Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-09-2019, 13:14   #151
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 578
Pohvaljen: 693
Nivo reputacije: 130
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: eXvape eXpromizer V4

koliko se gubi na aromi? @Cookie

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-09-2019, 15:49   #152
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 383
Pohvaljen: 390
Nivo reputacije: 77
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Ne osetim razliku. Meni isto
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-09-2019, 18:05   #153
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 608
Pohvaljen: 3,289
Nivo reputacije: 608
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Kako?
Mora biti razlike kad para prelazi duži put.
Ako ništa drugo ne osećaš, para mora biti makar "ređa"

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-09-2019, 18:11   #154
misko2109980
Senior

Registrovan: Oct 2016
Pohvala: 497
Pohvaljen: 614
Nivo reputacije: 102
misko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalumisko2109980 je za svaku pohvalu

Stavis mtl fused grejač i dodje ti na isto.
misko2109980 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-09-2019, 18:12   #155
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

meni ti mtl fused uopšte ne odgovaraju, ništa ne osećam s njima

Staro 23-09-2019, 18:26   #156
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 608
Pohvaljen: 3,289
Nivo reputacije: 608
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od misko2109980 Vidi poruku
Stavis mtl fused grejač i dodje ti na isto.
MTL fused grejač, veća snaga, veća potrošnja.
Koja je poenta extendera onda?
Po meni bolja varijanta bubble tank sa običnim grejačem, ako je poenta veći kapacitet.

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-09-2019, 18:36   #157
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

iskreno, meni ne treba ni jedno ni drugo uopšte me ne smara što je 2ml a mislila sam da hoće. bubble mi se ne sviđa a i lakše je razbiti ga a ekstenzija će sigurno nekako da utiče na paru što mi opet ne odgovara, ili će da je ohladi i razredi ili će da izgubi na aromi

Staro 23-09-2019, 18:48   #158
fis
Aktivan član

Pohvala: 46
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 13
fis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svima

Ako nista drugo sa skstenzijom para ce biti hladnija (a i redja kako sto je @Raka 1971 rekao), to sam primetio sa Ulton Millenium koji ima visi dimnjak i kapacitet 5 ml.
fis nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-09-2019, 18:56   #159
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 265
Pohvaljen: 392
Nivo reputacije: 83
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Meni dosta i 2ml,kada posrčem dosipam ponovo u tank.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-09-2019, 19:00   #160
Cookie
Senior

E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 383
Pohvaljen: 390
Nivo reputacije: 77
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Raka 1971 Vidi poruku
Kako?
Mora biti razlike kad para prelazi duži put.
Ako ništa drugo ne osećaš, para mora biti makar "ređa"

Za sad mi se čini da nema razlike. Subjektivni osećaj. Mada sam koristio različite tečnosti. Grejač unutra je Vandy vape superfine mtl clapton, 1.5-2 ohma, 12w.
Npr., nisam osetio razliku ni kod Prime-a, a kod Bersa mi je bolja aroma i gušća para sa ekstenzijom i velikim tankom. Znam da nema logike, ali je tako.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-09-2019, 19:02   #161
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

@fis pa da, a ja volim topliju paru pa mi nikako ne bi odgovaralo

@Mad AG hahah isto, i stvarno mi ne predstavlja problem, gore mi je što bersa moram da izvrćem iako ga ređe punim ali i na to sam se navikla. zapravo ništa mi nije teško ako sam zadovoljna radom atomizera

@Cookie ima logike jer je drugačija komora kod bersa a i dimnjak, ja sam mislila da će da mi bude bolje sa manjom jer volim topliju paru međutim vratila sam se na veliki tank jer zapravo mnogo bolje radi tako

inače, primetila sam da definitvno oni koji pare 50:50 ne treba da drže sve 3 rupe za dotok tečnosti otvorene, pa eto čisto da znate. sa 30:70 može lagano sa 40:60 na šta sam ja prešla od skoro, dve manje rupe i radi kao sat

Staro 24-09-2019, 11:20   #162
Indoctrinator
Nov član

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 22
Indoctrinator je na dobrom putu

@CatVape ja sam kod Bereserkera izvadio onu gumicu na top capu, tako da nema curenja, a navoj je dovoljno dobar da ne propusta tecnost na top capu.
Indoctrinator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-10-2019, 22:51   #163
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 594
Pohvaljen: 1,365
Nivo reputacije: 253
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

I ja da napisem nesto o atomizeru...

Exvape expromizer v4 colors:

- Brushed
- Polished
- Matte black

Specifications:

- Size: 23 x 56mm
- Capacity: 2ml
- Type: Single Coil RTA
- Material: Stainless steel
- Drip Tip Material:Stainless Steel / POM/ PEI (Polyetherimide)
- Thread: 510 thread

Features:

- MTL RTA with top to bottom airflow design
- Precise liquid control and airflow control
- Convenient top filling cap without leakage

In the package:

- Exvape Expromizer V4 MTL RTA 2ml
- User Manual
- Spare parts

Exvape expromizer v4 je atomizer koji je namenjen za mtl parenje, a ovaj atomizer je atomizer koji ne moze da procuri zbog vazduha koji dolazi sa gornje strane atomizera. Atomizer stize u sasvim okej pakovanju, u pakovanju se dobijaju dva tanka, a takodje u pakovanju se dobijaju i dva gornja dela za drip tip, u pakovanju nema grejaca. Atomizer se moze kupiti u 3 boje, a ja imam atomizer u crnoj boji. Precnik atomizera je 23mm, a visina ovog atomizera je 56mm. Kvalitet izrade atomizera je vrlo dobar, atomizer ima mnogo delova i sve se lepo uklapa, navoji su svuda sasvim okej i ja nisam imao nikakvih problema. Sto se tice detalja na atomizeru, detalji se nalaze na top capu, na prstenu za vazduh i na bazi, a od gravura, na komori se nalazi velika gravura "EX". Sa donje strane atomizera se nalaze standardne informacije i serijski broj, a navoji na konektoru su takodje sasvim okej. Sto se tice kvaliteta boje, intenzivno koristim ovaj atomizer svakog dana vec duze vreme i na atomizeru se farba nije skinula nigde.

Atomizer stize sa 510 drip tipom i ovo je drip tip iz dva dela. Licno meni drip tip veoma odgovara za koriscenje i koristim ovaj drip tip na ovom atomizeru. U pakovanju se dobijaju dva gornja dela za ovaj drip tip, jedan deo je crn dok je drugi ultem. Ukoliko se vama ne svidja drip tip koji stize na atomizeru mozete da koristite bilo koji drugi 510 drip tip bez ikakvih problema.

Tecnost na ovom atomizeru se sipa sa gornje strane. Na top capu su detalji koji su tu kako bi olaksali hvat i kako bi smo mogli lakse da odvrnemo top cap. Kada skinete top cap, mozete da vidite dve rupe za sipanje tecnosti. Rupe su sasvim okej i necete imati problema da sipate tecnost u ovom atomizeru sto je veoma lepo.
Ispod top capa se nalazi prsten za podesavnje protoka vazduha. Dakle, ovo je atomizer koji vuce vazduh odozgo sto je jedna od glavnih prednosti kod ovog atomizera zato sto ovaj atomizer nikada nece da vam procuri. Na prstenu za vazduh su detalji za lakse podesavanje vazduha i mogu da kazem da se vazduh podesava bez ikakvih problema. Prsten za podesavanje protoka vazduha moze da se skine, a prsten drze dva o ringa. Meni se svidja kad prsten za vazduh moze da se skine jer tako lakse moze da se opere atomizer, a mogu se promeniti i gumice. Na prstenu za vazduh se nalazi jedan veci slot, a ispod prstena se nalaze rupice za protok vazduha. Ukupno na ovom atomizeru imamo 6 rupica za vazduh. Ove rupice su istih dimenzija. Sto se tice podesavanje vazduha mozete da koristite samo jednu rupicu ili vise rupica istovremeno. Da objasnim kako vazduh funkcionise, dakle, vazduh ulazi sa gornje strane atomizera, a zatim se spusta kroz 4 rupice sa svake strane koje se nalaze kod komore, a zatim ide dalje kroz 4 slota koja se nalaze na bazi i onda vazduh udara u grejac kroz rupicu koja se nalazi ispod grejaca.

Ovaj atomizer dolazi sa dva tanka, jedan je stakleni tank, a drugi je ultem tank i oba tanka su istog kapaciteta. Kapacitet tanka je 2ml sto je u principu okej za mtl parenje, ali ono sto je veoma lepo je to sto moze posebno da se kupi bubble tank, a moze da se kupi i veci obicni tank, tako da kome je ovo mali kapacitet moze da kupi drugi tank, mada bilo bi fino da su u pakovanju ubacili neki od ovih tankova.

Kada pogledate komoru sa unutarnje strane mozete da vidite da komora ima fin konus sto je naravno dobro za aromu. Takodje na komori mozete da vidite dva slota koja su tu zbog podesavanja dotoka tecnosti. Podesavanje dotoka tecnosti je na ovom atomizeru reseno veoma lepo, sve sto treba da uradite je da vrtite gornji deo atomizera levo ili desno i podesite ono sto vam najvise odgovara.

Na build decku mozete da vidite dva srafica koji drze nogice grejaca, na mom primerku su srafici odlicni i odlicno hvataju nogice grejaca. Takodje na build decku mozete da viditi dva slota za vatu i slotovi su prilicno veliki. Sa spoljne strane mozete da viditi po 3 rupice za dotok tecnosti sa svake strane i kada okrecete gornji deo atomizera otvaracete po jednu rupicu sa svake strane. Sto se tice postavljanja grejaca i vate mislim da niko nece imati problema jer je veoma prosto. Ispod grejaca se nalazi rupica za protok vazduha koja je okej za mtl atomizer.

Kako atomizer radi i moje misljenje:

Da krenem od kvaliteta izrade, dakle kvalitet izrade ovde je zaista odlican i nemam ni jednu zamerku, na mom primerku su navoji veoma dobri i sve radi kako bi trebalo da radi. Dostupan je u lepim bojama, a meni se veoma svidja boja na mom atomizeru. Drip tip je odlican za mtl parenje i po meni veoma udoban drip tip za koriscenje. Veoma dobra strana kod ovog atomizera je sto vuce vazduh odozgo pa je nemoguce da vam atomizer procuri sto je mnogim ljudima veoma bitno. Sto se tice postavljanja grejaca i vate, kao sto sam rekao mislim da niko nece imati problema. Sto se mene tice, mogu da kazem da po meni atomizer radi najbolje sa grejcem koji ima precnik 2.5mm. Kada postavljate vatu, bitno je da lepo popunite slotove za vatu jer je natapanje ovde stvarno dobro pa ce mnogi moci da koriste i samo jednu rupicu za natapanje, ja sa natapanjem nikakvih problema nemam. Protok vazduha na ovom atomizeru je zaista odlican i preporucio bih ovaj atomizer pre svega ljudima koji vole tesno mtl povlacenje, a takodje bih voleo da kazem da je vazduh veoma tih. Throat hit na ovom atomizeru je veoma dobar, a aroma je odlicna, a pogotovo ako uzmemo u obzir da je ovo atomizer koji vuce vazduh sa gornje strane. Po meni je ovo atomizer za duvanske tecnosti jer duvan dolazi najvise do izrazaja.
Sve u svemu, po meni ovo je veoma dobar atomizer, to jest odlican atomizer jer je kvalitet dobar, sve radi kako treba i aroma je vise nego dobra, a najvise bih preporucio atomizer ljudima koji vole tesnija povlacenja i takodje mogu da kazem da mi je atomizer u stalnoj rotaciji.

Mane:

- Bilo bi fino da su u pakovanju ubacili bubble tank ili veci tank

Dobre strane:

- Odlican kvalitet izrade
- Boja je dobra
- Vuce vazduh odozgo
- Ne moze da procuri
- Lako postavljanje grejaca
- Lako postavljanje vate
- Odlicna aroma
- Dobar throat hit
- Necujan vazduh
- Vazduh moze da bude veoma tesan
- Vazduh se lako podesava
- JFC radi odlicno
- Dobar drip tip
- Dva tanka u pakovanju
- Lako se sipa tecnost u tank
- Mogucnost da se kupi posebno bubble tank i veci tank

Kod:
https://www.buybest.com/product/Exvape-Expromizer-V4-MTL-RTA-2ml_66662.html
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:26 sati.