Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-05-2018, 18:59   #946
ezgeta
Veteran

ezgeta's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 42
E-cig: modovi,rta,rda
Pohvala: 1,643
Pohvaljen: 1,874
Nivo reputacije: 370
ezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputacijuezgeta ima reputaciju
Uobičajeno Re: Oglasi na forumu - iskustva korisnika

ljudi jeste lud,al nije landara.sprecen je (provereno)videcemo o cemu je rec.

KLEPTO-BIZNIS D.O.O.
ezgeta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-05-2018, 19:02   #947
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,910
Pohvaljen: 708
Nivo reputacije: 194
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

mozda sam i ja onog mog za***anta trebao da isprozivam poimence .
hteo sam da pustim pesmu al morao bi i drugu trecu cetvrtu sve kao da opravdam objavljivanje prve . na srpskom- postujem neka pravila
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-05-2018, 20:31   #948
atasic
Senior

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 171
Pohvaljen: 238
Nivo reputacije: 67
atasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosi

Sve cool drugari! Mozda je covek bio stvarno sprecen.....necemo mu zameriti ako i kad se javi da objasni situaciju.
@c-hell, pivce uvek pomaze

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
atasic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-05-2018, 21:03   #949
prika
Veteran

prika's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: menja se cesto
Pohvala: 602
Pohvaljen: 878
Nivo reputacije: 171
prika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvalu

Nekako mi se čini da pablito nije prevarant iskreno mislim da ce se javiti sa nekim razumnim objasnjenjem

Poslano sa mog Galaxy Nexus koristeći Tapatalk
prika nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-05-2018, 12:37   #950
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 497
Pohvaljen: 626
Nivo reputacije: 123
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

hvala Pablitu
rankosuns je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2018, 13:02   #951
atasic
Senior

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 171
Pohvaljen: 238
Nivo reputacije: 67
atasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosiatasic ima čime da se ponosi

Pablito mi se javio pre neki dan. Sve je cool, covek je na mestu.
Pozdrav svima

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
atasic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-05-2018, 13:38   #952
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,616
Pohvaljen: 16,584
Nivo reputacije: 2697
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

A pivo? 😁

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-05-2018, 14:18   #953
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 510
Pohvaljen: 497
Nivo reputacije: 88
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi

Ne jedno nego gajbaal zvacemo i tebe samo cemo onda uzeti dve gajbe...pozdrav pakleni!!

Послато са 8063 уз помоћ Тапатока
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-06-2018, 08:57   #954
relja
Iskusan član

Registrovan: Feb 2018
Pohvala: 32
Pohvaljen: 20
Nivo reputacije: 15
relja je na dobrom puturelja je na dobrom puturelja je na dobrom putu

pablito nikad nikog nije prevario, moje misljenje nego su ljudi previse osetljivi .
relja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-06-2018, 08:59   #955
boskomatijasevic
Iskusan član

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 9
Pohvaljen: 29
Nivo reputacije: 31
boskomatijasevic je na dobrom putuboskomatijasevic je na dobrom putuboskomatijasevic je na dobrom putuboskomatijasevic je na dobrom putu

Ima nas svakakvih

Послато са SP6.2 уз помоћ Тапатока
boskomatijasevic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-06-2018, 15:44   #956
relja
Iskusan član

Registrovan: Feb 2018
Pohvala: 32
Pohvaljen: 20
Nivo reputacije: 15
relja je na dobrom puturelja je na dobrom puturelja je na dobrom putu

Treba sagledati situaciju i malo sacekati ,najlakse je nekog pljuvati iako ga licno ne poznaje ,jedino ako je prozvani drzak i neodgovoran ja na takve nisam nailazio ovde na forumu,al je sve lepo kad se lepo dogovori pozdrav obojici .
relja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-06-2018, 18:22   #957
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 1,379
Pohvaljen: 702
Nivo reputacije: 148
Jagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvalu

Da iznesem i svoje iskustvo kao prodavca. Naime, u ovom oglasu
http://www.e-cigserbia.com/showthrea...015#post430015
prodavao sam arome.

Da se ne objašnjavam opet, iskopiraću samo svoj post koji sam tamo objavio:

Prosto ne znam šta da kažem na ovakav... bezobrazluk!

Prvo, poslao sam Pablitu arome nakon što se javio... Računao sam da je lik ok i nisam sačekao uplatu.
Ali pošiljka se vratila pa sam naravno platio duplu poštarinu!!!
Onda sam sa punim razumevanjem problema kog Pablita ima ili je imao, sačekao i čekao više od mesec dana. I nakon njegovih par javljanja, da je sve u redu, da će uplatiti, da šaljem - uplate nema! A nisam smeo ponovo da šaljem, da mi se ne desi da opet platim duplu poštarinu.

Na poslednje 2 poruke Pablito preko sms-a i vibera nije odgovorio, kao ni na privatne poruke preko foruma pre toga. Iako je dolazio na forum i postovao...

Zaista imam razumevanja za raznorazne probleme sa kojima se ljudi susreću, ali ovo je stvarno bezobrazno i neodgovorno. I pored svega, Pablito, duguješ mi duplu poštarinu! Ali me najviše nervira taj nonšalantni, bolemepajazasve, evo,sad,ću,majke,mi,oči,mi,ispale,evo,sad,ću,keve, mi,samo,još,ovo,da,rešim odnos!!!

Pošto do saradnje ipak nije došlo...

Trenutno bez super unicum naloga!
Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-06-2018, 08:05   #958
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 510
Pohvaljen: 497
Nivo reputacije: 88
Pablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosiPablito ima čime da se ponosi

Slusaj ja imam u ovom trenutku mnogo bitnijih problema u zivotu nego tvojih par aroma a nisam ni bio u Bg a ovo je bilo pre mesec dana pa si se ti setio da sad pljujes po forumu, kakav si lik samo napred,opleti sto jace ako mozes, pa ja nisam duzan ostao nikom ni ovde ni nigde drugde a uzimao sam sve i svašta i jedino sam imao problem pre mesec dana kada sam porucio arome od tebe i mod od coveka koji je imao razumevanja za razliku od tebe, ali evo zakopacemo sekire ako se slazes platicu ptt i biraj aromu koju ces da ti posaljem..

Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-06-2018, 12:52   #959
ferguson
Admin

Registrovan: Jun 2011
Pohvala: 912
Pohvaljen: 995
Nivo reputacije: 263
ferguson ima reputacijuferguson ima reputacijuferguson ima reputacijuferguson ima reputacijuferguson ima reputacijuferguson ima reputacijuferguson ima reputacijuferguson ima reputacijuferguson ima reputacijuferguson ima reputacijuferguson ima reputaciju

Forum nije zuta stampa.
Ova tema je odobrena u svrhu mogucnosti davanja ocena za pojedinacnu trgovinu, iako su komentari moguci i u samom oglasu, pa je upitno njeno postojanje
Da soba A napise odlicno sam prosao sa osobom B castim pivo ili precutao je nesto.
Bilo kakve uvrede kao i komentari drvenih advokata ce biti brisani uz opomene.

Post za brisanje
ferguson nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-06-2018, 22:57   #960
Jagodinac
Moderator

Jagodinac's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Eleaf iStick Pico 75W
Pohvala: 1,379
Pohvaljen: 702
Nivo reputacije: 148
Jagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvaluJagodinac je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Pablito Vidi poruku
Slusaj ja imam u ovom trenutku mnogo bitnijih problema u zivotu nego tvojih par aroma a nisam ni bio u Bg a ovo je bilo pre mesec dana pa si se ti setio da sad pljujes po forumu, kakav si lik samo napred,opleti sto jace ako mozes, pa ja nisam duzan ostao nikom ni ovde ni nigde drugde a uzimao sam sve i svašta i jedino sam imao problem pre mesec dana kada sam porucio arome od tebe i mod od coveka koji je imao razumevanja za razliku od tebe, ali evo zakopacemo sekire ako se slazes platicu ptt i biraj aromu koju ces da ti posaljem..

Pljujem po forumu???????? Ja tebe pljunuo? Čime? Kako? Kad?
@Pablito, ne odgovaraš na poruke preko sms-a, vibera i preko foruma. Arome putuju i vraćaju se, plaćam duple poštarine. I ja te čekam više od mesec dana sa punim razumevanjem!!!
Alo!
Problem koji si imao i koji si objasnio, u potpunosti sam razumeo i čekao strpljivo da se javiš. A ti ništa! Izignorisao si me. Totalno. Zašto nisi odgovorio na moje poruke? Makar preko foruma, besplatno je.
Šta ti sad znači ovako? Performans? Faca si zato što si izbacio slike 100 aroma, a ja jadnik zbog par aroma koje si rezervisao u temi i onda me totalno iskulirao i pokazao totalno nepoštovanje? I još ja tebe pljujem?!?

Ne trebaju mi arome, najlepše hvala.

Trenutno bez super unicum naloga!
Jagodinac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:27 sati.