Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-02-2013, 23:58   #1
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,896
Pohvaljen: 8,538
Nivo reputacije: 1172
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Igo L

Ocigledno ovo je dripacki atomizer. Spartanski jednostavan. Izgleda kao da je izasao iz Aga S i Aga T kuhinje. Dopalo mi se sto je relativno sirok (debeo) pa ce dobro pasovati na neki od baterijskih modova. Sirina omogucava i laksu izradu hibridnih i mesh setupa. Izmenljivi driptip pruza mnoge mogucnosti u prilagodjavanju konacnog izgleda. Postoji i Igo S, slim varijanta precnika 14,5mm.

Materijal: SS 304
Precnik: 20mm
Visina: 25mm
510 konektor

Cena oko 15 USD

Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-02-2013, 21:31   #2
kavasaki
Iskusan član

Registrovan: Aug 2011
Pohvala: 106
Pohvaljen: 37
Nivo reputacije: 46
kavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Igo L

i meni se sviđa
odlično bi legao na vamo mod
ali sam na ecf vidi čovjeku otpao minus pol ovaj stubić od minus pola prvi dan
kao da je samo zalemljen bio
kavasaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-02-2013, 23:54   #3
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Nazalost, ovo je jeftin kineski mod. Kontrola kvaliteta jednostavno ne postoji. Moze se desiti da dobijes felericni primerak i da ti se reklamacija ne isplati. Veleprodajna cena je svega 5-6 USD. Trebalo je da to naglasim na pocetku, ali mi se cinilo da je to ocigledno zbog niske cene.
Staro 08-03-2013, 06:31   #4
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Zahvalili :
Staro 08-03-2013, 07:32   #5
tataenozec
Senior

tataenozec's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 48
tataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svima

Meni, iskreno, očajno izlgeda...kratak, naspram moda, izylgeda ko zakržljalo prase...

A i otkda sam video , SRA na Provariju, a bome i na ostalim, samo to mi je u glavi...

A u ostalom "Somnium means Dream...."
tataenozec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-03-2013, 10:20   #6
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 42
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,548
Nivo reputacije: 552
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od tataenozec Vidi poruku
...kratak, naspram moda, izylgeda ko zakržljalo prase...
Nisam skoro čuo luđe poređenje .
Skoro svi drip atomizeri su dosta tanji od moda retko preko 15mm prečnika,nekome to ume da zasmeta jer nisu iste debljine kao mod,Igo L je baš odgovor na to jer sa svojih 20mm prečnika prati linije većine modova .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-03-2013, 12:30   #7
tataenozec
Senior

tataenozec's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 48
tataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svima

Ustvari izgleda kao Sima Kosmos iz Dalekog svemira, kad ga DD dezintegriše sa svemirskim modulatorom

Poslato sa S3 Omega v. alwayslast
tataenozec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-03-2013, 12:57   #8
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 65
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,184
Nivo reputacije: 516
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Danas sam s Irske dobio ovog malog debelog, oprao i na brzinu namotao setup iz priloženog wicka i kantala.
Prvi put nakapao 20 kapi, dopunjujem po 15 i lepo se pari S'Camel...

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-03-2013, 13:11   #9
vader123
Iskusan član

vader123's avatar

Registrovan: Oct 2012
Pohvala: 64
Pohvaljen: 62
Nivo reputacije: 41
vader123 je poznat svimavader123 je poznat svimavader123 je poznat svimavader123 je poznat svimavader123 je poznat svimavader123 je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od alansi Vidi poruku
Danas sam s Irske dobio ovog malog debelog
Koja prodavnica?
vader123 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-03-2013, 15:46   #10
karlo
Senior

karlo's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 33
Pohvala: 216
Pohvaljen: 255
Nivo reputacije: 73
karlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosi

Poljaci isto prodaju

Kod:
http://www.e-dym.pl/MODY/Atomizery_i_kartomizery/1091-Atomizer_do_dripu_IGO-L.html
neki su dobili ovih dana i kazu da kapa ne spada, navodno su deblji o-ringovi i - pol je nesto blizi centru
karlo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-03-2013, 17:07   #11
alansi
Veteran

alansi's avatar

alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od vader123 Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od alansi Vidi poruku
Danas sam s Irske dobio ovog malog debelog
Koja prodavnica?
Kod:
http://www.e-smokeireland.eu/product-p/igo.htm
Probao sam svoj lavatube držati za telo Igo-L i nema raspadanja. U kompletu su još dva O-ringa, rezervni šraf, wick i kanthal za jedan setup.

Zahvalili :
Staro 24-03-2013, 23:49   #12
karlo
Senior

karlo's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 33
Pohvala: 216
Pohvaljen: 255
Nivo reputacije: 73
karlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosikarlo ima čime da se ponosi

karlo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-03-2013, 12:49   #13
alansi
Veteran

alansi's avatar

Ovo uzmite, kao upozorenje svi vlasnici VICa. Kolegi sam pozajmio svoj IGO-L i danas mi ga je sav zaprepašten donio, kao o VIC sa nekim C4 nalik clearomizerom, koji nije hteo, da radi. Ustanovio sam, da je privio IGO do kraja i tako nabio srednji kontakt. Stvar smo rešili sa malim šrufcigerom tako, da smo mic po mic podigli centar.

Staro 28-03-2013, 13:00   #14
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 42
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,548
Nivo reputacije: 552
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Pisao sam a takođe i Finder o tome i u temi o eVic-u,zašto zatezati ...mizer do kraja kad je dovoljno zaviti toliko da se ostvari kontakt na plus polovima i učvrstiti ukrasnim konusom koji skriva eGo navoj.
Ovo važi za sve ...mizere koji su širi od 17mm a nemaju podesivi plus pol .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-04-2013, 13:01   #15
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 145
Pohvaljen: 327
Nivo reputacije: 94
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi

Stigao juce konacno!
Prvi utisci: odlicna sprava, za te pare stvarno best buy. Motanje setapa, naspram dzeneze koje sam motao je maciji kasalj. Nisam uslikao kako sam unutra smotao, ali u principu fiber nekih 3mm (ili 2.5, ne znam), dosta smotano i lepo obmotano. Malo sam namotao preveliki otpor (citavih 1.7 oma, uzas! ), pa nema bas oblaka kako sam navikao, bice premotano danas opet.
Kapacitet ovog malog cuda je odlican. Sa dosta fibera unutra popije brdo tecnosti, a i moze se nositi u torbici bez bojazni da ce da procuri.

Sve u svemu, prezadovoljan sam. Sobzirom da moj mod ima podesavanje plus pola srafom sa donje strane konektora, lepo se moze podesiti bez opasnosti da se s*ebe plus pol atomajzera i plasticna izolacija. A legao je na DC kao budali samar:

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:39 sati.