Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-10-2019, 18:32   #166
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 512
Pohvaljen: 669
Nivo reputacije: 130
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Gde nabaviti baze online u Evropi

Citat:
Originalna poruka od Milanez Vidi poruku
p.s.+inawera firma od poverenja
+gotova spremljena baza
šta to znači gotova spremljena baza?
Ja sam odavno izračunao da je najpovoljnije kod nas uzeti nicotin 100mg 100ml i PG i VG i sipati i promućkati i gle gotova spremljena baza.
Kupovanje baza je bacanje para jer za mnogo manje para za par minuta od PG, VG i nicotina napraviš bazu.

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-10-2019, 18:57   #167
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,929
Pohvaljen: 724
Nivo reputacije: 197
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

nisi shvatio al umoran sam za debatu

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-10-2019, 20:17   #168
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

ok odmori, nisam ja neki stručnjak, ali Bet me naučio dok sam bio mali da je baza pomešan pg i vg i nicotin.
kupovnu bazu nisam koristio jer sam video u domacim prodavnicama da je preskupa i zato mislim da je to bacanje para. Jedino ako je ona mnogo bolja od ručno napravljene, i da ja nešto tu ne znam. što je moguće

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

Staro 20-10-2019, 20:36   #169
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

odmorio sam
ukratko
litar gotove inawerine baze u mom slucaju 70pg30vg 18mg sa postarinom kosta oko 7200din
izracunaj kolko ti treba para kad bi sam pravio takvu bazu
+nema sta da petljas sve spremljeno ,upakovano,...al carina kazem je jbg

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Staro 20-10-2019, 21:29   #170
gogic.bozidar
Senior

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 43
Pohvala: 1,088
Pohvaljen: 676
Nivo reputacije: 116
gogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalugogic.bozidar je za svaku pohvalu

Vrlo je prosto, litar te tvoje baze, 70:30 u korist PG-a a 18 mg nikotina izađe tačno, ako kupuješ u domaćim radnjama, PG 370 dinara (ima ga za 700 dinara litar), 4.900 dinara za nikotinsku bazu od 100 mg i VG-a, 200 dinara, izađe ukupno oko 5.500 dinara.
Složićeš se valjda da 1.700 dinara i ne mora baš da se baca a da ti ne pričam o carini. Recimo za carine u Novom Sadu i Nišu je maltene stopostotna verovatnoća da će da bude harača.

Не слушайте тех, кто говорит дурно о других и хорошо о вас! Л.Н.Т.
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-10-2019, 21:41   #171
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 600
Pohvaljen: 742
Nivo reputacije: 137
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

ne postoji šansa da bude isplativija gotova baza od kupovine sirovina i nikotina kod nas, plus nema nikakvog razmišljanja o carini, ovo što je gogić napisao, za tih 1700din koji ostanu mogu da se kupe arome npr

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-10-2019, 22:47   #172
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 586
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 138
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Sve sirovine uključujući i arome kupujem isključivo kod nas..Ne razmišljam o carinama i ostalim haračima a a treba malo podržati i 5-6 vape shopova koje imamo
Za hardver već kombinujem, baterije isključivo uzimam kod nas a ostalo uglavnom iz Kine ili oglasa

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-10-2019, 23:08   #173
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 285
Pohvaljen: 408
Nivo reputacije: 86
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Upravo tako,podrška našim shopovima jer su što se tiče cene sirovina jako prihvatljivi i nisu alavi,dok za modove i atomizere mislim da preteriju sa formiranjem cena.

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-10-2019, 23:48   #174
Danone
Veteran

Registrovan: Jun 2017
Pohvala: 586
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 138
Danone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvaluDanone je za svaku pohvalu

Nije to samo do alavosti..Jako je mala potražnja i obrt u Srbiji za modove i atomizere i nema isplatljivosti da se mod prodaje za par dolara više nego u Kini
Tako da idu na varijantu sa velikim marzama pa ako se neki početnik upeca upeca se..Ili neko ko ima viška novca i neće da se cima sa Kinezima i carinama
Danone nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2019, 05:33   #175
JasminaM
Senior

JasminaM's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: Ehpro, Augvape, Fresia
Pohvala: 237
Pohvaljen: 173
Nivo reputacije: 42
JasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosi

Rankosus, naravno da je tako, nit je potrebna skola, 500ml +500ml pg vg nema nauke i nikotin. Apsurd je baziti novac na 18mg bazu
100mg ml nic najisplativije...
Plus aroma...
Svakako je isplativije od 400din tecnost 10ml x100 za 1l sto je 40.000

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
JasminaM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2019, 08:36   #176
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

za carinu sam rekao
ok je podrska domacim shopovima apsolutno

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Staro 21-10-2019, 11:09   #177
dragon
Veteran

dragon's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 1,724
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 299
dragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputacijudragon ima reputaciju

Jeste, sve to lepo zvuci
Samo da ne naleti na neki domaci VG PG koji nije dobar
Prica se da ima losih prouzvoda koji su neupotrebljivi
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2019, 11:11   #178
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

u domaćim prodavnicama su odlični. Negde sam napisao da imam tečnosti stare više od godinu dana i nisu promenile svojstva ukus miris gustoću...

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:43 sati.