Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-06-2020, 21:41   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 613
Pohvaljen: 1,627
Nivo reputacije: 290
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Vandy vape berserker v2 rta

Berserker v2 rta colors:

- Matte black
- SS
- Gun metal
- Gold

Specifications and features:

- Height: 35mm
- Diameter: 24mm
- Capacity 3ml

In the box:

- Berserker v2 mtl rta
- Accessory bag
- User manual
- Pei tank
- 2 x drip tip
- 5 airflow adapters
- 2 x coil

Berserker v2 mtl rta je novi atomizer iz serije berserker atomizera. Ovaj atomizer je 35mm u visini i 24mm u precniku, a dizajn atomizera se prilicno razlikuje od prethodnih. Atomizer stize u lepom pakovanju, u pakovanju se dobijaju ukupno 6 adaptera za vazduh, ukupno 3 drip tipa, rezervni tank i dva grejaca, zaista sjajno pakovanje, za svaku pohvalu. Kvalitet izrade atomizera je dobar, veoma lepo uradjen atomizer. Sto se tice detalja, na top capu se nalaze gravure za lakse skidanje top capa, takodje na top capu se nalazi logo, na prstenu za vazduh imamo gravure, a sa donje strane atomizera se nalaze standardne informacije.

Dakle, na ovom atomizeru stize 510 drip tip, ovaj drip tip koji stize na atomizeru je okej za koriscenje i koristio sam ga neko vreme, medjutim vise mi se svidja kako mu stoji drip tip od prve verzije i udobniji je, tako da ja njega koristim. U pakovanju se dobijaju jos dva drip tipa koja mozete da koristite ovde, licno ja ne volim visoke drip tipove, ali svakako je lepo da daju jos dva drip tipa. Drip tip ovde stoji odlicno u mestu i ukoliko vam ne odgovara ni jedan drip tip iz pakovanja mozete ovde da koristite bilo koji svoj 510 drip tip.

Ispod drip tipa se nalazi veoma veliki top cap, a ovo je atomizer koji se puni sa gornje strane. Na top capu se nalaze detalji koji olaksavaju hvat. Sto se top capa tice, top cap je ovde veoma veliki, do polovine atomizera otprilike i ne znam zasto su napravili takav top cap. Ovde se top cap skida u suprotnoj strani od baze i ovde imamo sistem zakljucavanja, odnosno nemamo navoje. Kada skinete top cap imate dve rupe gde se sipa tecnost. Kada atomizer stigne na njemu ce biti deo koji ima zastitu da atomizer ne procuri sa gornje strane u slucaju da okrecete atomizer naopako kada skinete top cap, a u pakovanju cete dobiti obicni deo bez zastite koji ne preporucujem da koristite. Sto se tice rupa, sa gorila bocicom mozete bez problema da napunite tank. Tecnost moze da se sipa prilicno brzo zahvaljujuci ovom top capu, ali takodje ovaj top cap ima mana, kasnije cu o tome.

Na atomizeru stize stakleni tank, a kapacitet ovog tanka je 3ml sto je u principu okej kapacitet za mtl atomizer. U pakovanju se dobija jos jedan pei tank kao rezervni. Tank stoji lepo u mestu pa mozete da skinete samo bazu i da menjate grejac ili vatu dok imate tecnosti u tanku.

Build deck je durgaciji nego sto je bio kod prethodnih berserkera, ovde imamo dva posta na jednoj strani. Sto se tice postavljanja grejaca, grejac se postavlja veoma lako i ovo je po mom misljenju najlaksi deck za postavljanje grejaca. Srafici su dobri i za sada nema nikakvih problema sa njima. Na decku takodje mozete da vidite dve rupe za vatu, a tu je i slot gde se ubacuje adapter za protok vazduha. U pakovanju se dobijaju ukupno 6 adaptera za protok vazduha ispod grejaca i to: 2 x 1mm, 0.8mm, 1mm, 1.4mm, 1.6mm i 2mm. Po mom misljenju jako je lepo sto imamo mogucnost da promenimo protok vazduha ispod grejaca i to veoma lako. Adapter za vazduh mozete promeniti bez da dirate grejac ili vatu sto je zaista sjajno.
Prsten za vazduh moze da se skida sto je lepo jer tako lakse mozete da ocistite atomizer. Na prstenu za vazduh imamo detalje pa se vazduh podesava bez problema. Na prstenu za vazduh se nalaze ukupno 7 rupica za vazduh, a ispod prstena za vazduh se nalazi jedan veliki slot za vazduh pa mozete da birate koliko cete rupica sa prstena da koristite.

Kako ovaj atomizer radi i moje misljenje:

Berserker v2 mtl rta se moze kupiti u 4 razlicite boje, a ja sam dobio ss. Kvalitet izrade atomizera je dobar i ja licno nemam nikakvih zamerki. Pakovanje je veoma dobro, u pakovanju cete dobiti rezervni tank, ukupno 3 drip tipa, 6 adaptera za protok vazduha, dva razlicita dela gde se sipa tecnost i dva grejaca, veoma lepo pakovanje. Svidja mi se drip tip koji stize na atomizeru, medjutim nekako mi lepse stoji i bolji je drip tip od prve verzije pa koristim njega, a vi imate izbor od 3 drip tipa iz pakovanja, a mozete da koristite i bilo koji svoj 510 drip tip. Sto se tice top capa, kao sto sam rekao ima prednosti i mane, ali u principu ovo je jedina stvar koja mi se ne svidja kod ovog atomizera. Sto se dobrih strana tice, top cap se lako skida i mozete prilicno brzo da napunite tank, medjutim jako bih voleo da je top cap manji jer mi se desava da non stop skidam top cap kada to ne zelim i moze prilicno da nervira. Takodje zbog ovakvog top capa tecnost se razmazuje na sve strane sa unutarnje strane top capa, a ukoliko koristite deo sa rupama za sipanje tecnosti bez zastite bice jos gore. Voleo bih da kazem da kada sipate tecnost u tank nema nikakvog curenja sto je jako dobro. Iskreno da je top cap drugaciji rekao bih da je ovo savrsen atomizer. Kapacitet od 3ml je sasvim dobar kapacitet i to ce vecini korisnika biti dovoljno. Sto se tice decka, grejaci se postavljaju veoma lako i po meni ova vrsta decka je najlaksa za postavljanje grejaca, dobijamo i par vrsta srafica i srafici su veoma dobri. U pakovanju dobijate dva mtl clapton grejaca sto je jako dobro pa mozete i njih da koristite. Vata se takodje ovde veoma lako postavlja, a na slici mozete da vidite kako sam ja postavio vatu. Na ovom atomizeru imamo mogucnost da menjamo protok vazduha ispod grejaca, veoma dobro po meni jer svako moze da nadje protok vazduha kakav mu odgovara, od otvorenog mtl povlacenja do veoma restriktivnog mtl povlacenja sa 0.8mm rupicom ispod grejaca. Takodje je jako dobro sto moze da se promeni adapter za vazduh bez da dirate grejac ili vatu. Protok vazduha se lako podesava koristeci prsten za protok vazduha, a prsten se skida sto mi se svidja. Ja sam licno ovde probao par grejaca i razlicite adaptere za protok vazduha. Ono sto meni najvise odgovara ovde je 1.4mm adapter, 0.32mm kantal grejac na 2.5mm, ovako dobijam najbolje rezultate, moje licno misljenje. Sto se tice arome, imao sam samo jedan tank parlamenta da probam u ovom atomizeru i mogu da kazem da izvlaci najvise gorke note iz ove tecnosti, ali opet jedva sam 2ml skupio ove tecnosti, jos treba da testiram. Koristim dunhill u ovom atomizeru vec duze vreme i veoma sam zadovoljan aromom, ja bih rekao veoma dobra aroma. Dakle, berserker v2 rta veoma dobar atomizer, veoma sam zadovoljan atomizerom i koristim ga svakoga dana vec dve nedelje, za mene licno je top cap mana i da nema ove mane rekao bih da je atomizer savrsen za moje potrebe.

Mane:

- Nepotrebno veliki top cap koji zaista smeta

Dobre strane:

- Dobar kvalitet izrade
- 3 drip tipa
- Dva grejaca u pakovanju
- 6 adaptera za vazduh u pakovanju
- Deo sa rupama za sipanje tecnosti u pakovanju
- Nema curenja kada se sipa tecnost
- Lako se sipa tecnost
- 3ml kapacitet
- Veoma dobar protok vazduha
- Mogucnost da se menja protok vazduha ispod grejaca i to bez diranje grejaca i vate
- Lako se postavlja grejac i vata
- Moze da se menja grejac ili vata dok imate tecnosti u tanku
- Vazduh moze da bude veoma restriktivan
- Lako se podesava spoljni protok vazduha
- Prsten za vazduh se skida
- Veoma dobra aroma

Atomizer se moze videti ovde:
Kod:
http://www.vandyvape.com/atomizer/rta/atomizer/rta/atomizer/rta/Berserker-v2-mtl-rta/
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-06-2020, 21:56   #2
Mad AG
Veteran

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 493
Pohvaljen: 575
Nivo reputacije: 117
Mad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvaluMad AG je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Vandy vape berserker v2 rta

Šta je sa insertom od 1.4mm,jesu li ono ožiljci od grejača i koliko se mora voditi računa da se ne sprže inserti,mislim na poziciju i udaljenost grejača od njega?

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-06-2020, 22:30   #3
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Tripod RTA
Pohvala: 664
Pohvaljen: 735
Nivo reputacije: 127
Cookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvaluCookie je za svaku pohvalu

Svaka čast za recenziju! Šalji Betu da ga snimi.

Deluje super, osim tog top capa. Možda je to Alex i lepo zamislio, ali Kinezi nalo skratili taj navoj. Gde god imam otvaranje top capa na tih “četvrt kruga”, to drži dobro u mestu. Ali, bar znamo šta će ispraviti na v2.5.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-06-2020, 23:13   #4
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 29
E-cig: Armour Pro + Expromizer 4
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 781
Nivo reputacije: 138
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Svaka čast @shone29!
Super, znači top cap malo smara što slinavi iznutra i nakuplja se tečnost, pa kad se otvori bude malo slinava situacija, plus se lako otvara? Jbg, ja sam na prethodnim modelima imao problem da otvorim top cap, a sada sasvim druga krajnost. Bers 1.5 negde izmedju, lično mi deluje kao najbolji za sad, iako svi hvale keca meni je 1.5 topčina.
Bersu manjka top cap tehnologija koliko vidim, sve ostalo su ošurili

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-06-2020, 23:41   #5
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 613
Pohvaljen: 1,627
Nivo reputacije: 290
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

@mad Jeste od grejaca, mojom krivicom, ali je deo samo zacrnjen, nista vise od toga. Samo treba voditi racuna kada se radi dry burn da se izvadi insert.
@cookie Cekam ga da kaze kad da saljem, al odlaze jer mora da ga vrati posle recenzije, strah ga da mu se ne posvdija mnogo (salim se).
Sto se top capa tice, ne stoji on labavo, vec je problem sto kad zavrces atomizer na mod ti odvrnes i top cap, kad stelujes vazduh, ti opet odvrnes, kad se igras sa modom u ruci ti opet nekako uspes da skines top cap, jednostavno ima previse top capa.
@nexus e tu si skroz u pravu, treba da nadju nekog da odradi taj deo, ali u Alexovoj prezentaciji nakon sto je video da su se svi koji su pustili recenziju pre vremena pozalili na top cap se vidi da se pokajao.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-07-2020, 13:00   #6
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 33
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,973
Nivo reputacije: 1236
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

Dobar!
Nije bolji od V1, ali dobar!

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:58 sati.