Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-05-2016, 18:13   #226
Guru
Banned

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 2,054
Pohvaljen: 4,810
Nivo reputacije: 0
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju
Uobičajeno Re: Oglasi na forumu - iskustva korisnika

Nije fora da vas metnem na block, zelim samo da prestanete da se sprdate samnom i sa oglasima.

Ako ne mozete da me ispostujete za toliko, ok.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-05-2016, 18:44   #227
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 48
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,039
Pohvaljen: 7,542
Nivo reputacije: 1097
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Fora je da ti se zabrani pristup oglasima i rešen problem.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-05-2016, 18:55   #228
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,580
Pohvaljen: 2,426
Nivo reputacije: 421
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Oglasi na forumu - iskustva korisnika

Ja bih rado kupovala preko oglasa,ali ste mi daleko..ovako moram cekati sa ft i stranih sajtova...

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-05-2016, 19:44   #229
Guru
Banned

Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Vapoholic Vidi poruku
Fora je da ti se zabrani pristup oglasima i rešen problem.
Jako smesno.

I vas trojica sto bacate thanx na ovakav post, ne znam sta bih vam rekao...

@sstancic

Uvek si hteo od mene da pazaris extra opremu a da mi zavalis krs neki, lemo drop i krixuse razne...
A mislio sam da si ok lik kada smo uradili prvu razmenu.
Ti ShljukaZR ne znam zasto lajkujes ovakav sarkazam...
A ti Vule, mnogo si srecan bio kada si rasprodao sve za dan, seti se kako svrsavao na viber...

Bitno je da svi iza ledja ogovaraju jedni druge a na forumu se ljubite u dupeta...

Licemeri ste klasicni

@Attila

Popio sam terapiju, ne brini
Staro 14-05-2016, 19:51   #230
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Godine: 48
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,039
Pohvaljen: 7,542
Nivo reputacije: 1097
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Daj Guru, šta se primaš, ja se za***avam. Opusti se... Ovi što thanksuju su plaćeni po soma, rade ljudi, besparica...

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-05-2016, 19:52   #231
banema
Veteran

banema's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: IPV D3, Rose V2s, By.Ka
Pohvala: 1,947
Pohvaljen: 1,019
Nivo reputacije: 200
banema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputacijubanema ima reputaciju

Meni su tvoji oglasi skroz Ok.
Znam da nisi zavrnuo nikoga i da su ti cene skroz realne...retki su takvi prodavci.
Jedina stvar koja mi smeta kod tebe je sto ishajpujes i nahvalis neki atty ili mod i....eto ga posle par dana u oglasima?!
Jedino sto mogu da zakljucim je da ono sto si pisao o njemu nije bas realno jer ga ne bi sigurno prodao da je "najbolji".
A sto se tice da se forum pretvorio u berzu-kupujem-prodajem...tuzna istina.😞

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-05-2016, 19:58   #232
Guru
Banned

@banema

Prvi Cthulhu sam prodao roondi jer me je lepo zamolio vise puta da mu prodam, to je jedini razlog...
Ovaj drugi prodajem jer mi treba novac, skupljam trenutno 380e da sredim kola, ali kako bi to neko mogao da zna
Dal3ko bilo da hajpujem nesto da bih ga prodao...
U temi imas jos dva ozbiljna korisnika koja su odusevljena atomizerom... I ja sam, ali dodje vreme kada sve ide na dobos...
Neke stvari imaju prioritet, no, to ne moze niko da zna...
Uglavnom, nemam ja problem toliki sa sprdnjom koliko to generalno ruzno izgleda...
Zbog pitanja kada otvaram radnju, par korisnika me je pitalo da li se bavim prodajom ecig...
To je sve samo ne prijatno.
Dodje neko mlad i misli da sam prodavnica. Samo volim sve da probam i ako mogu prodam koliko sam i platio...
Da se nerviram previse, ne bih ni bio ovde...
Ruglo je na forumu kada nekoga jases jer eto, prodaje nesto...

@Vapoholic

Zezam se i ja malo, ali sa onim u svakoj sali pola istine...
Sa tobom nemam nikakav problem, ali volis ovakve teme, jace je od tebe
Staro 14-05-2016, 20:14   #233
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 45
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,944
Pohvaljen: 3,765
Nivo reputacije: 623
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Vapoholic Vidi poruku
Daj Guru, šta se primaš, ja se za***avam. Opusti se... Ovi što thanksuju su plaćeni po soma, rade ljudi, besparica...
A sendvic???

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-05-2016, 20:40   #234
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,989
Pohvaljen: 2,064
Nivo reputacije: 346
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Placa nam i PDV 😂😂😂 Mala sala 👍👍👍

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-05-2016, 21:21   #235
cvrle77
Iskusan član

Pohvala: 42
Pohvaljen: 87
Nivo reputacije: 36
cvrle77 je poznat svimacvrle77 je poznat svimacvrle77 je poznat svimacvrle77 je poznat svimacvrle77 je poznat svimacvrle77 je poznat svimacvrle77 je poznat svimacvrle77 je poznat svima

Vrlo podeljeno mišljenje i zavisi od osobe do osobe.

Pazario sam Evic mod, kojem je plastika na glavi bila slomljena, glava je bila rasklimana do zla boga, bukvalno je 510 konektor ispadao iz ostatka glave, pa mi je stojao dosta meseci u fioci. Dok se nisam nakanio da ga uredim pošteno, pa sada šljaka kao leptir, i konačno ga koristim. Drugi mod je bio iTaste SVD, kojem je zatvarač baterije bio ulubljen, to se na slikama nije videlo i poklopac se zatvarao na 1/8 namotaja. O tome koliko je tuba rasklimana kao da su ga pod auto bacali, da ne pričam. Pokušao da ispravim poklopac, da bih ga na kraju slomio...

Sa druge strane, nikotin koji pazarim, sve ok. Dva kicka koja sam ovde kupio, takođe ok.

Neki su vrlo ljubazni, da se prosto zaprepasti čovek da je to raslo u Srbiji, sa nekima se može cenkati, drugi se prosto uvrede i oteraju te od tebe, ako pomisliš da se cenkaš sa njima, kao da prodaju zlatne poluge. I tako...
cvrle77 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-05-2016, 22:21   #236
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,616
Pohvaljen: 16,584
Nivo reputacije: 2697
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Guru Vidi poruku
Nije fora da vas metnem na block, zelim samo da prestanete da se sprdate samnom i sa oglasima.

Ako ne mozete da me ispostujete za toliko, ok.
Evo od danas neću nikada više. Svaki tvoj komentar u tuđim oglasima biće i detaljno rigidno tumačen postojećim pravilnikom.

EDIT: Samo danas imaš minimum dve opomene. Prijavljivao sam ih danas, pa ću analizirati i dati na raspravu u urednišvo. Pa šta uredništvo odluči...

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-05-2016, 22:26   #237
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 43
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 11,616
Pohvaljen: 16,584
Nivo reputacije: 2697
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

@cvrle77

Baci kombinaciju za taj nikotin na pp. Ostao sam na nuli.

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-05-2016, 22:56   #238
zajchik
Moderator

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 45
E-cig: istick30....
Pohvala: 3,062
Pohvaljen: 2,896
Nivo reputacije: 527
zajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputacijuzajchik ima reputaciju

Hmm.... sve mi se cini da je guru ovde upravu. Voli da kupi, voli da proda, a sto je najbitnije, time ne skrnavi pravila foruma.
Ne znam sto je cutao do sad. Verovatno je nekom i on spamovao oglas, ali njemu je svaki oglas bar duplo vise spamovan.

Guru imas moju podrsku, ako ti to ista znaci.

Nadam se da ostali nece krivo da shvate. Ovde sam skoro godinu dana i mislim da guru daje veliki doprinos zajednici i mnogo moze da se nauci od njega.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-05-2016, 23:29   #239
sstancic
Senior

sstancic's avatar

Registrovan: Apr 2014
Godine: 35
Pohvala: 2,542
Pohvaljen: 877
Nivo reputacije: 142
sstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalusstancic je za svaku pohvalu

Guru, pa nemamo bas svi kao ti brdo opreme, 2-3 moda i 4-5 atomizera,tako da moramo da prodamo neki krs kako bi kupili nesto drugo...
sstancic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-05-2016, 23:48   #240
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,989
Pohvaljen: 2,064
Nivo reputacije: 346
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Kako vas nije sramota da prodajete krseve ovde po forumu...ccc...Evo ja sam tako prosao,uzeo od @sstancica neki krs original Goblin mini koji je on uzeo od Gurua...O boze Salim se naravno,radi goblin mini kao zmaj...ja sam sa svima imao odlicno iskustvo (osim sa jednim clanom,nije Guru&#128514.Potpuno podrzavam tu praksu,prodam staro pa kupim novo...ili zadrzim kes (sta vas briga sta cu ja sa svojim parama👍👍&#128077

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:25 sati.