![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

|
|||||||
|
|
Alati za teme | Način prikaza |
|
|
#1 |
|
MOD Master
![]() Registrovan: Sep 2011
Lokacija: u radionici
Postovi: 399
Pohvala: 245
Pohvaljen: 368
Nivo reputacije: 110 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Danas je završen prototip MY-T sa eGo Tankom tipa A !
nemam baš neki jak fotoaparat ali i ovo je dovoljno da se vidi šta je u pitanjužao mi je što se zbog odbljeska blica nevide linije urezane u MY-T my-t.jpeg Pari odlično a i ukus mu je fantastičan |
|
|
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#2 |
|
Senior
Registrovan: Sep 2011
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 781
Pohvala: 105
Pohvaljen: 70
Nivo reputacije: 0 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ma mani aparat bitan je strug!!!Cestitke na prvencu!
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Senior
Registrovan: Sep 2011
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 781
Pohvala: 105
Pohvaljen: 70
Nivo reputacije: 0 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ne vidim na slici,dosta je sitno,kako si resio spajanje na elektrode?Srafici ili?
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
MOD Master
![]() Registrovan: Sep 2011
Lokacija: u radionici
Postovi: 399
Pohvala: 245
Pohvaljen: 368
Nivo reputacije: 110 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Hvala svima na podršci, na ovom prototipu je trenutno rađeno samo namotavanje kantala na elektrode, ali radim na tome dabudu šrafići, samo je nešto deficit takvih šrafića na ovoj strani, gde god sam tražio svi samo gledaju belo
trebaju mi od 2mm šrafići da bi to bilo to
|
|
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Senior
Registrovan: Sep 2011
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 781
Pohvala: 105
Pohvaljen: 70
Nivo reputacije: 0 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Pogledacu kod nas gde ima tamo malih srafica.Bas lepo uradjen atty,nabaci i neki video da ga vidimo u akciji
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
MOD Master
![]() Registrovan: Sep 2011
Lokacija: u radionici
Postovi: 399
Pohvala: 245
Pohvaljen: 368
Nivo reputacije: 110 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
|
|
#11 |
|
Senior
Registrovan: Sep 2011
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 781
Pohvala: 105
Pohvaljen: 70
Nivo reputacije: 0 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Reci mi samo koje su tacno dimenzije,2mm je duzina srafica a sirina?
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
MOD Master
![]() Registrovan: Sep 2011
Lokacija: u radionici
Postovi: 399
Pohvala: 245
Pohvaljen: 368
Nivo reputacije: 110 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
debljina je 2mm, a dužina barem 5mm
|
|
|
|
|
|
|
|
#13 |
|
Senior
Registrovan: Sep 2011
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 781
Pohvala: 105
Pohvaljen: 70
Nivo reputacije: 0 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Vazi raspitacu se samo da nadjem novu telefonoteku
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
SM-mix
![]() Registrovan: Nov 2011
Lokacija: Bjelovar-Venezia
Godine: 62
Postovi: 180
Pohvala: 50
Pohvaljen: 110
Nivo reputacije: 74 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
BRAVO Yenki69 !!!
to je tek početak noviteta iz Yenki-eve radionice njega je tek sad krenuo sa novitetima a ima i zeta kojimu pomaže tako da se nadopunjavaju sa idejama. Do sada su oni napravili kompletnu E-cigaretu i to u kratkom roku. Modove koji se sa kvalitetom i izgledom mogu svrstati među najbolje. MY-T će po mom mišljenju biti jako popularan jer ima izvrsne perfomanse a uz to je i tank koji bi mogao biti za cijeli dan bez dopunjavanja Još jednom BRAVO Yenki69 BRAVO Mark. |
|
|
|
|
|
#15 |
|
MOD Master
![]() Registrovan: Sep 2011
Lokacija: Beograd
Postovi: 101
Pohvala: 15
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 62 ![]() ![]() ![]() ![]() |
Bravo Yenki, ima M2 srafici na buvljaku u Novom Beogradu.
|
|
|
|
| Pošalji link |
| Tagovi |
| a2-t, my-t |
| Alati za teme | |
| Način prikaza | |
|
|