Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-05-2019, 22:30   #1
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 602
Pohvaljen: 743
Nivo reputacije: 137
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu
Uobičajeno VOOPOO MAAT Sub-Ohm Tank

Ćao ljudi, evo male recenzije tanka koji se reklamira kao prvi patentirani MAAT tank iliti middle airflow adjustment tank. Tank je osvojen na nagradnoj igri i još jednom

Thanks @HeavenGifts

U pakovanju stižu

1. MAAT Tank (4ml bubble)
2. Rezervno staklo (2ml)
3. MT-M1 grejač (0.13 ohma)
4. MT-M2 grejač (0.2 ohma)
5. 6 rezervnih gumica
6. Uputstvo

Što se tiče samog dizajna i izgleda, vrlo kvalitetno odrađen, da li lepo izgleda? Pa, to je već subjektivno, lično mi je okej
Nema šta puno da se doda, od Freemaxa nisam videla ništa specijalno novo u izgledu sub ohm tankova.

Ono što jeste novo je protok vazduha, i odmah ću reći, protok vazduha je odrađen fenomenalno, tri rupe za podešavanje vazduha koje praktično udaraju u grejače sa tri strane i po sredini, što ujedno treba da smanji i mogućnost da tečnost iscuri iz samog tanka i da donese poboljšanju arome. Nema pištanja, nema šištanja i sličnih zvukova, vrlo je ~smooth~, para je gusta i po mom ukusu taman gde treba da bude da ne počne da me davi i guši.

Još jedna mala interesantna stvar je da postoji "džep" u samom tanku koji navodno treba da spreči dry hits, kada vidite da je tank prazan okrenete ga na stranu i voila eto tečnosti koja se ne vidi jer je komora urađena kao da je RTA tank i pokriva ceo grejač. Nisam imala dry hit tako da možda i funkcioniše haha

E sada dolazimo do dela koji mi se nije svideo na samom tanku a to je drip tip, nije izmenjiv, to što dobijete, dobili ste. Da je loš, nije. Da je moglo bolje, moglo je mnogo bolje recimo da bude normalan izmenjiv drip tip Razumem zašto je urađen tako jer je poklopac urađen "na dugmence" koje funkcioniše odlično ali da su stavili normalan drip tip morali bi da podignu visinu tanka da bi mogli nekako da ga smeste sa ovim klik klak poklopcem i ne znam na šta bi to ličilo. Dugme je odlično, ne postoji šansa da se slučajno stisne, morate da se potrudite da ga otvorite što me dovodi do druge stvari koja mi se ne sviđa a to je dosipanje tečnosti. Zbog takvog dizajna ne postoje dve rupe (dva bubrega) za dosipanje tečnosti tako da je vrlo vrlo teško sipati tečnost sa velikim flašicama i debelim vrhom, skoro pa nemoguće. I sa manjom gorila flašicom sam uspela da prospem tečnost jer sam naglo sipala a to naravno ne ide kad ne postoji druga rupa gde će vazduh da izađe. Najbolje je tečnost sipati sa jedne ili druge strane bubrega i to polako i onda nema problema.

Koristila sam oba grejača i što se tiče
MT-M1 single mesh grejača (60-85) na nekih 65w do 70 max mislim da radi najbolje. Aroma je fantastična! Što ne čudi za većinu mesh grejača danas ali mogu reći da me je ovaj oduševio.

Što se tiče MT-M2 dual mesh grejača (50-80) na 70watts mi je izvukao sve najbolje iz tečnosti i tu je negde što se tiče arome, ne zaostaje puno za M1 ali mi je on više legao od M1 iz prostog razloga što ja volim malo više vazduha pa logično dual coil ima i malo više vazduha

Ne volim pretoplu paru možda će nekome odgovarati i na ovim većim preporučenim snagama.

Sve u svemu, ovaj tank mi se mnogo sviđa sem te dve male zamerke što se tiče drip tipa i dosipanja tečnosti ali nije ništa strašno. Svakako ću ga koristiti jer volim mesh tankove a ovaj zaslužuje solidnu devetku

Da li bih preporučila ovaj tank? Definitvno! Za sve ljubitelje sub ohm tankova i mesh grejača, ovo je odličan izbor

Nadam se da će VOOPOO da izbaci još grejača za ovaj tank jer su M1, M2 i M3 tu negde što se tiče preporučenih snaga, jedina razlika je što su single, dual i triple mesh grejači. Recimo neki set koji će lepo raditi na 40-60w jer ovi definitivno rade kako treba tek od 65 i 70watts.

I naaravno, troši mililitar u sekundi

Evo i par sličica i vape on

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-05-2019, 15:28   #2
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 602
Pohvaljen: 743
Nivo reputacije: 137
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: VOOPOO MAAT Sub-Ohm Tank

nisam rekla da su grejači plug and play, drže ih gumice zaista se menjaju vrlo brzo i lako samo se skine donji deo baze ispod prstena za protok vazduha i to je to. i kada se skida atomizer sa moda mora da se pazi da se uhvati za bazu inače će baza da ostane na modu vrlo lako

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:05 sati.