Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-06-2020, 22:03   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 613
Pohvaljen: 1,627
Nivo reputacije: 290
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Rincoe manto pro

Rincoe manto pro styles:

- Sugar skull
- Dead skull
- Graffiti

Specifications:

- Size: 93mm x 52mm x 26.5mm
- Power range: 1-228W
- Input voltage: 6.0-8.4V
- TC modes support: Ni200/Ti/55
- Resistance range:
Wattage(VW/BYPASS): 0.08-5.0ohm
TC(NI/TI/5S/TCR): 0.05-3.5ohm
- Temperature Control Range: 200-600°F (100-315°C)
- Material: PC

In the box:

- Rincoe Manto Pro MOD
- USB Charging Cable
- Certificate Card
- Warranty Card
- User Manual

Rincoe manto pro mod je dostupan u crnoj boji, a mozete izabrati izmedju 3 drugacija panela. Ovaj uredjaj radi do 228w i za ovaj uredjaj su potrebne dve 18650 baterije. Dimenzije uredjaja su 93mm x 52mm x 26.5mm i ovaj uredjaj je napravljen od plastike. Sto se tice kvaliteta, uredjaj je lepo uradjen i nema ostrih ivica, ali opet plastika osvtavlja utisak jeftinijeg moda. Od natpisa na uredjaju sa jedne strane mozete videti "Manto pro" i to je sve. Ja volim modove sa ovakvim oblikom pa je za mene udoban za koriscenje, a mod se ne kliza u ruci sto je lepo, ima gimirani finis.

Sa gornje strane moda imamo konekciju, a navoji deluju okej, nisam imao nikakvih problema, a ovde imamo pozlacen samopodesavajuci 510 pin. Na ovom modu mozete da koristite atomizere do 26mm u precniku sto je okej za moje potrebe. Konekcija nije podignuta pa ovde mozete ocekivati ogrebotine od atomizera.
Sa jedne strane moda se nalazi panel koji moze da se skine sa moda. Ovaj panel stoji u mestu uz pomoc dva magneta, a panel stoji odlicno u mestu i nema nikakvog lufta sto mi se svidja. Na donjoj strani panela se nalazi slot pa mozete noktom veoma lako skinuti panel sa moda. Kada skinete panel sa moda videcete dva slota za baterije, a ovde imamo trakicu za lakse vadjenje baterija. Kada su baterije u modu i kada protresete mod nema nikakvog lupkanja.
Sa prednje strane moda se nalaze prekidac, ekran i plus i minus dugmici. Prekidac ima fin oblik, strci i blago je kliktav, nisam imao nikakvih problema sa prekidacem ni sa plus i minus dugmicima. Sto se ekrana tice ekran je sasvim okej osvetljen i sve se lepo vidi na ekranu.
Uredjaj se pali i gasi pritiskom 5 puta na prekidac, kada upalite uredjaj u vw rezimu rada na ekranu ce biti sledece:

- Indikator baterije
- Rezim rada
- W
- Vreme povlacenja
- Otpor grejaca
- V

Da bi ste promenili rezim rada treba da kliknete na prekidac 3 puta i mozete izabrati izmedju:

- Vw
- Bypass
- Ni
- Ti
- Ss
- Tcr

Uredjaj mozete da zakljucate kada zadrzite plus i minus dugme, a na isti nacin uredjaj i otkljucavate.

Zastite na ovom uredjaju:

- Overcharging protection
- Low voltage protection
- 10s cut off protection
- Short circuit protection

Kako uredjaj radi i moje misljenje:

Rincoe manto pro je mod koji je dostupan u samo jednoj boji, a prilikom kupovine mozete izabrati panele. Sto se tice oblika moda, ja volim ovakav oblik moda i meni je veoma udoban za koriscenje, a svidja mi se i oblik prekidaca pa je i on udoban za koriscenje. Mod je napravljen od plastike pa je zbog toga ovo veoma lagan mod, zbog plastike odaje utisak jeftinijeg moda, ali sama obrada moda je dosta dobra, a mod takodje ima gumiran finis pa se ne kliza u ruci. Sto se tice materijala ja ne bih uzimao kao zamerku jer sam imao mnogo plasticnih modova koji su se pokazali dosta dobro, ali vredi da se napomene u slicaju da nekome smeta. Na ovom modu staju atomizeri do 26mm u precniku bez da atomizer strci sa strane. Konekcija nije podignuta i mod ce se oguliti sa gornje strane od atomizera pa je ovo po meni mana. Sto se tice panela, panel stoji odlicno u mestu i nema lufta ni malo, a baterije se lako stavljaju i vade iz moda. Prekidac ima veoma dobar odziv, a sa dugmicima nikakvih problema nisam imao. Ekran je lepo osvetljen i na ekranu imamo sve potrebne informacije. Sto se rada tice, imate nekoliko rezima rada ukoliko vam trebaju, a ja licno koristim vw rezim rada. Za moje potrebe mod radi dobro i apsolutno nemam na sta da se zalim sto se tice rada. Sve u svemu mod jeste napravljen od plastike ali mogu da kazem da je mod sasvim okej jer radi dobro za moje potrebe i sasvim je okej za koriscenje.

Mane:

- Bilo bi fino da je konekcija blago podignuta

Dobre strane:

- Udoban za koriscenje
- Dobar i udoban prekidac
- Prekidac ima dobar odziv
- Ekran lepo osvetljen
- Panel stoji odlicno u mestu
- Ne kliza se, mod je gumiran
- Lako se vade baterije zbog trakice
- Mod je veoma lagan
- Atomizeri do 26mm u precniku

Uredjaj se moze kupiti ovde:
Kod:
https://www.sourcemore.com/rincoe-manto-pro-228w-box-mod.html

shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:29 sati.