Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 19-09-2019, 19:46   #136
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 605
Pohvaljen: 3,288
Nivo reputacije: 608
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju
Uobičajeno Re: eXvape eXpromizer V4

Pa šta ste očekivali za 16.68$. Uvalili nam svu škart seriju sa Alija.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-09-2019, 20:02   #137
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 594
Pohvaljen: 1,365
Nivo reputacije: 252
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju

Ja imam crni i sve radi ekstra odmah iz kutije. moj je sa buybesta.
shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-09-2019, 20:04   #138
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 382
Pohvaljen: 388
Nivo reputacije: 75
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Ja sam oba uzeo u domaćoj prodavnici. Pre kupovine ih otvorio, rasklopio i tek onda kupio. Što je sigurno...
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-09-2019, 20:11   #139
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 264
Pohvaljen: 390
Nivo reputacije: 83
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

I moj je sa buybesta,ali onaj buybest na Aliju što ima predstavništvo.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2019, 00:16   #140
Mandrak
Iskusan član

Mandrak's avatar

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 58
Pohvaljen: 70
Nivo reputacije: 37
Mandrak je poznat svimaMandrak je poznat svimaMandrak je poznat svimaMandrak je poznat svimaMandrak je poznat svimaMandrak je poznat svimaMandrak je poznat svima

Mene cekaju dva komada na carini. Znaci, za pocetak, da krenem u teretanu da bih mogao da ih rasturim.
Mandrak nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-09-2019, 10:32   #141
Cookie
Senior

Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Sinoć sam ga isprobao i sa 2mm grejačem. Tesno vata, bukvalno da jedva prolazi, skratio krajeve 4-5mm od ivice baze, dobro je nabio u kanale za dotok tečnosti. Nema grgoljenja, prenatapanja. Aroma vrhunska (parlament, marshall).
Expromizer mi je za sada opcija broj 1.!
Zahvalili :
Staro 20-09-2019, 14:47   #142
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 576
Pohvaljen: 690
Nivo reputacije: 130
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

meni je i sa 2.5mm broj 1 sad moram da probam na 2mm haha sipala sam inawerin gentleman (555 kremastiji, lepši) fantazija na expromizeru

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-09-2019, 05:37   #143
Stevan
Iskusan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Dvarw / Armour Pro
Pohvala: 1
Pohvaljen: 19
Nivo reputacije: 28
Stevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putu

Zbog opste expromizacije stvarno sam hteo da mu dam jos koju sansu, ali ne vredi.
Atomizer je stvarno odradjen odlicno, sve sem arome.Probao sam vise setup-a na njemu, manje,vise vate i arome mi i dalje fali.Za ciste duvane ok nesto i daje, ali za kremove,vocke pogotovo, kremaste duvane nista.
Tako da je primerak otisao u oglase.
Ostajem pri Dvarw-u i berkserker mini v1.
Stevan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-09-2019, 14:20   #144
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 28
E-cig: Aegis Solo + Expromizer 4
Pohvala: 1,139
Pohvaljen: 571
Nivo reputacije: 105
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Za voćke sam već pisao, expromizer v4 nije nikakav za njih, pogotovo ne za čiste voćke. Ali zato, barem meni, sa duvanima tipa Old Captain i Parliament radi kao Bers v1 ako ne i bolje.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-09-2019, 14:27   #145
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

moram da se složim sa Nexusom. stavila sam u sva 3 iste grejače, bers v1, bers 1.5 i V4, 2mm 5 namotaja 28g iste tečnosti

parlament redosled v4, v1 pa v1.5

tobacco symphony v4, v1, v1.5

gentleman inawera v4, v1, v1.5

e sad ovo zavisi od toga ko šta voli ali recimo

tobacco crunch bers v1 bolje izvlači crunch deo kao i na ry4 svima varijacijama a duvan u pozadini dok je na v4 nekako ublendovano zajedno pa nekome to dođe kao lošija aroma na v4

tako da sam ih ja u principu podelila i imam 3 atomizera za duvanske tečnosti koje volim da parim, v4 za čistije duvane bers v1 za duvane sa kremovima itd, v1.5 za nešto između tj za one seno slama duvane

Zahvalili :
Staro 21-09-2019, 14:36   #146
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 863
Pohvaljen: 1,170
Nivo reputacije: 210
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju

E, odlicnu potporu mi je Cat dala, posto odavno planiram to da kazem: za meneje v4 usavrsena verzija Primea.
Kao i prime, vecinu aroma ublenduje tako da nista ne dominira, vec je aroma izrazenija taman koliko treba. Sto se mene tice, tecnosti koje volim su jos bolje na njemu, one prema kojima sam relativno ravnodusan mogu bez problema da parim danima a one koje su lose... e pa, jbg, niko nije svemocan .
I da, sa starim aromama, poput iw tobacco symphony i vazduhom otvorenim na jednu rupicu dobije se pravi ugodjaj pusenja cigarete.
Na zalost
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-09-2019, 14:41   #147
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

haha to mi je omiljeno, bukvalno kao cigareta na jednoj rupi, što se mene tiče ovaj atomizer je stvoren za one koji hoće taj feeling jer imaju tu opciju a s druge strane uvek može da se otvori AFC. znam da mnogi ovde pare otvoreno, meni lično nezamislivo da parim bersa otvorenog, sve volim stegnutije a v4 daje taj najbolji osećaj kad se tako pari

Zahvalili :
Staro 21-09-2019, 19:31   #148
Stevan
Iskusan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Dvarw / Armour Pro
Pohvala: 1
Pohvaljen: 19
Nivo reputacije: 28
Stevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putu

Pa meni i bers 1.5 nije odgovarao, upravo to, cim sve izblenda, izmiksuje ne dobijem nista na kraju, al dobro probao, video, prosledio.
Inace sve ostalo je na ovom atiju odlicno, nema curkanja, afc radi, jfc radi, jos sa bubble tankom dovoljno za ceo dan, setup se lako postavlja, vata jos lakse.
Stevan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-09-2019, 21:17   #149
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

eee slažem ne odgovara svima sve. evo baš sad poredim v4 i v1.5 bez obzira što su oba atomizera nekako baš za to, da izblenduju sve zajedno ipak mi je v4 eonima ispred bersa 1.5 sa istim setapom i istom tečnošću

Staro 23-09-2019, 10:27   #150
Cookie
Senior

Stigla ekstenzija danas.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:14 sati.