Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-05-2020, 19:14   #1
Pedja14
Nov član

Registrovan: Jan 2019
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 6
Pedja14 je na dobrom putu
Uobičajeno Koja baterija za kit

Skoro mi je stigao kod posle 5 meseci i sad mi treba baterija a ne znam koju da kupim pošto mi je prvi mod
U pitanju je Vapor Storm ECO 90w kit
Pedja14 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-05-2020, 19:24   #2
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 49
E-cig: vt75 nano+berserker V1
Pohvala: 707
Pohvaljen: 3,897
Nivo reputacije: 707
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Koja baterija za kit

Sony vtc5a, vtc6, lg hg2....

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-05-2020, 19:52   #3
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,540
Pohvaljen: 2,198
Nivo reputacije: 428
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Koju god bateriju da kupis od gore navedenih racunaj da ce ti trebati minimum 2 komada i punjac pride u startu jer taj kit pretpostavljam da nije predvidjen da radi ispod 40-50W tako da ti jedna baterija nece pokriti celodnevnu upotrebu...

EDIT: Tek sad vidim pa taj mod nema ni regulaciju Koji tacno atomizer si dobio uz njega ?

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-05-2020, 20:22   #4
Pedja14
Nov član

6ml hawk 0.2 oma
Dobio sam na poklon
Staro 01-05-2020, 20:46   #5
scooter
Moder

scooter's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,540
Pohvaljen: 2,198
Nivo reputacije: 428
scooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputacijuscooter ima reputaciju

Strava i uzas , jos je gora situacija nego sto sam pisao , ali...nema ti tu pomoci...zakopao si se do guse

Droper narkoman.
Skraceno doper.
scooter nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-05-2020, 20:59   #6
Mad AG
Veteran

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 522
Pohvaljen: 590
Nivo reputacije: 120
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu

Verovatno si gledao taj kit jer je bio u to vreme veoma povoljan,ali da si uzeo barem ECO PRO koji ima ekran i mogućnost podešavanja snage.Mislim da nećeš biti zadovoljan rezultatima rada sa tim uređajem.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-05-2020, 23:12   #7
Pedja14
Nov član

Citat:
Originalna poruka od Mad AG Vidi poruku
Verovatno si gledao taj kit jer je bio u to vreme veoma povoljan,ali da si uzeo barem ECO PRO koji ima ekran i mogućnost podešavanja snage.Mislim da nećeš biti zadovoljan rezultatima rada sa tim uređajem.

AG no1

Hteo sam taj ekranom i podešavanjem ali tad je bio ovaj jeftin čak je i sad skuplji to je poklon za rodjendan tako da ću ga koristiti dok ne stigne drugi e sad ne znam koji da uzmem. Ali za sada mi treba baterija
Staro 04-05-2020, 01:07   #8
Mad AG
Veteran

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 522
Pohvaljen: 590
Nivo reputacije: 120
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu

Bateriju uzmi u nekoj domaćoj radnji.Bilo koju između Sony VTC6 ili LG HG2 nećeš pogrešiti.A kada budeš kupovao sledeći mod,pitaj na forumu i neko će ti iz iskustva preporučiti nešto što je dobro i što odgovara tvojim zahtevima.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:56 sati.