Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > Šaljivi tekstovi i slike
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-02-2020, 15:28   #151
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 365
Pohvaljen: 1,627
Nivo reputacije: 227
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju
Uobičajeno Re: Otkačeni tekstovi

---------- Post dodan 25-02-2020 u 17:10 ----------

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll, iStick 30W + Kayfun Lite Pawns
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2020, 22:59   #152
Djindjilindji
Veteran

Djindjilindji's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 45
Pohvala: 665
Pohvaljen: 748
Nivo reputacije: 158
Djindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvaluDjindjilindji je za svaku pohvalu

Prekidam pandemiju COVID-19 da vas malo nasmejem �� ����
Juče popodne sam otišao u market da kupim vrećicu hrane za svog psa. Stojim u redu na kasi i žena iza mene me pita da li imam psa. Blenuo sam u nju misleći u sebi: ali zašto bih onda kupovao hranu za pse... zar ne?
Impulsivno sam joj odgovorio NE, da nemam psa, da opet počinjem dijetu sa hranom za pse, i da verovatno ne bih trebao jer sam zadnji put završio u bolnici, ali sam tokom dijete izgubio čak 10 kilograma!
Rekao sam joj da je to savršena dijeta i da sve što treba da uradi je da nosi nekoliko keksa u džepu i pojesti jedan ili dva svaki put kad oseti glad (moram da napomenem da je praktično sve u redu zanimala moja priča).
Zastrašujuće, žena me pita jesam li završio u bolnici jer me je hrana za pse otrovala. Odgovorio sam... naravno da ne!
Završio sam u bolnici jer sam se sagnuo da ponjušim guzicu nemačkog ovčara i udario me auto. ������
Mislio sam da će čovjek iza nje imati srčani udar... tako se smejao!
Djindjilindji nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2020, 01:07   #153
nikolaang
Veteran

nikolaang's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 2,576
Pohvaljen: 1,188
Nivo reputacije: 219
nikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputacijunikolaang ima reputaciju

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahaa hhahaahahaahahahhaaahahahaahahaahahahahaaaaaaaaaaa aaaaahahahahahhaahahahahahaha!

nikolaang nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2020, 07:44   #154
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 46
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 240
Pohvaljen: 1,543
Nivo reputacije: 334
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Е вала си насмејао и сваког ко је ово прочитао. Објашњено

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > Šaljivi tekstovi i slike

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je On

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:40 sati.