Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-05-2019, 22:20   #1
fis
Aktivan član

Registrovan: Jun 2018
Pohvala: 51
Pohvaljen: 57
Nivo reputacije: 14
fis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svima
Uobičajeno eXvape eXpromizer V4

Stigao danas , prve impresije nakon nekoliko dana

fis nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-05-2019, 22:54   #2
prika
Veteran

prika's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: menja se cesto
Pohvala: 606
Pohvaljen: 898
Nivo reputacije: 174
prika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvaluprika je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: eXvape eXpromizer V4

Lepo izgleda obavezno napisi utiske

Послато са Galaxy Nexus уз помоћ Тапатока
prika nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2019, 14:22   #3
fis
Aktivan član

fis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svimafis je poznat svima

Evo da napisem prve utiske (zamolit cu nekog moderatora ako je u mogucnosti i ako ga ne mrzi da ispravi tekst od pravopisnih gresaka, ipak Srpski nije moj maternji jezik a bilo je davno kad sam ucio Srpsko-Hrvatski u skoli ).

Slike ne bih ubacivao ipak sve moze da si vidi na netu ali ako zelite mogu i to u drugi post.

Prvo da kazem da vec nekoliko dana imam upalu grla i ne mogu da dolovim pravu aromu ali sta je tu je.

Kvalitet izrade je odlican, iako je Njemac u pitanju ipak se pravi u Kini. Sve je kako treba , gumice, navoji itd. ipak jedna zamerka (bar kad je moj primerak u pitanju), strafovi na deku za postavljanje grejaca i 510 pin bili su toliko jako zategnuti da sam ih jedva odstrafio. U kompletu stize (pored Ultem rezervoara i drip tipa) i rezervno staklo, gumice, jos jedan gornji deo drip tipa (plasticni).

Postavljen grejac standard za mene, Kanhal 29AWG, 2.5 mm ID, oko 1.5Ω. Postavljanje grejaca i vate je vrlo lako, maltene kao kod Prajma. Posto vuce vazduh odozgo (jedan od razloga pored dizajna i izgleda zbog kojeg sam ga uzeo, posto do sada nisam imao Top Airflow atomajzera) tesko da ce ikad procureti. Juice flow control radi jednostavno, okrece se slobodno celi atomajzer, nema portebe da se prsten dize kao kod Prajma ili da se vrti drip tip kao kod Spice.
Nakon prvog povlacenja odmah me odusevio cug, jako jako mazan, tih, bez grgolenja, dosta me potseca na Siren 2. Volim dosta tesan cug i najcesce prarim na jednu rupicu, retko na dve. Cug na jednu rupu je tesan kao kod Berserkera V1.5 na prvu i definitvo je tesniji nego kod Prajma na jednu. Punenje je odozgo i je dosta lako, nema slinenja i curenja. Para je lepa, gusta kao kod Prajma i kad bi uporedio i aromu daje malo gorcije tonove nego Prajm (bar je ja tako osecam u tenutku), trout hit malo jaci, potrosnja veca.

Sve u svemu veoma solidan atomajzer koji ce penzionirati YFTK KL19 bar dok ne nabavim air flow pin za njega koji je u najavi.

Ako imate pitanja slobodno pitajte.
Staro 17-05-2019, 15:23   #4
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 613
Pohvaljen: 763
Nivo reputacije: 140
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

odlično, hvala puno za ovo jer planiram da ga uzmem bitno mi je da je tesniji ali ako može malo više o aromi kad prođe upala grla (zbog top airflowa) i koje mu više leže, voćke ili duvani

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-05-2019, 15:41   #5
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Registrovan: Mar 2018
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 1,248
Pohvaljen: 962
Nivo reputacije: 218
Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

@fis, da li si koristio ranije verzije eXpromizer -a?

Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-05-2019, 16:28   #6
fis
Aktivan član

@DJ_ nisam
Zahvalili :
Staro 25-05-2019, 14:42   #7
fis
Aktivan član

Evo nakon nekoliko dana opet javljam utiske.

Definitivno atomajzer koji mi je legao i ostace u kolekciji. Primetio sam da mu vise leze duvanske arome ali malo aromaticnije (ja ih zovem lajt ) koje imaju neku sveziju i floralnu notu kao Turkish Tobacco (FLV), Am4a (INW), Latakija (INW), American Dream (INW), dok Pyramid, 555, RY-4 vise mi se svidjaju na Prime-a i Kayfun lite 2019. Jos nisam probao neku aromu sa for Pipe Inaverine serije ili cisto vocnu mada vocne arome i ne parim bas puno.

Javljam opet za koji dan
Zahvalili :
Staro 27-05-2019, 12:16   #8
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Dj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvaluDj_ je za svaku pohvalu

@fis;

Prečnik rupe ispod grejača?

Staro 27-05-2019, 13:34   #9
Hobbes
Iskusan član

Registrovan: Feb 2016
Pohvala: 159
Pohvaljen: 266
Nivo reputacije: 49
Hobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosiHobbes ima čime da se ponosi

1.6-1.7mm ja bi rekao.
2mm ne moze da prodje a kod 1.5mm ima bas malo lufta.
Hobbes nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-05-2019, 20:43   #10
fis
Aktivan član

Citat:
Originalna poruka od Dj_ Vidi poruku
@fis;

Prečnik rupe ispod grejača?

Nisam merio ali kako sam citao ista je kao kod KL19, 1.8mm
Zahvalili :
Staro 28-05-2019, 06:47   #11
Dj_
Veteran

Dj_'s avatar

Hvala na informaciji

Zahvalili :
Staro 30-05-2019, 15:25   #12
fis
Aktivan član

Da pisem jos koju Iako parim skoro pa samo duvanske arome probao sam Inaverin Forest frut mix i nije mi se dopao, jako mi je bolji na SXK Doggy, Black i Red for Pipe su dobre dok 7Leaves (INW) mi je odlicna, izvlaci sve note (bar za moj ukus), nisam jos probao Mietu (INW). Na kraju da zakljucim, definitivno za aromaticnije arome, kikiriki i med u drugom atomajzeru . Sve na sve eXpromizer V4 se meni dopao, jako jako mazan protok vazduha, tesan, nema grgolenja, svirkanja, slinenja, curenja, tako da ostaje.
Zahvalili :
Staro 31-05-2019, 10:40   #13
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 32
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,776
Nivo reputacije: 1198
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

#padavidimo

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-05-2019, 23:06   #14
Bet
Video recenzent

Bet's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 32
Pohvala: 134
Pohvaljen: 8,776
Nivo reputacije: 1198
Bet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputacijuBet ima reputaciju

Za sad samo da dopunim kolegin post sa merama tj. prečnicima:

Centralna rupa - 1.8mm
Dimnjak - 3.15mm
Komora - 13mm
Rupa u samom top capu - 2.7mm
Rupa u DT - 2.5mm
Rupe za protok vazduha (spolja) - jako pipavo za izmeriti, ali više puta sam dobio 0.7mm
Rupe unutra je još teže izmeriti, ali reći ću 1mm.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Bet je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-06-2019, 11:10   #15
fis
Aktivan član

Kad su dimenzije u pitanju, mozda nekom i jako bitno, atomajzer je precnika 23mm

Evo kako izgleda na 22mm-kom Ehpro 101 50W u 18350 modom

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:13 sati.