![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

|
|||||||
![]() |
|
|
Alati za teme | Način prikaza |
|
|
|
|
#1 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Mar 2014
Lokacija: Banja Luka
Postovi: 1,136
Pohvala: 1,147
Pohvaljen: 861
Nivo reputacije: 187 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Koji klir je najbolji za većinski ili max VG? Vaša iskustva.
Mislim isključivo na stock grijače. Kanger SUBTANK je vario korektno Nautilus mini BVC loše i kratak vijek grijača |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Nov 2012
Lokacija: Beograd
Postovi: 5,077
Pohvala: 3,316
Pohvaljen: 2,006
Nivo reputacije: 504 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Probao sam Eleaf iJust 2 i mogu ti reci da je bruka -Imam ga sa nikl 200 glavama a nov Melo koristi iste ,na healt cabinu koshta nepunih 10 doll,a pocheli su da prave glave i sa titanijum coilovima i ono shto nas interesuje najvishe - rba glava za klir pa ti stavljaj shta ocesh !!
Meni lichno mnogo bolje od OCC kangerovih |
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#3 |
|
Moderator
![]() Registrovan: Sep 2014
Lokacija: Veliko Gradište
Postovi: 3,321 E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,989
Nivo reputacije: 408 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ja na Aerotanku nikako nisam mogao da parim vg tecnosti morao sam mnogo da razbijem vodom ali mi onda te tecnosti nisu bile ok za parenje.Kada premotam grejac onda je druga prica.Ja koristim vg tecnosti pa zbog toga i familiji pravim iste ,e sad imam problem zato što svako ima drugu opremu i prema opremi moram da prilagodjavam tecnos.Iz tog razloga bih im uzeo svima isto i da se ne maltretiram vise.U uzem izboru mi je bas Eleaf iJust 2 zbog cene a i izgleda da dobro radi sa VG bazom.
|
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#4 | |
|
Senior
![]() Registrovan: Jan 2015
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 613
Pohvala: 126
Pohvaljen: 366
Nivo reputacije: 109 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Citat:
|
|
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#5 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Mar 2015
Lokacija: Vrnjačka Banja
Godine: 50
Postovi: 1,232
Pohvala: 589
Pohvaljen: 657
Nivo reputacije: 168 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
A koliko sam ja primetio,ovo bi pitanje bilo slično ovoj formulaciji:
Koji auto najbolje ide na dizel a koji na benzin? Nisam čuo da je neko rekao da se ne kupuje npr. Opel ili BMW sa agregatom isključivo na dizel ili benzinski pogon. Rekao bih pre da je to stvar ličnih potreba,afiniteta,simpatija itd...ili se varam? |
|
|
|
|
|
#6 | |
|
Veteran
![]() Registrovan: Mar 2014
Lokacija: Banja Luka
Postovi: 1,136
Pohvala: 1,147
Pohvaljen: 861
Nivo reputacije: 187 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Citat:
|
|
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#7 |
|
Moderator
![]() Registrovan: Sep 2014
Lokacija: Veliko Gradište
Postovi: 3,321 E-cig: Elfy-Pico
Pohvala: 1,340
Pohvaljen: 1,989
Nivo reputacije: 408 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Problem je naci fabricke glave koje rade sa cistim Vg.Mada sve vise to ispravljaju i rade na tome.Ali mislim da ce koriscenje ovih tecnosti uvek praviti problem zato sto strasno prljaju grejac.Na taifunu mi je lako promenim vatu i teraj dalje a grejace treba menjati cesce a ovi novi i nisu bas jeftini.
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Feb 2013
Lokacija: Valjevo
Postovi: 5,455 E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mi
Pohvala: 4,603
Pohvaljen: 4,625
Nivo reputacije: 784 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Subtank mini mi je super radio sa većinskim VG-om, pretpostavljam da bi i Uwell lepo fercerao.
Problem je samo što VG baš krmači grejač, i stock glave ne bi izdržale veliki protok tečnosti kroz sebe pre nego što bi oslabile performanse i pojavio se zagoreli ukus, tako da bi morale često da se menjaju, ili premotavaju... |
|
HVALA G O M I L E T I N A!!!
|
|
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#9 |
|
Nov član
![]() Registrovan: Apr 2016
Lokacija: Beograd
Postovi: 13
Pohvala: 2
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 38 ![]() |
Rekao bih da Joyetech Ultimo može da reši stvar. Ima 4 velika otvora za protok tečnosti i nenormalan airflow pa mislim da bi odlično radio posao. Od fabričkih grejača ima clapton (50-90w) i keramiku (40-80w), postoji i RBA postolje sa notch grejačima, nabavlja se posebno.
|
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#10 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Mar 2014
Lokacija: Banja Luka
Postovi: 1,136
Pohvala: 1,147
Pohvaljen: 861
Nivo reputacije: 187 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Na prvi pogled obećava. Uwell Crown mi sad radi poso.
|
|
|
|
|
|
#12 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Jun 2017
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 1,536
Pohvala: 754
Pohvaljen: 904
Nivo reputacije: 200 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Definitivno na osnovu licnog primera mogu da potvrdim da nije samo do tipa grejaca nego i do snage na kojoj se pari vecinski VG..
Imao sam Joyitech AIO bez ikakvih problema pario FA i RL tecnosti.. Posle kupio KTS gothic tecnost (koja je vecinski VG) stavio nov grejac cubis od 1 oma i bukvalno ga je gothic sprzio posle 10 udisaja..grejac sam morao da bacim...Posto nisam imao pojma sta je PG-VG tada pomislio sam da je los grejac..Stavio nov cubis od 0,5 i ista situacija..Zagoritis posle 10 udisaja..Samo je razlika sto je ovaj 0,5 posle radio normalno na drugoj tecnosti kada sam je zamenio a onome od jednog oma nije vise bilo spasa.. Kada sam nabavio E grip II (koji koristi iste cubisove grejace samo sto sada mogu da podesavam snagu ) opet sam sipao istu tecnost pojacao snagu na 37 w odvrnuo protok na maximum i sa zadovoljstvom popario preostalih 8 ml gothica..Posle kupio jos jedan gothic i popario bez problema M2L .. Znaci defionitivno AIO nije imao snagu da izgura gustinu Gothic-a |
|
|
|
|
|
#13 |
|
Moder
![]() Registrovan: Dec 2013
Lokacija: Pancevo
Postovi: 3,767 E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,545
Pohvaljen: 2,272
Nivo reputacije: 463 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
Droper narkoman.
Skraceno doper. |
|
|
|
|
|
|
#14 |
|
Moder
![]() Registrovan: Dec 2013
Lokacija: Pancevo
Postovi: 3,767 E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,545
Pohvaljen: 2,272
Nivo reputacije: 463 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Kako onda ja tecnost sa 87% VG-a ( ostalih 8% je voda i 5% aroma i nic ) parim na 6.5W i protanku 2 ?
Ahh da , i vatu menjam na potrosenih 70-80ml ... |
|
Droper narkoman.
Skraceno doper. |
|
|
|
|
|
|
#15 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Jan 2014
Lokacija: Sabac
Postovi: 2,267
Pohvala: 349
Pohvaljen: 875
Nivo reputacije: 246 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Ti se ne racunas, tvoj protank je na steroidima.
|
|
|
|
![]() |
| Pošalji link |
| Alati za teme | |
| Način prikaza | |
|
|