Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-06-2014, 22:33   #31
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,896
Pohvaljen: 8,538
Nivo reputacije: 1172
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Re: Taifun GT

Zasto si izvlacio plasticnu cevcicu? Da li se slivalo unutra?
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-06-2014, 22:34   #32
ViktorPdf
Product Support

ViktorPdf's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 35
Pohvala: 335
Pohvaljen: 248
Nivo reputacije: 73
ViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosi

plasticni i metalni deo tanka je uguran pritiskom (press fitted), tako da najverovatnije bi pukao pre nego sto bi izasao. To i mene malo nervira, posto zbog toga ne moze da se menja. Ako ode taj tank, onda je otisao. Bar je tako zamisljen, ali verujem da postoji nacin kako to da se resi. Ako nista drugo, moze da se koristi tank od kayfuna, s time da ce onda tank deo biti uzi, ali moze taj metal plastika metal efekat, sa lako zamenjivim prozorcicem, i usput malo da se smanji, pa da bude manji nego full taja tank, ali veca nego nano taja tank.
Ovo su informacije koje sam procitao na raznim forumima, i moje pretpostavke, posto moj primerak je jos uvek na putu do brodica ili avioncica. ili mazge. kako god da planiraju da ga transportuju preko vode. mozda podmornicom.

What you see here are my opinions only.
You are welcome to disagree with my opinions,
as long as you think each issue through for yourself.
I shall not be held liable for loss of or damage or injury to ...
ViktorPdf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-06-2014, 22:53   #33
zogu
Moder

zogu's avatar

E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 1000
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

@finder, nije se slivalo, nisam ni probao da ostavim cevcicu ubacenu do kraja (uff, ali ne umem lepse da napisem), znam za probleme sa fogerom, pa da ne razmisljam. Ako si probao i ne sliva se, lako cu da je vratim na mesto.

Sent from SlimKat using Tapatalk

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-06-2014, 23:11   #34
ViktorPdf
Product Support

ViktorPdf's avatar

Godine: 35
Pohvala: 335
Pohvaljen: 248
Nivo reputacije: 73
ViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosiViktorPdf ima čime da se ponosi

ili ako izvadis i njega onda ce jos vise biti airy. A mozes i donju ulaznu rupu da prosiris pa da bude za subom.

What you see here are my opinions only.
You are welcome to disagree with my opinions,
as long as you think each issue through for yourself.
I shall not be held liable for loss of or damage or injury to ...
ViktorPdf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-06-2014, 23:17   #35
zogu
Moder

zogu's avatar

zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Ovako je bas kako treba. Moram da nahvatam strugara da mi uradi duzu teflonsku, volim teflon za te stvari.

Subtank mini

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
Zahvalili :
Staro 23-06-2014, 23:29   #36
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,063
Pohvaljen: 4,827
Nivo reputacije: 883
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Savrseno legao na #13

Sent from my G2
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-06-2014, 09:04   #37
zogu
Moder

zogu's avatar

Evo zanimljiv dodatak za Taifun, pretvara ga u driper ati:

Kod:
http://www.fasttech.com/products/1/10006709/1766602-taifun-gt-nano-kit

Subtank mini

Zahvalili :
Staro 10-07-2014, 23:14   #38
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Pohvala: 2,610
Pohvaljen: 3,363
Nivo reputacije: 435
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Zogu, kad si izvukao cevčicu i plastiku - da li sa večim air-drawom gubi nešto na aromi - i zaista se ne sliva juice u airhole?
Nešto me muči i mene da čeprkam pa radije pitam prije...

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-07-2014, 23:34   #39
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 33
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,890
Nivo reputacije: 1220
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

Nisam zogu, ali sam probao tako.
Gubi se aroma jer je grejac daleko od rupe, moze da se pomeri na dole pa ce se nesto arome vratiti i ne curi/ne sliva se.
Btw koristim fiber i ecowool, vatu nikako!

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-07-2014, 23:50   #40
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Pohvala: 2,610
Pohvaljen: 3,363
Nivo reputacije: 435
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Eh...pa onda i dalje zaušci mi sleduju

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-07-2014, 00:50   #41
zogu
Moder

zogu's avatar

Kada se izvuce cevcica i priblizi coilu radi odlicno i ne gubi se aroma. Kada je spustena cevcica kao sto bet drzi, nema ni pare ni arome, naravno nije ni procitao tvoje pitanje (znam coveka , a i potvrdio je to recenicom "Gubi se aroma jer je grejac daleko od rupe"). Ta varijanta ne valja jer je plastika mnogo blizu grejaca, pa pri duzem dry burnu moze da istopi cevcicu. Ja sam pazio pa se to nije desilo, ali moze lako da se zaboravi...
Ja trenutno drzim iglu koju mi je poklonio gomiletina sa rupom 1.6mm u sredini, neka ultra tankozidna igla (mozda od titaniuma), spoljni precnik je samo nesto preko 1.8mm, pa sam stavio malo teflona izmedju plasticne cevcice i te igle i radi odlicno. Meni je ovo idealna varijanta.
U svakom slucaju naruci na ebayu 14G igle, ona ulazi direktno u cevcicu, rupa je takodje 1.6mm, samo treba dremelom da je secnes na pravu duzinu.

Subtank mini

Zahvalili :
Staro 11-07-2014, 01:09   #42
nedy
Senior

nedy's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 96
Pohvaljen: 219
Nivo reputacije: 65
nedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosi

Umesto sa ebay-a odi u prvu veterinarsku apoteku i kupi 14g iglu da ne čekaš danima na paket. Mada ih imaju i "studiji " koji se bave body pearcing-om...
nedy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-07-2014, 01:13   #43
zogu
Moder

zogu's avatar

Obisao sam 50 obicnih apoteka i zvao dvojicu drugara hirurga, niko nema. U veterinarskoj apoteci nisam bio, ne znam ni gde ima. Izguglacu Hvala na informaciji.

Subtank mini

Staro 11-07-2014, 01:47   #44
nedy
Senior

nedy's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 96
Pohvaljen: 219
Nivo reputacije: 65
nedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosi

Pa malo su prevelike za humanu upoterebu igle 1,65mm, 2,1mm... Dok za krupnu stoku tj. za svinje krave... nisu.
nedy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-07-2014, 02:11   #45
zogu
Moder

zogu's avatar

Gde u bgu da nadjem apoteku za krupnu stoku Ako neko zna neka napise.

Taifun mi se i posle dve nedelje podjednako svidja, ima svoje fore kao i svaki atomizer, nije vise pitanje koji ima najbolji vejp nego sta kome najvise lezi.
Trenutno ga koristim vise od kayfuna, vrtece se u krug
Ipak heron mi je broj 1, a taifun i kayfun se bore za drugo mesto.

Subtank mini

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:22 sati.