Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-08-2018, 17:19   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 355
Pohvaljen: 583
Nivo reputacije: 135
shone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalushone29 je za svaku pohvalu
Uobičajeno Espion silk with NotchCore

Ovaj kit dolazi u sledecim bojama:
- Narandzasta
- Crna
- Braon

Dimenzije: 29.5mm x 40mm x 120mm
Tezina: 141g
Kapacitet atomizera: 2.5ml
Kapacitet baterije: 2800mah
Ekran: 0.69 inca oled
Snaga: 1-80w

U pakovanju:
- Espion silk mod
- NotchCore atomizer
- 5 grejaca
- Usb kabl
- Uputstvo za upotrebu
- Garancija
- Upozorenje
- Rezervni delovi

NotchCore atomizer dolazi u crnoj boji i atomizer je stigao prilicno cist, nikakvog mirisa niti tragova masinskog ulja nije bilo. Deluje kvalitetno odradjen, a sto se kvaliteta boje tice vreme ce pokazati, za sada nema nikakvih ogrebotina. Navoji su svuda dobri i sto se toga tice sve je uradjeno jako dobro. Precnik atomizera je 23mm, a visina atomizera je 43mm.

Atomizer dolazi sa delrin 510 drip tipom, drip tip ima dva o ringa i lepo stoji u mestu, ovde mogu da se koriste i drugi 510 drip tipovi, uglavnom se svi lepo uklapaju. Precnik rupe na drip tipu je oko 9mm. Uz atomizer se dobija samo ovaj drip tip.

Na top cap-u se nalaze interesanti detalji, a ovo je top fill tank, dakle puni se odozgo. Punjenje je jako lepo reseno, top cap se samo gurne, a obelezen je crvenom strelicom na kom mestu treba da se gurne, a kad se top cap pomeri moze se videti rupa gde se sipa tecnost. Vrlo lep nacin punjenja atomizera, meni se svidja ovakav nacin punjenja jer tecnost moze da se dosipa veoma lako. Kad se zatvara top cap moze se cuti "klik" kad bude skroz zatvoren.

Ispod top capa se nalazi o ring koji drzi tank odlicno u mestu, tako da grejac ili vata mogu da se promene dok jos uvek ima tecnosti u tanku.
Komora ima blagi konus, a na delu koji se srafi na bazi se mogu videti rupice kroz koje prolazi tecnost i dolazi do grejaca. Na ovaj nacin natapanje je odlicno reseno i do dry hit-a tesko moze doci.

Sad dolazimo do najinteresantnijeg dela koji cini ovaj atomizer, a to je baza. Na bazi se moze videti izolator oko konektora, konektori su pozlaceni. Kada stigne atomizer u njemu ce vec biti ubacen jedan grejac koji se moze videti kad se odsrafi baza. Grejac se vadi napolje prilicno lako, recimo pincetom se uhvati grejac i polako povuce napolje, ali moze da se izvuce i srafcigerom. Kad se izvadi grejac na bazi se moze videti jedna rupa kroz koju prolazi vazduh, rupa se nalazi ispod grejaca i udara u grejac odozdo.
Na obe strane grejaca se moze videti po jedan pozlaceni deo preko kog se pravi konekcija.
Grejac se takodje lako stavlja u bazu, a najlakse je da se prvo gurne jedan konektor unutra, a zatim drugi, kada sve lepo upadne unutra grejac je spreman.
Kod ovog atomizera najveci plus su ovi grejaci zato sto se mnogo lako moze promeniti vata i na taj nacin se sam grejac moze koristiti mnogo puta, ovo je jako dobra stvar.
Mislim da bi svako mogao ovo da uradi, jednom kad je grejac zaprljan i vata nije upotrebljiva, sve sto treba je da se izvadi vata iz grejaca, zatim da se grejac ocisti i provuce nova vata kroz grejac i naravno da se vata lepo namesti kako bi grejac natapao koliko bi i trebalo. Po meni je ovo vrlo prosto da se uradi, a sa ovim atomizerom se moze dosta ustediti na kupovini grejaca.
U pakovanju se dobijaju ukupno 5 grejaca sa ubacenom vatom unutra tako da ce ovi grejaci potrajati poprilicno dugo menjanjem samo vate.
Kao i kod svih ostalih grejaca, savet je da se prilikom prvog koriscenja prvo sipa malo tecnosti na grejac, a onda da se napuni tank i odmah moze da se pari bez bilo kakvih problema.
Preporucena snaga za ove grejace je izmedju 20-30w, meni najvise odgovara oko 25w. Otpor ovih grejaca je 0.45ohm.

Na bazi se nalazi prsten za podesavanje protoka vazduha, a na njemu dve rupe za vazduh, takodje ovde postoji stoper. Sta se podesi na jednoj strani isto ce biti i na drugoj strani. Prsten jako lepo radi i vazduh se podesava lako. Sto se detalja tice na prstenu za vazduh se mogu videti detalji koji pomazu pri podesavanju vazduha. Za ovaj otpor grejaca protok vazduha je vrlo dobar, moze podesiti veoma restriktivno. Takodje nema fals vazduha kad je vazduh zatvoren do kraja.
Sa donje strane atomizera je pozlaceni 510 pin, a odozdo na bazi se moze videti i gravura "NotchCore".

Aroma je dobra, nista preterano dobro ali je aroma sasvim solidna i ovde nemam zamerku, throat hit je mozda malo slabiji nego sto sam navikao, a sto se kolicine pare tice na ovoj snazi je i vise nego odlicna.

Kolicina tecnosti koja staje u tank je 2.5ml, sto je u principu okej za nekog prosecnog korisnika, mada ja bih voleo mozda malo vise od toga jer na ovaj nacin ako samo koristim ovaj atomizer dnevno bih ga napunio oko 5 puta.
Atomizer do sada nije procureo ni jednom i nisam imao nikakvih problema u radu, sve radi kako bi i trebalo.

Espion silk mod

Mod je napravljen uglavnom od plastike i gume. Dimeznije moda su 78mm x 38mm x 28mm.
Sa gornje strane moda se nalazi stainless steel konekcija sa pozlacenim 510 samopodesavajucim pinom. Na modu mogu da se stave atomizeri precnika do 24mm bez da visi sa strane, ali zbog gume koja okruzuje ceo mod moze izgledati lepo i sa atomizerima sa 25mm precnikom.

Sa prednje strane se nalazi prekidac, plus i minus dugmici, naravno tu je i ekran, koji je ovde malo drugacijeg oblika, takodje sa prednje strane se moze videti i usb ulaz za punjenje uredjaja.
Odozdo se mogu videti rupe za ventilaciju kao i rupica za resetovanje uredjaja. Mod je oblozen gumom sa svih strana.
Dugmici su napravljeni od plastike i deluju kvalitetno, nista ne zvecka kad se mod protrese. Guma kojom je mod oblozen je deblja tako da u slucaju da se mod ispusti i padne guma bi trebalo da zastiti plastiku, sto ce biti veliki plus. Takodje u slucaju pada mod nikako ne moze da padne na ekran jer je prilicno dobro zasticen.
Od drugih detalja na modu imamo po jednu plocicu sa svake strane i na jednoj je ugravirano "Joyetech" a na drugoj "Espion silk".

S obzirom da je mod uglavnom napravljen od plastike i oblozen gumom mod je prilicno lagan i vrlo udoban, jako lepo lezi u ruci. Takodje mod nije uopste velikih dimenzija sto mi se svidja.

Ovaj mod koristi integrisanu bateriju i u njemu se nalazi baterija od 2800mah sto je za ovako mali mod odlicno. Sto se punjenja baterije tice, mod podrzava punjenje od 2A, tako da ce se baterija napuniti prilicno brzo.
Takodje preko usb-a je moguc i upgrade uredjaja.
Elektronika radi vrlo dobro.

Mod se pali i gasi kao i svaki drugi mod, pet klika za paljenje i pet klika na fire dugme za gasenje uredjaja.
Ekran nije u boji ali se na njemu sve lepo vidi. Kad se upali uredjaj na ekranu se moze videti indikator baterije, otpor grejaca, broj povlacenja i naravno snaga koja je podesena. Dok se drzi prekidac na ekranu ce se videti duzina trajanja povlacenja.
Ako se klikne tri puta na prekidac tu se moze podesti sledece:
- Wattage
- Bypass
- Temperature Ni
- Temperature Ti
- Temperature SS
- Temperature M1
- Temperature M2
- Temperature M3

Sto se tice izlazne snage mod se moze podesiti od 1-80w, u kontroli temperature se mogu koristiti grejaci od 0.05-1.5ohm, dok u power rezimu se mogu koristiti grejaci od 0.05-3.5ohm.
Izlazna snaga do 20w se podesava po 0.1w, a od 20w na gore se podesava po 1w.
Uredjaj se moze zakljucati ako se u isto vreme pritisnu plus i minus dugmici, kada je uredjaj zakljucan nece moci da se podesava snaga, na isti nacin se uredjaj i otkljucava.
Pritiskom na plus dugme i na prekidac u isto vreme se ulazi u meni i tu se mogu videti neke informacije, a takodje se tu nalaze i neka podesavanja.

- Moze se podesiti da li ce se pored indikatora baterije na ekranu nalaziti broj povlacenja, ukupno trajanje povlacenja ili volti.
- Zakljucavanje/otkljucavanje otpora grejaca
- Stealth rezim rada
- Podesavanje preheat-a
- TCR
- Moze se podesiti cut-off na 5s, 10s, 15s
- Informacije o software-u
- Trenutna voltaza baterije

Vrlo lep meni, sa dobrim podesavanjima.

Od zastita na uredjaju ovde postoji:

- Atomizer short
- No atomizer alert
- Week battery alert
- Low power alert
- Atomizer low alert
- Temperature protection
- Device too hot alert

Ja u principu volim male modove tako da mi ovaj mod odgovara, kompaktan je i lagan i definitivno jedan od najlaksih modova koje sam do sada imao. Mod radi vrlo lepo, za sada nikakvih problema nisam imao sto se tice rada, prekidac reaguje odlicno, koristio sam ga sa raznim atomizerima i nikakve zamerke nemam oko rada moda, elektronika je dobra i stabilna.
Sto se tice nekih zamerki i pozitivnih stvari, nekome ce odgovarati integrisana baterija, a nekome nece, s obzirom da je baterija 2800mah meni ovo odgovara, tako da ako volite integrisanu bateriju i male modove preporucih bih ovaj mod.
Ceo kit je prilicno lagan i meni jako lepo izgleda mod sa atomizerom, takodje jos jedna dobra stvar je to sto ako mod slucajno padne nece mu biti najverovatnije nista.
Ukoliko se mod koristi sa vecim otporom grejaca, baterija ce izdrazi poprilicno dugo.

Kome bih preporucio?
Kao sto sam napisao iznad, ko voli male i lagane modove sa integrisanom baterijom ima preporuku za mod. Sto se atomizera tice svako ko voli fabricke grejace, a zeli da ustedi ovo ce biti pun pogodak jer je atomizer lak i pouzdan za koriscenje.

Kod:
http://www.joyetech.com/product/espion-silk-with-notchcore/
shone29 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-08-2018, 02:00   #2
Joyetech
Nov član

Registrovan: Aug 2018
Pohvala: 1
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 1
Joyetech je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Espion silk with NotchCore

Good review!
Joyetech nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:47 sati.