Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-10-2019, 13:07   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 596
Pohvaljen: 1,396
Nivo reputacije: 257
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Blotto RTA

Ja narucio blotto, obecava da ce biti vrhunski.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-10-2019, 13:11   #2
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 615
Pohvaljen: 3,316
Nivo reputacije: 613
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Ovih dana mi je stiglo/tema za hvalisanje

@shone29
Hoće sigurno zbog konstrukcije, ali na kojim snagama?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-10-2019, 13:12   #3
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 608
Pohvaljen: 752
Nivo reputacije: 139
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Ovih dana mi je stiglo/tema za hvalisanje

evo sad ga koristim sa dual vanzemaljcima 0.18ohma aroma perfektna restriktivan je taman, ali ne previše. moraću da probam i sa 2.5mm jer su ovi na 3mm ali i sa single 3mm i 3.5mm kažu da radi jako dobro i naravno ima više vazduha. tako da ću da menjam na dnevnom nivou grejače i da pišem, otvoriću temu da me pakleni ne bi ubio

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-10-2019, 13:26   #4
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Blotto RTA

Sa 3mm singl coil nemoj ni da pokušavaš. Za taj ati minimum 3.5mm fused. Zbog veličine bočnog vazduha (saće). A dual, ako se ja pitam može 'ladno 2.5mm i grejač će vazduh udarati sa svih strana.

Staro 03-10-2019, 14:09   #5
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

i kontala sam tako ali ajde da probam baš sve da ne bude da nisam za sada sa dual 3mm odlično zaista, videću baš koja će razlika da bude sa 2.5mm i količinom vazduha

Staro 03-10-2019, 14:17   #6
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Ako staje 3mm dual, i lepo stoji u odnosu na saće, onda je super. Mene je plašio prostor i da grejači ne budu baš blizu jedan drugom.

Staro 03-10-2019, 14:47   #7
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

i ja sam se plašila međutim taman može da se odvoji koliko treba, slikaću kad budem menjala setap čisto da se vidi prostor

Staro 14-11-2019, 23:49   #8
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 596
Pohvaljen: 1,396
Nivo reputacije: 257
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

Blotto rta colors:

- Gunmetal
- Rainbow
- Black
- Stainless steel

Specifications and features:

- Diameter : 25mm
- E-juice Capacity: 2ml(standard glass) / 6ml(bubble glass and bubble tube)
- Coil Type: Single coil & Dual coils
- Filling Method: Top Fill
- Airflow System: Adjustable bottom airflow
- Material: 304 Stainless Steel
- Thread: 510

- 242° direct-to-coil internal airflow for fantastic flavor
- Support dual coils or single coil building
- 2ml with straight glass and 6ml with bubble glass
- Dual diffusion airflow for a smooth draw
- Easy top filling design
- Bottle opener included
- Available in 4 colors: Black, Silver, Gun Metal and Rainbow

In the box:

- Blotto RTA
- Glass Bubble Tube
- ULTEM Bubble Tube
- Accessory Bag
- User Manual
- Bottle Opener

Blotto rta je atomizer koji nastao u saradnji kompanije Dovpo i recenzenta sa youtube kanala Vaping Bogan. Ovaj atomizer dolazi u 4 boje, a ja imam crnu boju. Blotto rta je atomizer koji moze da se koristi sa dva grejaca, ali takodje ovaj atomizer moze da se koristi i sa jednim grejacem sto je vrlo dobro. Pakovanje je vrlo lepo, u pakovanju se dobija stakleni bubble tank, a takodje se dobija i ultem bubble tank. U pakovanju se takodje dobija i otvarac za pivo i na njemu takodje mozete da izmerite duzinu nogica grejaca za ovaj atomizer, vrlo interesantno.
Kvalitet izrade je sasvim solidan i sve je kako treba da bude, kvalitet boje takodje deluje dobro. Od detalja na atomizeru, na top capu imamo detalje da olaksaju hvat, a takodje slicne detalje imamo i na prstenu za vazduh. Na komori se nalazi kosturska glava, dok se sa donje strane atomizera nalaze standarde informacije i serijski broj.

Uz ovaj atomizer stize 810 drip tip. Izgled drip tipa se meni licno veoma svidja, a drip tip je nizak i ima siroku rupu, za moj ukus je odlican za koriscenje. U slucaju da se vama ne svidja drip tip mozete da koristite bilo koji drugi 810 drip tip bez problema na ovom atomizeru.
Ovo je atomizer koji se puni odozgo, a ovde imamo sistem zakljucavanja, ovde treba top cap da se okrene samo za cetvrtinu. Na top capu su detalji koji olaksavaju hvat pa je veoma lako skinuti top cap. Kada skinete top cap mozete da vidite dve velike rupe za sipanje tecnosti, tako da na ovom atomizeru mozete da napunite tank iz bilo koje bocice sto je jako lepo. Takodje prilikom punjenja nema nikakvog curenja sto je naravno dobro.

Uz atomizer stizu ukupno tri tanka sto je zaista odlicno i za svaku pohvalu. Dakle dobijate obicni stakleni tank, ovaj tank ima kapacitet od 2ml. Takodje dobijate i dva bubble tanka, jedan stakleni tank i jedan ultem tank. Kapacitet bubble tanka je 6ml sto je zaista odlican kapacitet i ja sam prezadovoljan ovim kapacitetom, tako da ja koristim samo bubble tank na ovom atomizeru. Na mom primerku o ring koji drzi tank je dobar i tank stoji u mestu pa mozete da menjate grejac ili vatu dok imate tecnosti u tanku, ali vi uzmite u obzir da na nekim primercima tank ne stoji lepo na o ringu pa ovo ne mozete uraditi.

Na build decku se nalaze ukupno 4 srafica i 4 slota za postavljanje grejaca. Srafici su okej, nisam imao nikakvih problema. Takodje kada pogledate deck mozete da vidite vrlo interesantan protok vazduha. Dakle kao sto mozete da vidite vazduh ovde udara u grejace maltene sa svih strana sto je jako lepo, a takodje kao sto mozete da vidite na decku se nalazi sace protok vazduha. S obzirom na dizajn build decka ovde mozemo da postavimo samo jedan grejac, a mozemo da postavimo i dva grejaca, a ono sto je jako dobro je to sto ovaj atomizer zaista moze da radi sa jednim grejacem.
Postavljanje grejaca na ovom atomizeru nije tesko, ako zelite da postavite dva grejaca mozete da koristite otvarac iz pakovanja da izmerite duzinu nogica grejaca a zatim da postavite grejace. Moja preporuka je da ukoliko postavljate dva grejaca postavite grejace sa precnikom 2.5mm. Kao sto sam rekao mozete da postavite ovde i samo jedan grejac, a u tom slucaju preporucujem grejac sa precnikom 3.5mm.

Na bazi se nalazi prsten za protok vazduha i ovde imamo sace protok vazduha sto je vrlo dobro. Prsten za pdoesavanje protoka vazduha radi odlicno i vazduh se podesava bez ikakvih problema, a sta podesite na jednoj strani isto ce biti i na drugoj strani. Voleo bih da kazem da zbog sace protoka vazduha unutra i spolja ovaj atomizer ima neverovatno mekan vazduh. Meni licno se vazduh na ovom atomizeru veoma svidja, prezadovoljan sam vazduhom.

Kako ovaj atomizer radi i moje misljenje:

Dakle, blotto rta je atomizer koji dolazi u prilicno lepom pakovanju, interesatno je to sto su ubacili otvarac za pivo, a svidja mi se sto se u pakovanju nalaze i dva bubble tanka i jedno obicno staklo, ali u pakovanju nema grejaca pa ce svakako to biti zamerka. Kvalitet izrade atomizera je jako dobar, moj primerak takodje ima jako lepu zavrsnu obradu, nista nije ostro, detalji su jako lepo uradjeni, a sto se boje tice, za sada nema nikakvih tragova koriscenja. Drip tip je za moj ukus odlican. Punjenje odozgo je odlicno i ovaj sistem se meni jako svidja jer se tank jako brzo napuni, a rupe gde se sipa tecnost su velike pa necete imati problema sa bilo kakvim bocicama. Kapacitet sa bubble tankom je zaista odlican i mislim da ce svi biti prezadovoljni sa kapacitetom od 6ml, ja licno jesam. Postavljanje grejaca je jednostavno bilo da stavljate dva grejaca ili samo jedan grejac, a kada postavljate dva grejaca uz pomoc otvaraca iz pakovanja mozete da izmerite nogice grejaca. Kao sto sam rekao, po mom misljenju atomizer najbolje radi sa 2.5mm precnikom grejaca u dual coil varijatni, dok u single coil varijanti jako lepo radi sa grejacem precnika 3.5mm, ispod 3.5mm u single coil varijatni necete moci da koristite atomizer. Veoma je bitno da na ovom atomizeru vrlo lepo popunite kanale za vatu i ako to uradite kako treba nece biti curenja. Vazduh na ovom atomizeru je odradjen zaista fantasticno i jako mi se svidja protok vazduha, vazduh je veoma mekan, a sto se tice protoka vazduha mogu reci da je ovaj atomizer na strani restriktivnijih atomizera.
Ono sto je jako dobro je to sto atomizer radi odlicno i u dual coil i u single coil varijanti. Trenutno koristim atomizer sa jednim grejacem i atomizer radi apsolutno fantasticno. Aroma je odlicna i ja sam licno prezadovoljan. Para je veoma gusta i kolicina pare je jako dobra.
Ovo je jedan od onih atomizera koji bih najtoplije preporucio svima koji vole malo restriktivniji protok vazduha, zato sto ovaj atomizer daje vrlo dobru aromu, lak je za upotrebu, vazduh je odlican i uz sve to ima odlican kapacitet i vrlo dobar kvalitet izrade, slobodno mogu da kazem da me nije skoro neki atomizer odusevio kao ovaj.

Mane:

- Nema grejaca u pakovanju

Dobre strane:

- 3 tanka u pakovanju
- Otvarac za pivo u pakovanju
- Dobar kvalitet izrade
- Moze da radi u single ili dual coil varijanti i radi odlicno u obe varijante
- Lako se postavljaju grejaci i vata
- Nema curenja
- 6ml kapacitet
- Odlican build deck
- Sace protok vazduha
- Nema curenja
- Odlicna aroma
- Para je vrlo gusta
- Odlican drip tip
- Na mom primerku tank stoji odlicno pa moze da se menja grejac dok imate tecnosti u tanku
- Licno mi se svidja dizajn

Atomizer se moze kupiti ovde:

Kod:
https://www.sourcemore.com/dovpo-blotto-rta.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:12 sati.