Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete
Zaboravljena šifra? Registracija

Korišćenje i održavanje e-cigarete Punjenje, čišćenje, održavanje ...

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-02-2020, 20:05   #34
MacVap
Senior

MacVap's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 744
Pohvaljen: 581
Nivo reputacije: 118
MacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvaluMacVap je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Ultrazvucna kada?

Ja imam ovu i veoma sam zadovoljan:

Kod:
https://www.fasttech.com/p/5002901
Jaka je (dobro drma), malo veca od slicnih plastikanera (ali kadica je metalna, naravno). Jedina mana joj je sto skuplja kondenz na poklopcu i kada se ovaj otvori, sve se sliva izmedju sarki i potencijalno unutra. Nista strasno, uhvatim papirnom maramicom dok otvaram.

Ja sam je uzeo dok je bio free shipping na FT-u, ne znam kako je sad.

Isto i ova mi izgleda dobra:

Kod:
https://www.aliexpress.com/item/2003711035.html
Malo manja, kao sto citam u rivjuima, ali uglavnom svi je hvale. Ako ne moze od ovog prodavca (kod koga je bio free shipping kada sam je gledao), trebalo bi da je ima kod drugih.

* Ako nema plasticnu posudu, koristiti npr. kutiju od sapuna, ne ostavljati metalne delove na dnu, da dodiruju metalne strane, pokvarice je brzo. *

*** Edit: Druga mana moje je sto joj tajmer ide samo do 8 minuta, ali ni to nije strasno, ukjucim je ponovo. Kada sam istrazivao, negde sam procitao da je optimalno ciscenje 30 minuta, ali mozda to vazi samo za jako zaprljane masinske delove. Bilo kako bilo, ja uvek cistim oko 30 minuta.

MacVap nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Korišćenje i održavanje e-cigarete

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:40 sati.