Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-01-2019, 23:59   #16
gogic.bozidar
Senior

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,088
Pohvaljen: 676
Nivo reputacije: 116
gogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: EHPRO True MTL RTA

Citat:
Originalna poruka od gogic.bozidar Vidi poruku
Stvarno ne vidim razlog da imamo dve teme o istom atomizeru, možda nekako da se spoje ako je moguće.

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=37648
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=38568

Može li neko od gospode moderatora da odreaguje na moju sugestiju koju ću sada pretvoriti u pitanje?

Da li je moguće da se ove dve teme spoje pošto se radi o istom atomizeru?

Ako ne može, da li su u pitanju razlozi tehničke prirode ili smatrate da je moja sugestija suvišna i da ne doprinosi u dovoljnoj meri na poboljšanju funkcionalnosti i preglednosti foruma?
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-01-2019, 00:39   #17
Zadimljivac Prostora
Veteran

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 679
Pohvaljen: 887
Nivo reputacije: 198
Zadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvaluZadimljivac Prostora je za svaku pohvalu

Ajde da malo pisem u ovoj temi Poslije 3-4 dana koristenja i pocetnickih muka oko namjestanja vate mogu da kazem da je ovo zaista cudan atomizer, toliko svojeglav da ja uopste ne mogu da ga ukrotim. Promijenio sam nekoliko setapa i 5-6 puta mijenjao vatu, ukapirao sam sta da radim da ne curi, ali... Svaki put kad sam promijenio grijac ili samo vatu kao da je bio drugi atomizer, nekad aroma fantasticna, nekad skoro da je nema. Nema sanse da mogu da ga pripitomim da radi ono sto zelim

Ko se moda ne ogrija, taj se pare ne napari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-01-2019, 09:07   #18
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 616
Pohvaljen: 3,316
Nivo reputacije: 613
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Možda sam samo imao sreće, ali drugi setup koji sam napravio je i dalje u atomizeru i radi bez greške.
Prvi je bio 2.5 mm, 0.30 kantal i vata skroz tesno. Nije mi bio kako treba jer je, bez obzira što sam krajeve samo malo rasčešljao, stalno grgoljio i "pucketao" zbog prenatapanja.
Drugi setup 0.2mm, 0.30 kantal i vata opet skroz tesno, grejač podignut oko 2mm iznad centralne rupe (ili da štrči oko 1mm iznad postova). Vata vrlo malo rasčešljana na krajevima ( i ne mora). Radi perfektno.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-07-2019, 22:07   #19
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 596
Pohvaljen: 1,396
Nivo reputacije: 257
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

True mtl rta colors:

- Stainless steel
- Blue
- Black

Specification and features (kopirano sa sajta):

- Top fill design
- Five step external airflow 1.0mm -1.8mm
- GTA style deck
- Stainless Steel construction
- Diameter: 22mm
- Length: 32mm (not including 510 thread or drip tip)
- Capacity: 2ml

In the box:

- Fully assembled True MTL RTA
- Screwdriver
- X2 Pre-made coils
- Pack of o-rings
- X2 Phillips screws
- User manual

True mtl rta je atomizer koji je visok 32mm bez drip tipa, a precnik ovog atomizera je 22mm. Atomizer dolazi u 3 boje, a ja sam dobio plavu boju i boja veoma lepo izgleda. Od detalja na atomizeru, na top capu su gravure koje olaksavaju hvat, a takodje na prstenu za vazduh su isti detalji kako bi olaksali hvat. Na komori se nalazi jedna gravura "True", a sa donje strane atomizera se nalazi "Designed by Ehpro and Naturevape". Kvalitet izrade atomizera je dobar, a navoji na konektoru su mogu reci okej. U pakovanju se dobija bubble stakleni tank sto je veoma lepo, a takodje u pakovanju se nalaze grejaci i vata sto je veoma lepo.

Atomizer dolazi sa 510 drip tipom i na ovom atomizeru mozete bez problema da koristite bilo koji drugi 510 drip tip. Drip tip koji stize na atomizeru jako lepo stoji u mestu, precnik rupe na ovom drip tipu je 2.5mm. Ja nisam navikao da koristim ovakve drip tipove jer je drip tip malo buckastiji ali u principu je drip tip okej za mtl, ali svakako ako vam se ne svidja drip tip mozete ovde da koristite bilo koji drugi drip tip.

Ovo je atomizer koji se puni odozgo, a ovaj atomizer ima malo drugaciji sistem punjenja od onoga sto smo navikli na rta mtl atomizerima. Kao sto sam rekao na top capu se nalaze detalji pa cete veoma lako da uhvatite top cap, a da bi napunili atomizer treba da zavrtite top cap i tada cete sa gornje strane top capa da vidite dve rupe za sipanje tecnosti. Rupe nisu velike pa bi trebalo da imate bocicu sa vrlo tankim vrhom kako bi ste napunili atomizer bez problema. Ako imate odgovarajucu bocicu punjenje ovog atomizera ce biti veoma lako i moci cete da napunite tank veoma brzo.
Kada atomizer stigne na njemu ce biti obicni stakleni tank i ovaj tank ima kapacitet od 2ml, a u pakovanju se dobija i bubble stakleni tank i sa ovim tankom atomizer ima kapacitet 3ml sto je mnogo bolji kapacitet po mom misljenju i drago mi je da su u pakovanju ubacili bubble stakleni tank.
Komora na ovom atomizeru je mala i komora ima konus, a precnik komore je 14mm.

Na build decku se nalaze dva srafica i srafici su prilicno dobri, a ispod srafica se nalaze delevi koji ce da drze zicu. Takodje ovde mozete da vidite slotove za vatu i jednu rupu za vazduh koja se nalazi ispod grejaca. Rupa koja se nalazi ispod grejaca ima precnik 1.6mm sto je za moj ukus veoma lepo. Grejac na ovom atomizeru se postavlja veoma lako, a sto se tice vate, bitno je da lepo popunite kanale za vatu, a takodje je bitno da vata ne dodiruje dno baze, a ako tako postavite grejac, kao sto sam ja postavio, vidi se na slici, necete imati nikakvih problema sa natapanjem kod ovog atomizera.

Na bazi se nalazi prsten za vazduh, a kao sto sam na pocetku rekao ovde postoje detalji koji olaksavaju hvat pa se vazduh veoma lako podesava. Na bazi se nalaze 5 rupica za vazduh, a rupice su precnika: 1mm, 1.2mm, 1.4mm, 1.6mm i 1.8mm.

Kako ovaj atomizer radi i moje misljenje:

True mtl je veoma mali mtl atomizer, a sa bubble staklenim tankom kapacitet ovog atomizera je i vise nego dobar ako uzmemo u obzir njegovu visinu, tako da je po meni veoma dobro sto se u pakovanju dobija ovo staklo. Kvalitet izrade atomizera je sasvim okej. Punjenje odozgo je reseno vrlo interesantno i ako imate bocicu sa tanjim vrhom necete imati nikakvih problema, a tank cete moci da napunite veoma brzo. Za sada ovaj nacin punjenja radi kako treba i ne postoje problemi. Postavljanje grejaca je veoma lako na ovom atomizeru, srafici rade dobro, a delovi isod srafica odlicno hvataju zicu, a takodje sam stavljao nogice grejaca i oko srafica sto takodje radi odlicno. Sto se tice vate, vata se takodje postavlja veoma lako. U pakovanju se dobijaju grejaci i vata pa ako zelite mozete da koristite te grejace i vatu. Svidja mi se kako atomizer radi sa kantal zicom i precnikom grejaca 2mm, tako ja dobijam najbolje rezultate sto se tice ovog atomizera. Throat hit je dobar na ovom atomizeru, a takodje je dobra i kolicina pare. Sto se arome tice, aroma je veoma dobra, ja sam i vise nego zadovoljan aromom, a svidja mi se i parliament u ovom atomizeru jer se oseca kikiriki, ne kao kod mog primarnog atomizera ali dovoljno. Protok vazduha na ovom atomizeru je takodje veoma dobar, postoje ukupno 5 rupa za vazduh i ukoliko volite malo tesniji protok vazduha, ovaj atomizer je odlican sto se toga tice jer postoji rupica koja ima 1mm precnik pa ce vazduh biti veoma tesan, a s druge strane postoji i 1.8mm rupica za malo veci protok vazduha, u svakom slucaju po meni je vazduh odlican.
True mtl ima preporuku jer je aroma prilicno dobra, protok vazduha je odlican i postavljanje grejaca na ovom atomizeru je veoma lako.

Mane:

- Ako nemate tanju bocicu malo teze cete napuniti tank

Dobre strane:

- Dobar kvalitet izrade
- Veoma dobra aroma
- Lako postavljanje grejaca
- Lako postavljanje vate
- Tank se lako puni ali odgovarajucom bocicom
- Bubble staklo u pakovanju
- Grejaci u pakovanju
- Vata u pakovanju
- Protok vazduha je odlican
- Mala komora koja ima konus

Kod:
https://www.efun.top/ehpro-true-mtl-rta-22mm.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:41 sati.