Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-02-2014, 22:12   #151
Hardvet
Senior

Hardvet's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 111
Pohvaljen: 146
Nivo reputacije: 63
Hardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Ritchy Liqua tecnosti

Ocigledno nisam pratio na casu... Izvinjenje...

""Mušterija je uvek u pravu" nije smislio neko ko živi u Srbiji, zato je to obična glupost". ELiquid(Inhalika)
Hardvet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-02-2014, 22:18   #152
iwwwan
Senior

iwwwan's avatar

Registrovan: Nov 2013
Godine: 46
Pohvala: 232
Pohvaljen: 304
Nivo reputacije: 87
iwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosi

Jabuka, jako dobra, nisam verovao do skoro da neka vocna tecnost moze da zameni duvansku, ali berry i apple su stvarno odlicne.
iwwwan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-02-2014, 22:21   #153
Hardvet
Senior

Hardvet's avatar

Hardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosiHardvet ima čime da se ponosi

Berry sam probao, meni nikako ne leze te sumske vocke, premda je aroma pogodjena potpuno.

""Mušterija je uvek u pravu" nije smislio neko ko živi u Srbiji, zato je to obična glupost". ELiquid(Inhalika)
Staro 02-02-2014, 22:26   #154
iwwwan
Senior

iwwwan's avatar

Registrovan: Nov 2013
Godine: 46
Pohvala: 232
Pohvaljen: 304
Nivo reputacije: 87
iwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosiiwwwan ima čime da se ponosi

Ja ih koristim u toku dana povremeno ali uz jutarnju kafu samo cuban cigar!
iwwwan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-02-2014, 22:49   #155
strndzov
Aktivan član

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 1
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 25
strndzov je na dobrom putu

Moracu da uzmem cuban kad ga svi hvalite
strndzov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2014, 21:15   #156
strndzov
Aktivan član

Bolje da nisam
Zahvalili :
Staro 05-02-2014, 21:19   #157
Hardvet
Senior

Hardvet's avatar

Sta god svi hvale, ne uzimaj nikako

Staro 05-02-2014, 21:24   #158
jeffersey
Iskusan član

jeffersey's avatar

Godine: 40
Pohvala: 38
Pohvaljen: 55
Nivo reputacije: 36
jeffersey je poznat svimajeffersey je poznat svimajeffersey je poznat svimajeffersey je poznat svimajeffersey je poznat svimajeffersey je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od strndzov Vidi poruku
Bolje da nisam
zasto?

jeffersey nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2014, 21:37   #159
Katy
Veteran

Katy's avatar

Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,027
Nivo reputacije: 359
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

stvarno zasto?

A druga stvar ne uzimas ono sto svi hvale nego ono sto hvali neko ko ima slicni ukus tvom, ili nesto sto ti se iz opisa vise ljudi cini da bi ti se dopalo! Osim toga svasta ces probati, mnogo toga ce ti se dopasti mnogo toga nece...

u svakom slucaju Cubanca ces sigurno moci da menjas sa nekim , gomila ljudi ovde ga voli!

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2014, 21:44   #160
Saul
Iskusan član

Saul's avatar

Pohvala: 386
Pohvaljen: 175
Nivo reputacije: 52
Saul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosi

Za dobru svinju nema lose pomije, meni su sve tecnosti dobre i nista se ne baca
Saul nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2014, 21:48   #161
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 721
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 115
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

I ja sam ga prvi put uzeo otprilike posle mesec,dva parenja.I na prvu mi nije bio los ali me je malo zacudila euforija.Tek posle dan,dva sam je bas zavoleo.Sad cim imam ispod 10ml u kuci frka mi je.Jedina mana je sto richy ne prodaje arome ili makar na burice od 5 litra
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2014, 22:41   #162
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,896
Pohvaljen: 8,539
Nivo reputacije: 1172
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Ritchy uglavnom koristi FA arome. Shaka rece negde da koriste i druge italijanske osim FA. Cuban Cigar nisam probao, pa ne znam da li je pravljen sa Cuban Supreme aromom.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2014, 22:43   #163
strndzov
Aktivan član

Na prvu mi ne odgovara,nekako mi je jaka aroma.
Staro 05-02-2014, 22:46   #164
Katy
Veteran

Katy's avatar

Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,027
Nivo reputacije: 359
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

Kao sto vec rekoh meni je toliko slican RY Cuban Cigar sa JT Cigar-om (ovim sadasnjim, novim) da mislim da koriste istu aromu, mrvicu prednosti dajem JT Cigaru verovatno zato sto mi je prva ljubav, ali evo trenutno nemam njega pa sam na Cubancu

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-02-2014, 23:04   #165
hybrid
Senior

hybrid's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 721
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 115
hybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosihybrid ima čime da se ponosi

Jeste jaka aroma.Nisam probao celu paletu tecnosti ali ove par sto jesam su dosta aromatizovane.Ali mi sve odgovaraju.
@Finder nema nikakve veze sa cuban supreme,ja sam imao aromu iste.Ne znam dal je ista gotova i diy suprime.Ali ovu aromu sto ja imam malo vuce na cvece ili tako nesto.Nije mi nesto.
Liqua cuban ima u sebi nesto orasasto ili lesnikasto.I mene podseca po malo na dzojtek cigar stari,nov nisam ni probao
@strndzov ostavi je na stranu pa probaj posle nekog vremena,ako ti ni onda ne ide stavi u oglas ili menjaj
hybrid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:25 sati.