi vrlo brzo i vrlo lako. Ono sto je jako bitno je to da nikako mesh grejac ne cistite na velikoj snazi, 15w je sasvim okej, nista vise od toga. U pakovanju se dobija vata tako da tu vatu mozete koristiti, ali kod ovog atomizera je vrlo bitno kako se vata postavlja zato sto atomizer vuce vazduh odozgo. Dakle, sto se postavljanja vate tice vatu provlacite izmedju keramickog dela i mesh grejaca, a onda je bitno da vatu lepo rascesljate i onda je postavite u kanale za vatu. Opet ponavljam vrlo je bitno da je vata lepo rascesljana i da nije cvrsto stavljena u kanale kako bi ste izbegli dry hit sa mesh grejacem koji je neverovatno gadan. Ono sto je dobro je to sto je vata zbog keramickog dela uvek pribijena uz grejac tako da je jedino bitno da lepo rascesljate i postavite vatu i necete imati nikakvih problema. U pakovanju se dobija jos jedan rezervni keramicki deo u slucaju da ovaj treba da zamenite. Na kutijici grejaca pise na kolikoj snazi moze da se koriste grejaci iz pakovanja, u pakovanju se dobijaju ukupno 4 grejaca, dva grejaca su od 0.2ohm i dva grejaca su od 0.15ohm.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Kvalitet izrade ovog atomizera je odlican i ne postoje nikakve zamerke sto se toga tice, svi navoji su dobri i sve je kako treba, a takodje postoji vrlo lep izbor boja.
S obzirom da je ovo atomizer koji vuce vazduh odozgo nema bojazni da ce atomizer curiti tako da sto se mene tice ovo je plus kod ovog atomizera. Za razliku od prethodnih modela ovaj kylin radi sa mesh grejacima i mislim da je ovo bio dobar potez zato sto ovaj atomizer radi veoma dobro. Vrlo je bitno da lepo postavite vatu kako bi atomizer lepo radio, tako da kada postavite vatu kako treba natapa odlicno i nema zagorelog ukusa. Probao sam oba grejaca iz pakovanja i po meni bolje radi sa grejacem od 0.15ohm, para je dosta gusta, a aroma je mogu reci odlicna, na ovom atomizeru sam najvise koristio tecnost koja sadrzi karamelu i bananu i aromom sam prezadovoljan. Sto se tice vazduha, vazduh je dosta mekan i nije glasan, a kada je otvoren do kraja vazduha ima mnogo, ja volim da koristim atomizer sa vazduhom malo vise od pola, a atomizer koristim od 50-55w, moze i na vecoj snazi ali opet ponavljam vata mora biti lepo postavljena. Preporuka za ovaj atomizer ide svakako pod uslovom da volite atomizere sa vazduhom odozgo i ako zelite da kupite atomizer koji koristi mesh grejace a radi i vise nego pristojno.

Mane:

- Ja licno nemam nikakve zamerke na ovaj atomizer

Dobre strane:

- Dobar kvalitet
- Bubble tank u pakovanju
- 4 grejaca u pakovanju
- Vata u pakovanju
- Vrlo mekan i dobar vazduh
- Atomizer vuce vazduh odozgo pa ne moze da procuri
- Vrlo mala komora koja ima konus
- Aroma odlicna
- Atomizer koristi mesh grejace
- Grejac se lako postavlja
- Natapanje je odlicno
- Lako se sipa tecnost i tecnost moze da se sipa do vrha
- Udoban drip tip
- Alat za oblikovanje mesh grejaca

Kod:
http://www.vandyvape.com/atomizer/rta/atomizer/rta/atomizer/rta/kylin-m-rta/
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:04 sati.