Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-05-2013, 20:34   #61
DHM011
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 373
Pohvaljen: 154
Nivo reputacije: 62
DHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Ritchy Liqua tecnosti

ja upravo sada koristim liqua R citrusmix na stardust V3,evodu i na ego-c vec nedelju dana i nista mi se nije istopilo ,lepa osvezavajuca aroma.a trosio sam je i pre par meseci.
DHM011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2013, 20:37   #62
max
Senior

Registrovan: Jun 2012
Pohvala: 70
Pohvaljen: 110
Nivo reputacije: 70
max ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosi

nije mi fa tečnost zeznula klir to si upravu, neka kombinacija inwerinih tečnosti i klir je sav ispucao za dva minuta.

max nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2013, 15:06   #63
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 281
Pohvaljen: 757
Nivo reputacije: 208
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Kako sam danas cuo, Umbrella je postala ekskluzivni distributer Ritchy Liqua tecnosti tako da i za njih sada krece prica kao sa FA. Ko ima jos nesto zaliha na stanju to mu je, nakon toga samo kod njih ili onih koji prodaju tecnost nabavljenu od njih.

A sad proverih i na njihovom sajtu i stoji informacija o tome.

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2013, 15:11   #64
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Ne mudruj na prazno, Umbrella je ekskluzivni distributer Liqua tečnosti već pola godine, otkako su počeli da ih uvoze.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2013, 15:18   #65
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Da ponovim za one koji ne citaju:

Citat:
Kako sam danas cuo
Ne zanimaju me Liqua tecnosti te se njima nisam ni bavio. Danas sam cuo pa tako i napisah.

Staro 20-06-2013, 15:23   #66
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Ukoliko ovih dana čuješ da Kanger priprema novi revolucionarni klir pod imenom CC - nemoj se ustručavati da nas obraduješ sa tom vesti
Ako te već Liqua ne interesuje, zašto mudruješ o tome? Šta znači priča
Citat:
Ko ima jos nesto zaliha na stanju to mu je, nakon toga samo kod njih ili onih koji prodaju tecnost nabavljenu od njih.
kad je situacija ista već mesecima, i svi koji su uzeli Liqua tečnosti - uzeli su je od Umbrelle? Kakva je to "priča koja SADA kreće kao sa FA"?
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-06-2013, 15:25   #67
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Ne znaci mi nista, danas promocija ispred apoteke te sam cuo tu informaciju. Za mene je potpuno nova, ne pratim i nisam imao pojma. Stoga odlucih da je podelim sa ostalima.

Obzirom da je vest bajata, moze se zanemariti. Nikakav razlog za velike price.

Staro 16-08-2013, 08:37   #68
ajfile
Aktivan član

ajfile's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 58
Pohvaljen: 22
Nivo reputacije: 29
ajfile je na dobrom putuajfile je na dobrom putuajfile je na dobrom putu

Slucajno kupio Turkish tabaco i otkinuo kako je dobro. Kupim posle jos par pa i prvu vocnu aromu - jabuku, i smuci mi se zivot. Sad imam strah da kupim bilo koji vocnu bilo kog proizvodjaca.

Bright mi je ok al turkish mi je bolji.
(pocetnik :-))

Edit- cini mi se da se ove tecnosti brže trose?!?

ajfile nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-08-2013, 08:49   #69
nedy
Senior

nedy's avatar

Pohvala: 96
Pohvaljen: 219
Nivo reputacije: 65
nedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosinedy ima čime da se ponosi

Sve tečnosti koje prijaju čulu ukusa se brže troše, one koje ne prijaju znaju da potraju poprilično dugo!
nedy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-08-2013, 08:54   #70
ajfile
Aktivan član

ajfile's avatar

U nekoj temi jedan član je napisao kako je našao neku tečnost koju mora da zaboravi i više ne sme da je kupuje koliko mu se svidela - nisam ga tad razumeo ali sad već malo naslućujem

Staro 16-08-2013, 09:55   #71
PřisřN
Veteran

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 46
E-cig: Espion & Atomic RDA
Pohvala: 1,504
Pohvaljen: 827
Nivo reputacije: 165
PřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvalu

Ja sam to doživeo sa Liqua Berry Mix-om - nešto najslađe što sam do sada koristio.

ps. Haha, i kako to obično biva - kod posljednje poručenih tečnosti, dobio sam (svojom greškom) dve Vanilla-e, umesto po komad od Vanilla i Berry, a on mi je bio primaran u celoj turi.

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-08-2013, 10:35   #72
ajfile
Aktivan član

ajfile's avatar

meni se dešava da kupim ovu, ovu, onu i ovu i dođem kući i vidim da pola nije to šta sam tražio

Staro 20-08-2013, 18:48   #73
sasa
Pipe MOD Master

sasa's avatar

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 765
Pohvaljen: 1,308
Nivo reputacije: 196
sasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputacijusasa ima reputaciju

probao danas french pipe, posle cuban cigar-a meni najbolja njihova tecnost...
pomalo lici na joyetech-ove nove duvanske arome...

sasa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-08-2013, 20:49   #74
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
E-cig: ProVari procyon, SX Mini Ml Class, SXMini M Class
Pohvala: 733
Pohvaljen: 1,061
Nivo reputacije: 192
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Cuban cigar im je odličan za uz kafu, već dva dana ga trošim na rezervnom genu kada mi dosadi USA mix.
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-08-2013, 21:12   #75
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,612
Pohvaljen: 611
Nivo reputacije: 161
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od McIron Vidi poruku
Cuban cigar im je odličan za uz kafu, već dva dana ga trošim na rezervnom genu kada mi dosadi USA mix.
Potpisujem.Na zalost zadnji Usa mix je ocaj.Primetio sam da sada imaju oznake #1,#2,#3 Da li neko zna o cemu se radi?Ovo sto sam probao i sto je zavrsilo u kanti imalo je oznaku Usa mix #2.Cista hemija koja podseca na sredstva za sudove.Steta za nekada jednu od boljih aroma.:banghead:
Sto se tice Lique Cuban,odlicna aroma ali nije zbog izrazene arome bas za svakodnevno i celodnevno parenje ali povremeno je :thumbup:

Послато са GT-N7000

lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:36 sati.