Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-04-2012, 14:27   #1
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 688
Pohvaljen: 428
Nivo reputacije: 131
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi
Uobičajeno Indulgence-V3

Moze li neko ovo da pogleda i prevede sa madjarskog jezika....razumeo sam da je cena 6000 ft sto dodje oko 20 eura....ali nemogu da nadjem shiping i ostalo...jr izgleda da na engleskom nema nista...

Evo linka
Kod:
ecigi.shop.hu/spd/TEST_INDUL_18650/KOMPLETT_EGO_TEST_EGYSEG_18650
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-04-2012, 15:00   #2
Mrs.Raven
Nov član

Mrs.Raven's avatar

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 8
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 29
Mrs.Raven je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Indulgence-V3

http://translate.googleusercontent.c...0SufWfKHzdic_g

To je prevedena stranica, i prema ovome rekla bih da salju van Madjarske ali traze paypal ili bank transfer.

Mrs.Raven nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-04-2012, 15:08   #3
duracos
Moder

duracos's avatar

duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

Pa bank transfer je mislim...direkt sa kartice?
Staro 20-04-2012, 15:28   #4
duracos
Moder

duracos's avatar

Koristi mikro tastere...koji su navodno ok....i plus shipment...onda se vise isplati od Yenkija ovaj novi mod kao bolt...taster je bolji...garant...jedino ovo lepo izgleda kao silver vatijanta i svidja mi se sto ima ego konektor....
Staro 20-04-2012, 15:36   #5
Mrs.Raven
Nov član

Mrs.Raven's avatar

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 8
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 29
Mrs.Raven je na dobrom putu

Ne, bank transfer je direktna uplata na racun, oni ti posalju IBAN i ostale informacije pa ti to nosis u svoju banku ili pustis putem e-bank.

Mrs.Raven nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-04-2012, 12:44   #6
smiljke
Senior

smiljke's avatar

Registrovan: Oct 2011
Pohvala: 425
Pohvaljen: 878
Nivo reputacije: 140
smiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalusmiljke je za svaku pohvalu

NE KUPUJTE
Imao sam 2 ovakva moda.
- prekidač je 0,5A. Posle 5 dana korišćenje, na oba moda je počeo da laže.
- gornja kapa je nabijena pod presom na telo, tako da je jako nezgodno zameniti prekidač.
- + pol na kontaktu za atomizer leži u silikonskom, mekanom šeširiću jako lošeg kvaliteta. Posle deset dana korišćenja na oba moda je pukao šeširić i modovi su otišli u kratak spoj.

Šta sam morao da uradim:
- prekidače sam zamenio sa Omron prekidačima od 3A.
- preradio sam + pol tako što sam ga prvo ubacio u termoskupljajući bužir pa našao odgovarajuće teflonske podloške pomoću kojih sam ga ucentrirao na mesto gde treba da leži.
- pretanke žičice koje su zalemljene od +pola ka prekidaču i od prekidača do kontakta sa baterijom zamenio sa kvalitetnijim.
Na kraju sam tako prerađene modove prodao dvojici poznanika (jedan od njih mi je pomogao u prepravci). Oba moda sada rade bez greške.

Jedino što je dobro kod ovog modela je što je na oko lep i lepo leži u ruci.

Ja sam naseo na ovaj video klip:

smiljke nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:00 sati.