Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision
Zaboravljena šifra? Registracija

NewGreatVision e-feel.net

NewGreatVision

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-09-2019, 16:53   #181
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 614
Pohvaljen: 765
Nivo reputacije: 140
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Pitanja, sugestije i predlozi...

najveća zarada svakog vape shopa su svakako tečnosti, arome, baze, nikotin, baterije, žice, vata itd tako da ta priča ne pije vodu, kupujem kod nas sve što ima ali s obzirom da ne postoje neke arome kod nas njih naravno naručujem preko. kupujem online u beogradu jer kod mene u gradu ne postoji izbor, toliko od mene

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-09-2019, 18:17   #182
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 102
Pohvaljen: 387
Nivo reputacije: 100
NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Poštovani,

da se ne bi dalje udubljivali kolika je zarada na čemu i da li se isplati drzati radnju otvorenom u minusu ovde cemo preseći diskusiju

@Milanez
Da, maloprodaja u lazarevcu je nažalost zatvorena, jedna od naših najstarijih maloprodaja, broj kupaca je opao i više nije bilo smisla držati radnju u minusu, a i sami ste rekli da retko posećujete radnje kada ste tražili žicu

@CatVape
Takodje problem u Smed.Palanci je nedovoljno kupaca da bi bilo izbora. Prodavale su se neke stvari u Bozenu(palanka promet) ali nažalost zbog neplaćanja morali smo da prekinemo saradnju, kako oni kažu, nemaju odakle, pa je pao krov u centru...(sreca pa ga bar nekako i pola završiše). Takodje su tu bile radnje u Disu, u centru pored trezora, pa i sada u Cool Mobile preko puta komercijalne. Svakako ste dobrodosli da odete u radnju i da naručite sve što nema u radnji, verujem da će Vam prodavci izaći u susret i to nabaviti u najkraćem roku Veliki pozdrav za SP

E-Feel
NewGreatVision nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-09-2019, 18:21   #183
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

ma slažem se u potpunosti odnosilo se na post koji je dragon napisao koji živi u UK i poredi babe i žabe. znam celu situaciju u Palanci a vidim znate i vi

Zahvalili :
Staro 23-09-2019, 18:53   #184
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,932
Pohvaljen: 726
Nivo reputacije: 197
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

kako god
srecno poslovanje

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-09-2019, 19:02   #185
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 616
Pohvaljen: 3,317
Nivo reputacije: 614
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

Niš?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-09-2019, 19:38   #186
Bratzza
Veteran

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 49
E-cig: KFL+V2 & EpicSMPL
Pohvala: 1,372
Pohvaljen: 761
Nivo reputacije: 137
Bratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvalu

Ne znam na koji se @dragon post odnosi ono ‘brkanje’ @CatVape.
S’obzirom na ponudi i cene u ovaj nasoj palanci, ne cudi me ako vecina nabavki ide preko bratske nam Kine.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-09-2019, 19:46   #187
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

odnosi se na ovaj post da treba i da koristimo prodavnice a ne da se žalimo a kupujemo iz kine. ja sam se samo nadovezala da što se tiče prodavnica ja sve kupujem kod nas, naručujem iz bga ili kupim tamo ako sam tamo iz prostog razloga što u mom gradu nema velike ponude da ne kažem nikakve. opet kažem, razumem NewGreatVision i zašto se zatvaraju prodavnice u malim mestima, ja sam ovde vanzemaljac sa modovima, tako da im prodaja ne ide. ali da to ima veze sa kupovinom iz kine i nema, jer ja nikada nisam uzela ni baterije, ni nikotin, ni pg i vg, arome itd iz kine, zato sam rekla da ne može da se gleda ponuda u UK i kod nas u malim mestima i da se poredi @Bratzza

Zahvalili :
Staro 23-09-2019, 19:55   #188
rankosuns
Veteran

rankosuns's avatar

Registrovan: Apr 2018
Pohvala: 515
Pohvaljen: 678
Nivo reputacije: 131
rankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalurankosuns je za svaku pohvalu

rizikujući da budem banovan ali u toj prodavnici ali u ns sam naleteo na odlične sony, lg i samsung baterije po više nego ok cenama 799 i 899 din.
ovo pišem znog svih forumaša da ne bi čuvao slatku tajnu samo za sebe

Послато са Redmi 5 Plus помоћу Тапатока

kad vidiš kaju ti je kupi
rankosuns nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-09-2019, 11:04   #189
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

NewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosiNewGreatVision ima čime da se ponosi

Nije problem da li je mali grad, imamo i manjih gradova od Lazarevca koji rade ok, već je samo do navike ljudi. Mora biti kupaca u radnjama da bi bilo izbora, a mislim da je cela Srbija u manjku sa istima. Zabranjen marketing, zabranjeno oglasavanje, zabranjene akcije, negativan marketing, lose iskustvo, akciza, otežan uvoz... sve to daje pogresnu sliku kupcu.

Lazarevac je jedan od gradova koji nikad nije uspeo da se oporavi od cuvene objave u blicu i kuriru kako su elektronske cigarete otrovne i stetnije od duvanskog dima, ko se seca pre nekih dve godine kada je bila hajka na e-cig. Bukvalno je svaki drugi kupac ili dosao da vrati cigaretu ili pitao da li je to stvarno otrovno kao što kažu. Od tada je broj korisnika drastično opao i bilo ih sve posle sve manje. Zatim i problemi sa prodavcima nisu ništa pomogli već su drastično odmogli.

NGV je uvek nastojao da svoju prodaju bazira na prodavnicama, a ne online iako je možda lakše i jeftinije iz prostog razloga što se kupcu lakše može objasniti korišćenje same elektronske cigarete, upoznati ga sa aromama i olaksati mu samo korišćenje i izbor. Jednostavno približiti elektronsku cigaretu samom korisniku. Što je i jedan od razloga zašto često nešto ima u maloprodajama, a nema na sajtu tj u WEB magacinu. Veoma često pa čak i sada nailazim na ljude koji em ne znaju šta je to ali su čuli da je otrovno i da ne valja ili hoće da prestanu da puše ali neće elektronske jer su probali davno tu "ambrelu" i nije im se svidelo. Ili kupe na pijaci neku e-cig u ko zna kakvom stanju i tečnost za samo 150din (verovatno pravljenu ko zna kako) i naravno baci.

E sad malo nevezano za NGV vec kao dugogodišnji korisnik e-cig poučen iskustvom iz ove oblasti:

Istina, kao što kaže @CatVape, normalno je da ono čega nema ovde naručiti iz odakle već i svaka prodavnica u Srbiji, bar ja mislim, je svesna toga jer nismo toliko tržište da bi mogli imati sve što se proizvede, a nekom odgovara ovo nekom odgovara ono. Tako da se i ovim putem zahvaljujemo svima koji kupuju kod nas, mislim u domaćim radnjama, sve ostalo što im treba, tečnosti, arome, žice, grejače... A onaj ko prolazi kroz neki omanji grad i vidi neki e-shop ako je u mogućnosti bar neka svrati i kupi grejač ili nešto drugo što mu je potrebno. Znači toj prodavnici, a znači i tom gradu jer se samim tim sačuva minimum jedno radno mesto.

Još jednom veliko hvala za sve kupce pa makar to bila i jedna tečnost. Pozdrav i svako dobro.

E-Feel
Staro 24-09-2019, 12:45   #190
Pablito
Senior

Pablito's avatar

Registrovan: Jan 2018
E-cig: Istick pico 75w;smok 220
Pohvala: 538
Pohvaljen: 562
Nivo reputacije: 97
Pablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvaluPablito je za svaku pohvalu

Niko nije lud da placa lokal,radi u lokalu i bude na nuli ili minusu.. Imam ja 2 lokala u Valjevu izdaju se i iako sam iz Bg planirao sam nesto da otvorim u vezi el.cigareta ali ovde tesko da bi islo ono sto sam ja zamislio,jedino da radim na crno(sto mi ne pada na pamet)..
Imam primedbu i na vasu radnju koja je 100 metara od mene,kazu ne moze preko racuna tj profakture a moze karticom..
To ako mozete da mi pojasnite zasto ne može preko racuna tj profakture,posto 80% placam tokenom preko racuna i mnogo mi je lakse tako..

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
Pablito nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-09-2019, 13:42   #191
NewGreatVision
Product Support

NewGreatVision's avatar

Poštovani, o kojoj radnji je reč? Želite da platite kao fizičko ili pravno lice?

E-Feel
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Prodaja i podrška proizvoda > Prodavnice > NewGreatVision

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:37 sati.