Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-09-2019, 22:47   #121
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 608
Pohvaljen: 752
Nivo reputacije: 138
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: eXvape eXpromizer V4

a znam da je kod većine tako meni lično na svakom atomizeru (sem KF Lite 2019 i malog bersa) idu bolje 27 i 26g ali ne parim na većim snagama nego od 12 do 14w i nekako su mi i aroma i toplina taman, a male samo 28g

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-09-2019, 22:49   #122
Stevan
Iskusan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Dvarw / Armour Pro
Pohvala: 1
Pohvaljen: 21
Nivo reputacije: 28
Stevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putu

Probacu na 2 mm da smotam 28g mozda popravi aromu
Stevan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2019, 23:39   #123
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 28
E-cig: Aegis Solo + Expromizer 4
Pohvala: 1,195
Pohvaljen: 586
Nivo reputacije: 108
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

Ja motam npr 0.32 žica na 2mm, oko 6 namotaja, negde oko 1.2ohm i oko 10-12W. Grejač obavezno skroz do rupe ali da postoji minimalni zazor, da ne dotiče metal. Dakle fenomenalno radi sa svim duvanima (old captain, parliament, cohiba etc etc) , a sa voćkama čist promašaj (kao i bers), bar za mene.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2019, 23:42   #124
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

slažem se, čak i u odnosu na kremaste duvane ali za "čiste" duvane mi je bolji, moram još jednom da naglasim bukvalno kao cigareta haha

Zahvalili :
Staro 19-09-2019, 19:14   #125
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 289
Pohvaljen: 409
Nivo reputacije: 87
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Čisto da iznesem reč-dve o atomizeru.Prvi sam ga poručio sa one akcije,zadnjem od svih ostalih mi je stigao.Ajd to,nego što sam naj.bo ko žuti kada sam hteo da ga isprobam na brzinu.Izgubio sam 3 sata dok sam stigao do baze,nakon toga još 1 sat dok sam postavio grejač.Moj primerak kao da je bio zavaren,jedva bazu odvrteo i trajalo je duže jer nisam hteo da ga oštetim i izgrebem.Jedva uspeo i došao do šrafova na bazi,majko mila,zašto utežu onoliko.Jedan nekako odvio,a drugi nakon sat vremena mučenja.Imam sve vrste šrafcigera,ali jednostavno nije moglo dok nisam stavio bazu na stegu i dvema rukama okretao šrafciger.Oprao sve,postavio grejač,sipao tečnost i navrteo na mod.Opet muka živa,AFC se okreće jedino šipkicom kada uprem u ćošku i guram.Pomera se za po 0,001mm,došao sam nekako do 3 otvorene rupice i tu ga ostavio.Jedino LC radi uz malo manji napor,ali on mi je bio naj manji problem.Sipao sam Cohibu za probu i atomizer radi dosta dobro,nema da prska kao kod kolege,radi glatko kao sat.Aroma OK i TH izuva iz cipele sa njegovim drip tipom.Zadovoljan sam sa njim za ovo malo vremena što ga koristim i nadam se da će se razlabaviti AFC jer skoro pa je nemoguće ga pomerati.

AG no1
Mad AG je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-09-2019, 19:21   #126
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

jel si crni v4 uzeo?

Staro 19-09-2019, 19:22   #127
Revilo
Senior

Revilo's avatar

Registrovan: Sep 2017
Pohvala: 105
Pohvaljen: 196
Nivo reputacije: 47
Revilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosiRevilo ima čime da se ponosi

Skineš prsten AFC-a i gumice namazes tečnoscu, posle toga radi OK
I to praktikuj nakon svakog pranja atomizera
Revilo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-09-2019, 19:30   #128
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

moj primerak je crni i imala sam baš veliki problem sa AFC ringom ali evo sada posle više dana radi okej, nije labav i slično ali mogu da ga okrenem haha

Staro 19-09-2019, 19:33   #129
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

CatVape,uzeo onaj polished da šljašti.
Sve ostalo sam podmazao,a AFC nisam ni provalio da se vadi.Evo uspeo da ga izvučem i podmažem.

AG no1
Zahvalili :
Staro 19-09-2019, 19:37   #130
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

e da taj samo podmažeš i ćao. crni je zeznut i kad se podmaže ali sad radi

Staro 19-09-2019, 19:38   #131
JasminaM
Senior

JasminaM's avatar

E-cig: Ehpro, Augvape, Fresia
Pohvala: 239
Pohvaljen: 175
Nivo reputacije: 43
JasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosi

Svakome isto, nego bolje nego da se odvrce lagano, onda dzabe afc
I ja imam crni. Uz mod koji ce da stigne nakon njihovog & #&&Ł# nacionalnog praznika, sad 1,oktobra

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
JasminaM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-09-2019, 19:53   #132
Nexus
Senior

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
Godine: 28
E-cig: Aegis Solo + Expromizer 4
Pohvala: 1,195
Pohvaljen: 586
Nivo reputacije: 108
Nexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvaluNexus je za svaku pohvalu

I ja sam odmah kada mi je stigao imao problema da odvrnem bazu, kao da je zavarena.. Pa su radila klješta. Posle toga nikakvih problema nemam.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ !!! ПОД МАЧ БАТО !!! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-09-2019, 20:01   #133
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Ali šraf u bazi...ljudi,vi to ludilo ne možete zamisliti.Odvijao sam stotine raznih šrafova na svemu i svačemu,ali ovoliko jako nabijen nisam imao prilike da vidim.

AG no1
Staro 19-09-2019, 20:12   #134
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 418
Pohvaljen: 419
Nivo reputacije: 82
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Baš niste imali sreće. Ali dobro je što ste sve to napisali zbog budućih kupaca...
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-09-2019, 20:15   #135
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

ja sam se odsekla kad sam videla to za šrafove i bazu mislim se neću ga otvoriti nikada kad nisu mogli muškarci međutim imala sam sreće sem tog AFC ali i on se razradio tako da svima koji čitaju nadam se da ste jaki u ruke

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:21 sati.