Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-05-2014, 11:03   #16
Glendhul
Senior

Glendhul's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 822
Pohvaljen: 543
Nivo reputacije: 94
Glendhul je za svaku pohvaluGlendhul je za svaku pohvaluGlendhul je za svaku pohvaluGlendhul je za svaku pohvaluGlendhul je za svaku pohvaluGlendhul je za svaku pohvaluGlendhul je za svaku pohvaluGlendhul je za svaku pohvaluGlendhul je za svaku pohvaluGlendhul je za svaku pohvaluGlendhul je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Taifun GT

Ovo je, u osnovi, prostran RBA BCC? Gledao sam ga ranije ali nisam napravio paralelu...
Hvala za review.

- Not Cigarettes Worth of Cigarettes -
Glendhul nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-05-2014, 06:56   #17
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,896
Pohvaljen: 8,538
Nivo reputacije: 1172
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Taifun GT nano kit sa Fasttecha.

Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-05-2014, 07:56   #18
deWolf
Veteran

deWolf's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 44
Pohvala: 239
Pohvaljen: 272
Nivo reputacije: 105
deWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosi

Moja sledeca narudzbina Taifun GT i sto da ne ovaj mini kit takodje :P
deWolf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-05-2014, 11:58   #19
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Pohvala: 2,610
Pohvaljen: 3,363
Nivo reputacije: 435
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Naredna zapažanja posle 2 dana sa Tajom.
- srezao sam 2,5% S'Camel sa nekih 20% baze jer je aroma previše intenzivna za mene. pošto je para vlažna i teška tako mi štima (baza 51/40/5/4 VG/PG/votka/h20 dest) - (sad znam zašto Todd mljašče jezikom uz nebce posle exhalea xe xe...)

- potrošnja je veoma umirena - ako preferiraš aromu iznad cloud chaseinga

- kako pročitah na jednom susjednom forumu da "ne možeš toliko slab setup da napraviš da ne radi" zaista drži, mada se neki žalili na puštanje juicea u komoru nisam primetio ni jednom grgoljenje ili neki propust juicea u dimnjak i u drip tip.
Radi zaista tiho - ujutro kad je upalim tih mali pucketaj i onda radi linearno do pada napona na bateriji...Na Vamu na 12W ne osetim neki bolji vape vs.na nereguliran mod.

- aroma je zaista izražena - linearno i nepromenuto i u intenzivan chain vaping.Meni je interesantno, da je taj atty prvi koji mi ne suši usta i nema neke jake potrebe za pijuckanjem uz parenje

- poručio i taj nano kit sa FT (nice find Finder kao uvjek - pošto je punjenje veoma simpl tih 2 ml mi je OK.

Toliko za sad.

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2014, 20:34   #20
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Evo došao je i Nano kit za Taifun GT sa FT

Malo sam ga stavio u votku da odmori od dugog puta

pa je onda odmah izrasto Taifun GT Nano u 18350 modu

Inspirisan ovom čudom sam odmah napisao svoj prvi Kayiku

Pareči Kayu
upoznah Taju
Magla na oči...

A treba Kayi u zagovor reči da imam u njoj jednu aromu za koju ne znam tačno da li piksla tolika izbija ili mi samo slabo wickuje

Al Taja mi i u nano izdanju 18350 modu skoro 2 tankiča izgura sa Efesticom...

Staro 20-06-2014, 22:31   #21
deWolf
Veteran

deWolf's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 44
Pohvala: 239
Pohvaljen: 272
Nivo reputacije: 105
deWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosideWolf ima čime da se ponosi

Uhu izgleda fantasticno !

deWolf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2014, 22:43   #22
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Da, simpatično burence, višina atomizera sa nano kitom (bez 510 konektora i drip tipa) tačno 47 mm.

Staro 20-06-2014, 23:18   #23
iwwwan
Senior

iwwwan's avatar

Registrovan: Nov 2013
Godine: 46
Pohvala: 232
Pohvaljen: 304
Nivo reputacije: 87
iwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosi

Lepo izgleda, jos da je od stakla

iwwwan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-06-2014, 12:01   #24
iwwwan
Senior

iwwwan's avatar

iwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosi

Ovaj taifun razbija i za svetlosnu godinu je bolji od svih protankova, ista tečnost probana na pt2, pt2 mini i na taifunu, na taji tri puta jača aroma, dva puta više pare a sad znam i šta je TH. Problem curenja rešen, deblja vata i sloj preko, nema ni kapi u kanalu. Para je kao što je opisano gusta, teška i ispuni celu sobu.

Staro 21-06-2014, 20:56   #25
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

@iwwwan - da je od stakla polupao bi se brzo.

Ne trebaš stavljati vate preko grijača - guši ga - samo ostaviš vate negdje 5-7 mm da viri van komore i razbarušiš ju preko rupice tako da ju potpuno zatvori i ne curi ti u komoru.
meni nikad nije zalilo komoru - jedino kad je ujutro prvi put palim mali pucket i djelič neke kapi prsne kroz rupu za vazduh - od kondenza što se skupio u komori i dimnjaku valjda.Ko kad pališ ujutro golf II pa malo pukne u aspuhu

Zahvalili :
Staro 23-06-2014, 15:05   #26
zogu
Moder

zogu's avatar

E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 1000
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Stigao mi danas taifun, malo je izgreban, tumbao se sa drip tipom u kutiji, nije bio u lezistu. Uz njega sam narucio i nano kit sa tankovima i dva velika tanka. Dok se krcka u alkoholu, nisam uspeo tank da odvojim na dva dela (metalni i plasticni), jesu li zalepljeni ili moze da se odvoji? Veceras pravim setup pa javljam utiske. Na prvu, mnogo su tanki oringovi, cini mi se da onaj deo oko setapa treba mnogo teze da se pomera. Navoji su savrseni.

Sent from SlimKat using Tapatalk

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-06-2014, 21:02   #27
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Metalni i plastičan deo tanka i ja nisam odvajao - nekako mi nije izgledalo sigurno da forsiram. Onaj donji deo komore što se pomera gore-dole i kod mene na početku malo teže se pomerao - a sad klizi bp još premeko mi se čini da znam kad je u pravoj višini.
Oringe nisam detalnjije osmatrao - al ne propuste ni kap.
Meni su driptip u najlončič stavili tako da nije bilo grebanja...

Staro 23-06-2014, 21:06   #28
zogu
Moder

zogu's avatar

zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Curi katastrofa, cini mi se da je bas taj oring na donjem delu komore. Aroma i th bas dobri, bolji nego na kaji. Rupa za vazduh je previse mala za moj ukus i to mu je najveca mana.
Sada bas jurim o-ring za donji deo komore, valjda ima neki u steku

Subtank mini

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
Staro 23-06-2014, 21:54   #29
iwwwan
Senior

iwwwan's avatar

Na mom primerku se taj pokretni deo tesko pomerao ali sa prvom tecnoscu klizi kao podmazan, ali izgleda da nema uticaja na curenje tecnosti, treba staviti deblju fatu ili tanju sa slojem preko, inace moze sve da iscuri, sa fiberom nisam probao, fata je zakon.

Staro 23-06-2014, 22:21   #30
zogu
Moder

zogu's avatar

Sve je reseno, postavio novi o-ring iz kesice, izvadio cevcice za vazduh i ostavio samo plasticnu dihtung cevcicu, pamuk nije bio problem jer sada ne curi.
Sjajan atomizer, potpuno u klasi sa kajom, sad se tripujem i da je bolji, verovatno zato sto mi je nov.
Evo i slicka baze sa malo izvucenom plasticnom cevcicom i dve za vazduh naslonjene na bazu (jedva sam ih tako postavio za slikanje).

I jos jedna fotka:

Subtank mini

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:56 sati.