Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 12-09-2019, 11:38   #106
drako
Veteran

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 867
Pohvaljen: 1,183
Nivo reputacije: 212
drako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputacijudrako ima reputaciju
Uobičajeno Re: eXvape eXpromizer V4

CatVape, nisi u pravu.
Da misko nije ocrnio expromizer, ja prvi ne bih saznao da ima problema sa skupljanjem kondenza na driptipu, ili da se stvara podpritisak, pošto moj primerak radi perfektno, što samo znači da i kod expromizera, kao i kod berserkera ima falš primeraka. Eto jednog benefita miskove negativne recenzije.
I da, atomizere treba i uzdizati i pljuvati i pisati tačno onako kako misliš, nisu nam iz oka ispali.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-09-2019, 11:46   #107
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 613
Pohvaljen: 763
Nivo reputacije: 140
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

ne vidim da je ovde napisano bilo šta što ne pogađa druge atomizere. kondenz kod drip tipa ništa novo, podpritisak opet ništa novo viđali smo i na galaksiji itd. ali složićemo se da se ne slažemo. to su mišljenja jelte

meni nikad ništa nije ispalo iz oka ali to ne znači da ću da pljujem bilo šta pa ni gvožđuriju iz kine zato što mi se nije svidelo i iz besa haha

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-09-2019, 12:09   #108
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,074
Pohvaljen: 570
Nivo reputacije: 116
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Normalno da treba popljuvati neki proizvod ako ne valja.Nije ti član porodice nego parče gvožđurije.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-09-2019, 12:29   #109
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

naravno, pod uslovom da se isproba. ja nisam probala velikog bersa v1 imam mini bersa bez falš vazduha. ne vidim da svi pljuju bersa iako je 95% njih sa falš vazduhom nego se uvek naglasi odličan je ako izuzmemo da 95% njih ima falš vazduh i curi ako se sipa odozgo. ali dobro, ajde da pljujemo bilo šta jer neko još uvek nije našao setap koji radi kako treba, a možda je i jedan primerak zapao takav ja to ne znam niti mogu da znam. čak i da jeste to slučaj to ne znači da je atomizer loš. opet kažem pozivanje na početnike ne pije vodu iz gore navedenih razloga. da je meni zapao bilo koji ati iz kog pijem tečnost a ostalima radi kako valja prvo bih pomislila da moj primerak nije u redu ili bih pitala da li neko ima sličan problem i kako ga je rešio a ne bih došla odmah na forum da kažem da je ****** i da nije atomizer samo zato što moj ne radi kako valja. ako stvarno mislite da to može da pomogne početnicima koji čitaju varate se. na kraju krajeva toliko je atomizera danas ne moraju početnici da probaju prvo one kojima treba malo više pažnje oko setapa dok ne navežbaju. ali dobro ako jedan loš primerak ili loš setap (ne znamo) treba da okarakterišu atomizer onda je su i bers a i mnogi drugi užasni atomizeri ocena -milion

Staro 12-09-2019, 12:37   #110
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 515
Pohvaljen: 676
Nivo reputacije: 131
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od CatVape Vidi poruku
moje mišljenje je da je bezobrazno pričati toliko loše o bilo kom atomizeru
o svašta

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-09-2019, 12:43   #111
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

možda je to svašta iz ove perspektive ali i ja sam bila početnik na forumu i takve stvari mi nisu pomogle. ne kažem da je bezobrazno reći da je nešto -5 od opreme i parčeta gvožđa već da nije produktivno lupiti pečat iz besa a to čita neko ko traži savet. iznese se sve lepo, svi problemi i sve prednosti tog parčeta gvožđa i gleda se da se dođe do konstruktivnog rešenja. ja ne vidim kako to pljuvanje može da pomogne bilo kome ali to je moje subjektivno mišljenje ili možda moje subjektivno mišljenje nije bitno nego je SVAŠTA

Staro 12-09-2019, 15:02   #112
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 46
Pohvala: 1,736
Pohvaljen: 1,291
Nivo reputacije: 218
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

Nemam misljenje, osim da je ovaj ati-devica.
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-09-2019, 15:18   #113
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

u horoskopu ili?

Staro 12-09-2019, 15:48   #114
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 46
Pohvala: 1,736
Pohvaljen: 1,291
Nivo reputacije: 218
ljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputacijuljudva ima reputaciju

U svakom smislu
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-09-2019, 21:33   #115
Stevan
Iskusan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Dvarw / Armour Pro
Pohvala: 1
Pohvaljen: 21
Nivo reputacije: 28
Stevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putu

Na koliko drzite jfc otvoren?, ja se vodim kao 2mm setup 1 rupa, 2.5mm 2 rupe, a preko i clapton sve 3 otvorene.
Nisam do sad imao curkanje i slinavljenje ni kad je skroz otvoren.
Cak ni kada se stavi malo vate.
Meni se expro svidja bas, odlicno je uradjen, afc necujan, tih, TH jak, a mekan, ali zato mi je aroma onako hmm, nema je u poredjenju sa dwarv-fom ili berserker v1 mini.
Uzeo sam sa alija, brushed i pukao mu bubble tank 4 ml.
Stevan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2019, 21:39   #116
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 419
Pohvaljen: 419
Nivo reputacije: 82
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Kod mene od početka 2 otvorene (jedna manja i jedna veća) i nema nikakvih problema.
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2019, 21:39   #117
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

i ja isto tako mada sam proveravala sa 2.5mm i najmanjom rupom i opet je natapalo ali nisam htela da se zezam dugo pa sam vratila na dve, najmanju i srednju i radi sve pet a tako mi najviše i prija 26g 5, 6 namotaja na 2.5mm

edit: za sada mi bers 1 mali ostaje kao bolji za tečnosti sa kremastim duvanima itd ali mi je v4 bolji za duvane valjda zbog tog skroz tihog rada, nečujnog, i ovaj drip tip i afc na najmanjoj rupi bukvalno kao cigareta, nijedan drugi atomizer mi nije davao taj osećaj

Zahvalili :
Staro 13-09-2019, 21:54   #118
Stevan
Iskusan član

Registrovan: Jun 2014
E-cig: Dvarw / Armour Pro
Pohvala: 1
Pohvaljen: 21
Nivo reputacije: 28
Stevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putuStevan je na dobrom putu

Verovatno su ga tim redosledom sklepali da natapa od 2mm do 3mm, a grejac podignut, spusten? Ne znam igracu se jos malko, ali za sada sto se arome tice nekako light, bas,
sve ostalo je savrseno.
Stevan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-09-2019, 22:27   #119
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

kod mene skroz spušten i aroma mi je bolja sa 26g ali znam da ne vole svi da pare mtl sa 26g pa ne znam šta da kažem sem probajte bar sa 27g

jedinu zamerku imam na to što rupa ispod grejača nije maaaalo manja taman za toliko bi aroma bila bolja ali opet kažem za duvane mi je taman nekako izbalansira sve note nekim pravim redosledom (ako to ima smisla haha)

Staro 13-09-2019, 22:39   #120
Cookie
Senior

Registrovan: Jun 2018
E-cig: Expromizer v4
Pohvala: 419
Pohvaljen: 419
Nivo reputacije: 82
Cookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosiCookie ima čime da se ponosi

Expro mi definitivno ne ide uz deblje žice i snagu iznad 12-13w. Vuče vazduh od gore, greje se u komori između dva zida, zatim tako vruć udara u grejač. Na višim snagama to ubija aromu
Cookie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:26 sati.