Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije
Zaboravljena šifra? Registracija

Podrška, pitanja i sugestije Sve sto želite da kažete u vezi samog foruma

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-07-2018, 13:04   #1
hekata
Aktivan član

Registrovan: May 2018
Godine: 47
E-cig: Smooke Noir
Pohvala: 57
Pohvaljen: 42
Nivo reputacije: 9
hekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putu
Uobičajeno zahvalnica i izvinjenje

Prvo da se zahvalim svima koji nesebično pomažete novim članovima, odnosno početnicima u ovom "sportu". Mislim da je ovo jedina disciplina, da je tako nazovem, gde nema sujete i da se svi trude da pomognu koliko mogu i većina ima odličan smisao za humor.
Posebno se zahvaljujem svima koje sam sinoć smarala kilometarskim postovima (problem sa editovanjem poruka) oko nove Ego Mega Twist 2300 + čuvenog cubisa pro. Blago meni, koja i ne razlikuje cupis pro od standardnog...Pa kada su se tu jos dodali i grejači. te neki Clapton pa još watti, volti, pa amperi i, trešnjica na šlagu, omi...žurka je mogla da počne. U pakovanju od baterije je bio kartončić sa tabelom na kojoj je lepo bilo ispisano koje su najbolje kombinacije za vrste parenja, potrošnja tečnosti, trajanje baterije po različitim grejačima, kolika snaga, ali meni se to nije pokazalo svrsishodno, odnosno efekat je bio nikakav.
Sa poklopcem na Cubisu pro problem je bio što je bio previše zatgnut, i očigledno odlična izrada kad se uopšte nije videla njegova ivica, jednostavno je sve tako uklopljeno da je vizuelno izgledalo da je iz jednog dela, a ja nisam htela preterano da silim da ne bih nešto odvalila. Po savetu koji sam dobila ovde na forumu trebala sam da ga stavim u zamrzivač, i da bi to pomoglo, ali više nisam imala snage da se bakćem i sa tim i sve sam ostavila da prenoći. Jutros mi je jedan kolega lagano odvrnuo cubis da nisam mogla da verujem... šta je uopšte bio problem - jednostavno problema nema. Čista magija
Ja sam usput bila očajna, jer sam drugom kolegi obećala za danas da ću mu pokloniti moju staru e cigaretu jer bi i on želeo da proba da prestane da puši, a kako da mu poklonim kad moja nova igračka ne funkcioniše,a gvozdje se kuje dok je vruće, u ovom slučaju dok postoji želja.
Hvala svima još jednom, funkcioniše cubis, funkcioniše baterija, sve radi, ali , suma sumarum, radi mi lošije nego e cigara koju sam imala ranije
hekata nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-07-2018, 18:10   #2
radna skela
Veteran

Registrovan: Jun 2016
Pohvala: 339
Pohvaljen: 308
Nivo reputacije: 99
radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: zahvalnica i izvinjenje

Nije prvi put da se desava, problem je sto se odluke donose pre nego sto se ljudi prvo raspitaju sta da kupe. Inace kubis je specifican ati, ne znam sta si pre koristila, ali sam dizajn kubisa se razlikuje od vecine atija. Moje iskustvo sa njim je pola pola, rba glava je katastrofa! Ego one mega mi je daleko bolji.
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-07-2018, 19:10   #3
hekata
Aktivan član

hekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putuhekata je na dobrom putu

Ovo sam do sada koristila
Kod:
https://store.smooke.com/kit-noir.html
U suštini sam ovu novu uzela najvise Zbog baterije, nisam se previše upuštala oko samog cubis pro, u smislu da na. Arteriju mogu da okacim i neki drugi ati. Sad kao sve ok radi, ali na glavi od 0,6ohm, samo me buni to sto mi jedino odgovara ako bateriju nastelujem da radi između 20-25 w, sto mi se čini da je pretjerano, ali na slabijoj jačini dobijam zauske

---------- Post dodan 13-07-2018 u 20:15 ----------

Ali, ima i nešto dobro u svemu, kolega je oduševljen novom igračkom, odnosno mojom starom E cig. Malopre me zvao i kaže da od jutros kad sam mu dala E. Cig nije zapalio nijednu analognu. Ako mu posluzi kao sto je meni poslužila za ovih mesec i nešto, onda nije. Iran taj cubis pro

Admin poruka

Stavljaj linkove u kôd

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=10965

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=16932

Staro 13-07-2018, 19:19   #4
radna skela
Veteran

radna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosiradna skela ima čime da se ponosi

treba da na glavama za kubis pise od koliko do koliko vati, i da li je mtl ili dtl, tebi treba clapton mtl glava od 1.5 oma i vati koliko pise na njoj, nakapaj u glavu od gore prvo par kapi, pa kad montiras grejac i napunis, sacekaj malo da grejac natopi pre neko sto pocnes da paris, steluj vazduh i vate dok ne postignes sweet spot.
Staro 13-07-2018, 19:41   #5
hekata
Aktivan član

Mislim da je clapton, ne mojom greškom, preminuo, a bio je bas taj od 1,5 ohm, zato sto neko ko se više razume u mene u parenje, ignorisao moju sugestiju za natapanje claptona, tako da taj grejač više nemam. Čitajući specifikaciju, osno sto imam su dva za DL parenje i još jedan za mtl. Za sad se ne usudjujem, odnosno odlepicu skroz ako ponovo počnem da usisavao tečnost i da mi sve prsti unaokolo. Za sad je ovako kako je, samo me brine to sto mi jedino odgovara na 20-25 w, jeste da piše da grejač od 0,6 ohm podržava do 28 w, ipak mi je previše. Ne znam šta bi to moglo da bude?
Staro 13-07-2018, 19:43   #6
radna skela
Veteran

Jel ti ostao grejac Lvc 1.5 oma? Taj je za mtl, u medju vremenu probaj oko 20w na ovoj glavi, i probaj sa stelovanjem vazduha. Inace ego one mega v2 je sirine 22 mm i jako lepo leze na tu bateriju. U medjuvremenu izmaltretiraj kubis maksimalno
Zahvalili :
Staro 13-07-2018, 19:53   #7
Bratzza
Senior

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
E-cig: eGoOneKF3,eGoMegaTwist+V2
Pohvala: 512
Pohvaljen: 260
Nivo reputacije: 45
Bratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosiBratzza ima čime da se ponosi

Nemoj da bacis grejace. Jenom ces nauciti da ih remontujes pa ces smanjiti izdatak za iste.
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-07-2018, 20:15   #8
hekata
Aktivan član

nadam Se, ali dok ne razlikujem cubis od cubis pro, mnogo će vode proteći Kolubarom dok dodjem do remontovanja grejača, ali ono sto sam videla na YouTube, ipak treba mirna i sigurna ruka, a nisam sigurna da sam ta )to znam po tome sto mi nije problem zameniti neki ceo hardvera na pc, ali odvrnuti i zavrnuti seafove, e tu već gubim i živce i srafove ) šalim se malo. Nisam bacila grejač, staviću ga možda kao privezak na lancic, da se ne odvajam od njega. Ionako ima one dve rupice, taman da ga prikacim ) hvala još jednom sto brinete o nama neukima i u nadi da ću ja biti u situaciji nekom takođe da pomognem. Kolegi koji još izdržava sa mojom ex cigarom sa objasnila sve ono sto znam o njoj, i znam da ne može da promaši,a ja mislim da sam se malo zaigrala, jer ne volim kad ne vladam situacijom, a ovo je sve samo nije ovladavanje materijom
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Pravila Foruma, obaveštenja, pitanja > Podrška, pitanja i sugestije

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:24 sati.