Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-04-2013, 16:42   #46
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,603
Pohvaljen: 4,622
Nivo reputacije: 761
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: Ritchy Liqua tecnosti

Ja dobih juce traditional tobacco, 18 mg, jako kao crna zemlja, na 1.8 otporu... Ima neki schmek na stari Pall Mall u sirokoj kutiji, ko je probao ranije setice se, kao da ima bibera unutra. Nije lose, ali ceo dan bi mi prsla glava od jacine... Ko zna, mozda nekom drugom drugacije legne mene przi lepo...

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-04-2013, 20:36   #47
Rokavec
Iskusan član

Rokavec's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 33
Pohvala: 21
Pohvaljen: 13
Nivo reputacije: 39
Rokavec je na dobrom putuRokavec je na dobrom putu

BRIGHT TABACO- malo čudna duvanska aroma po meni... može da se pari ali je malo mirišljavija za duvan... ima fin ukus mada nije ništa posebno

Sa ovim završam pisanje o ovim tečnostima... nisam oduševljen i neću im se vraćati :(

Poslednja obična cigareta zapaljena 26.9.2012 oko 17h

Rokavec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-04-2013, 01:30   #48
saborobert79
Iskusan član

Registrovan: Sep 2012
Pohvala: 38
Pohvaljen: 31
Nivo reputacije: 41
saborobert79 je na dobrom putusaborobert79 je na dobrom putusaborobert79 je na dobrom putusaborobert79 je na dobrom putu

Cuban Cigar mi je postao favorit!!! Cak mi je bolji i od Joyetech Cigar-a!! ......samo nemoze da se nadje nigde vise!
saborobert79 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-04-2013, 04:27   #49
Grca
Nov član

Registrovan: Jun 2012
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 30
Grca je na dobrom putu

Meni su ok legle. Nisu preskupe, a i kavalitet im je za tu cenu dobar. Od asortimana (18 mg) sam im dosad probao turkish tobacco koji je solidan, mentol koji je dobar i ok ide uz kafu. Mint je bez veze i delovao mi je kao neka mesavina mentola i peperminta, citrus mix je ok prvih par dimova, ali onda mu ukus postaje previse gorak i spaljen. Cherry je dobar, mada malo sladunjav i podseca ukusom na one duguljaste punjene bombone cherry. Najprijatnije iznenadjenje mi je jabuka i preporucujem je. Podseca na one kiselkastije bombone od jabuke, ima osvezavjuc ukus, prija uz kafu i ostavlja lep miris. Naravno, svako ima svoje afinitete, nisam ranije mnogo isprobavao vocne ukuse, ali ova jabuka mi je bas razbila predrasude i zasad je necu menjati, a ako isprobam jos nesto od ritchy-ja, javljam...
Grca nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-04-2013, 14:23   #50
tesanj
Nov član

Registrovan: Apr 2013
Pohvala: 1
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 27
tesanj je na dobrom putu

Pošto ja imam dobro iskustvo i stalno pazarim kod njih, uravo sam saznao da Umbrella ima promociju Ritchy Liqua tečnosti do 21 Aprila sa promotivnim cenama, besplatno možete probati sve tečnosti. Ko želi da proba može da ode do njih na Senjak i na Ušće, više informacija imete na njihovom sajtu.
tesanj nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2013, 10:04   #51
hrundi
Nov član

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 1
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 28
hrundi je na dobrom putu

Meni se kafa sviđa mnogo, ali sve teže je nalazim. Ako ima neko da mu se ne sviđa, nek mi se javi na pp, da napravimo neku razmenu, imam neke neotvorene tečnosti.
hrundi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2013, 20:56   #52
Cummon
Senior

Cummon's avatar

Pohvala: 232
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 66
Cummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od hrundi Vidi poruku
Meni se kafa sviđa mnogo, ali sve teže je nalazim. Ako ima neko da mu se ne sviđa, nek mi se javi na pp, da napravimo neku razmenu, imam neke neotvorene tečnosti.
Kafa je fenomenalna, 10ml ima da se nadje ali 30ml izgleda nema na lageru (kod eliquida barem) , verovatno ima kod kišobrana
Cummon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2013, 21:48   #53
kra3y
Iskusan član

kra3y's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 55
Pohvaljen: 39
Nivo reputacije: 43
kra3y je na dobrom putukra3y je na dobrom putukra3y je na dobrom putukra3y je na dobrom putukra3y je na dobrom putu

umbrella ne prodaje 30ml i nemaju u planu da ih nabavljaju..

Between two evils, I always pick the one I never tried before..
kra3y nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2013, 22:48   #54
Cummon
Senior

Cummon's avatar

Pohvala: 232
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 66
Cummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosiCummon ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od kra3y Vidi poruku
umbrella ne prodaje 30ml i nemaju u planu da ih nabavljaju..
Da, u pravu si, sad pogledah njihov sajt, samo 10ml prodaju.
Pa ništa .. Rumuni braća prijatelji
Cummon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-04-2013, 10:59   #55
ghforces
Aktivan član

Pohvala: 47
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 30
ghforces je na dobrom putughforces je na dobrom putu

Probao sam mali milion aroma i sada koristim samo njihov American Tobacco 24mg, odlican mi je i necu ga vise menjati. U Makedoniji se prodaju na nekoliko mesta. Kupujem ovde:
Kod:
http://e-cigari.mk/

ghforces nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2013, 17:31   #56
cages01
Veteran

cages01's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 42
E-cig: Evic dual+kaja lite
Pohvala: 887
Pohvaljen: 444
Nivo reputacije: 129
cages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosicages01 ima čime da se ponosi

Citrus 18mg je meni ubedljivo nezamenljiva aroma za jutarnje (prepodnevno) parenje uz kafu i slicno. Vec od podneva pa nadalje prelazim na bilo sta drugo (vocno :P) i sa manje nikotina ali za ujutru mi je ovo must have. Ima neki specifican (ako smem da kazem jak "ukus") koji je,jelte,mesavina limuna i narandze i upravo je osvezavajuc.
cages01 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2013, 20:10   #57
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,603
Pohvaljen: 4,622
Nivo reputacije: 761
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Ja sam čuo da taj citrus topi kliromajzer, tj. njegove plastične delove... Imam jednu bočicu ali je nisam kosristio čekam da još malo izrabim CC, da kupim novi, pa da se igram sa kiselinama

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2013, 20:12   #58
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Ma kakvo topljenje kliromizera, jbt šta sve neće ljudima pasti na pamet

Tečnost se pravi od FA aroma, nema greške
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2013, 20:27   #59
max
Senior

Registrovan: Jun 2012
Pohvala: 70
Pohvaljen: 110
Nivo reputacije: 70
max ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosimax ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Shaka Zuluf Vidi poruku
Ma kakvo topljenje kliromizera, jbt šta sve neće ljudima pasti na pamet

Tečnost se pravi od FA aroma, nema greške
isto sam mislio kao i ti ali sam promijenio mišljenje. Tako da mogu sa sigurnošću reći da treba samo naći pravu tečnost i baj baj kliru.

max nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-05-2013, 20:28   #60
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Kako si promenio mišljenje, neka FA tečnost ti je skrljala klir?

Naravno da postoje arome koje mogu da oštete ili polome kliromizer, ali FA definitivno ne spadaju u tu grupu
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:59 sati.