Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-08-2019, 19:06   #871
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Registrovan: Jul 2018
Pohvala: 272
Pohvaljen: 396
Nivo reputacije: 84
Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Pričajte

Treći dan je na izmaku,a čovek sa porodicom i dalje u problemu.Nesposobnost i nebriga ljudi koji vode gradove svakoga dana je vidljiva.Još uvek nisu mrdnuli prstom da komšiji omoguće pravo na normalno funkcionisanje,a ne dozvoljavaju mu da sam preuzme korake i makne drvo koje mu je nevreme srušilo na kuću.Ako pokuša sam da reši problem,kazniće ga novčano zato što može ugroziti okolinu.Pošto sam upoznat sa neradom i nesposobnošću ljudi koji su na funkcijama u opštini,prognozirao sam 8-10 dana samo da krenu u rešavanje problema.Nadam se da grešim,ali mnogo puta su podbacili tako da...

AG no1
Mad AG nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-08-2019, 20:42   #872
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 45
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 223
Pohvaljen: 1,486
Nivo reputacije: 322
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Ту нешто или неко нештима......домаћина и комшије нико не би спречио да расчисте 2 сата након немилог догађаја, бар у мом крају.

Послато са iq1019n уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-08-2019, 00:13   #873
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

Mad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosiMad AG ima čime da se ponosi

Ne boj se,sve štima.Misliš li da je to problem da se skupimo 20 komada i uklonimo drvo od 7 metra visine.Ima nas i preko te brojke,ali čovek upozoren i naplašen,kaže ne pipamo ništa dok komisija ne dođe i utvrdi zatečeno stanje.Neće moći da naplati štetu od opštine ako sam interveniše plus mu zapretili novčanom kaznom jer može da ugrozi nekoga ili nešto ako krene naopako sa uklanjanjem.

AG no1
Zahvalili :
Staro 05-08-2019, 01:52   #874
Bratzza
Veteran

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 48
E-cig: KFL+V2 & EpicSMPL
Pohvala: 1,341
Pohvaljen: 743
Nivo reputacije: 133
Bratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvalu

A nece da ga kazne sto je uopste tu sazidao kucu pa je samim tim ugrozio drvo?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-08-2019, 11:40   #875
JasminaM
Senior

JasminaM's avatar

Registrovan: Dec 2018
E-cig: Ehpro, Cooper, doggy
Pohvala: 235
Pohvaljen: 162
Nivo reputacije: 40
JasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosi

Logicno je da ne moze da naplati ako sam makne, jer komisija za sve mora utvrditi stanje.
Činjenica je da neko moze biti povredjen
Ali najgore od svega je da za sve moras cekati, plus vikend

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
@bratzza
Jesi li ironican?
Znas da donekle je i to istina? Jer ako bi svako gradio gde zeli, time donekle narusio prirodu, a onda trazio odstetu jer mu je palo drvo.. Tesko da bi uspeo
JasminaM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-08-2019, 13:44   #876
Bratzza
Veteran

Bratzza's avatar

Registrovan: Dec 2017
Godine: 48
E-cig: KFL+V2 & EpicSMPL
Pohvala: 1,341
Pohvaljen: 743
Nivo reputacije: 133
Bratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvaluBratzza je za svaku pohvalu

Ironican ali i ozbiljan @JasminaM. Grad i opstine ne reaguju na divogradnju i izgradnju u plavnim podrucjima ili zasticenim podrucjima dok ne dodje vreme za legalizaciju a onda ti debelo naplate. Naravno ne kazem da je komsija nesto takvo uradio ali na celu opstina su isti ljudi. Ljudi koji se sad pozivaju na zakon a po potrebi isti ignorisu. Da je neka faca u ovom nasem mikro svetu, do sada bi imao i novu ogradu a i prilaz i celu ulicu sredjenu zajedno sa drvoredom. Naravno dobio bi odstetu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bratzza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-08-2019, 13:48   #877
JasminaM
Senior

JasminaM's avatar

E-cig: Ehpro, Cooper, doggy
Pohvala: 235
Pohvaljen: 162
Nivo reputacije: 40
JasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosiJasminaM ima čime da se ponosi

Da, slazem se. Kuce se grade na svakom cosku, zakona nema. A onda za bilo sta drugo, tražimo po zakonu
(ne vezano za ovo)

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk
JasminaM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-08-2019, 13:55   #878
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Godine: 31
Pohvala: 589
Pohvaljen: 697
Nivo reputacije: 130
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

neću reći da je bilo ko od ljudi kriv jer većina ne zna niti je dužna da zna za klizišta itd mesta na kojima NE SME da se gradi ali činjenica je da u svakom gradu ljudi dobijaju dozvole da grade na takvim mestima, pola beograda je izgrađeno na klizištima biće belaj sa ovim nenormalnim kišama i biće sve gore. u svakom slučaju nadam se da će komšija da reši sve

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-08-2019, 14:56   #879
Mad AG
Senior

Mad AG's avatar

U ovom slučaju je sve na strani čoveka koji je u problemu.Tačnije u toj ulici nakon izgrađenih legalizovanih kuća posađen je drvored duda pre 40-ak godina i zadnjih 5-6 godina mi koji tu imamo objekte podnosili smo zahtev za saniranje tih stabala koji su truli da nema dalje.Nismo smeli na svoju ruku da sečemo,a zelenilo i opština su ignorisali problem.Sada se desio problem i činjenično stanje je: poprilično veliki truli dud (koji je odavno trebao biti uklonjen) nakon udara malo jačeg vetra srušio se na kuću.U nastavku ulice postoje još 3 isto takva dotrajala stabla i samo je pitanje vremena kada će oni da se uruše.Ovde je očigledna neodgovornost opštinskih službi jer su obavešeni na vreme da se ovo može dogoditi.

AG no1
Zahvalili :
Staro 05-08-2019, 15:14   #880
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Godine: 31
Pohvala: 589
Pohvaljen: 697
Nivo reputacije: 130
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

onda svakako zapnite svi dok ne irade nešto i ne saniraju sve držim fige

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-08-2019, 23:16   #881
radna skela
Veteran

radna skela's avatar

Registrovan: Jun 2016
E-cig: joytech ego twist + evod
Pohvala: 746
Pohvaljen: 523
Nivo reputacije: 140
radna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvalu

ne znam da li smem ovde, nek' mi admin oprosti, ali moram da se zahvalim BET-u
ljubi, bratzi, paklenom na pomoci koja mi sad bas treba! Neizmerno vam hvala ljudi na pomoci!

Da bi zlo napredovalo, dobri ljudi trebaju samo – ne činiti ništa."
Edmund Burke
radna skela nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-08-2019, 08:07   #882
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,918
Pohvaljen: 719
Nivo reputacije: 196
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

a za mene rechi hvale?
gmail mi nisu dale
na biciklu stoje pedale
iz usta curele su mi bale
sve je to od leka haldola
pozdravite Nola

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-08-2019, 12:20   #883
radna skela
Veteran

radna skela's avatar

radna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvaluradna skela je za svaku pohvalu

I naravno milanez!!!
Takodje COMID, PRIKA!HVALA VAM ljudi do neba!!!

Edmund Burke
Zahvalili :
Staro 15-08-2019, 14:14   #884
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,918
Pohvaljen: 719
Nivo reputacije: 196
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

ma salio sam se radna moja skelo
gledade li film-belo odelo?
doso sam sa posla forum prelistavam
mozda cu za neko vreme ko zaklan da spavam
pisem nekoj ribici na fejsbuku
ako bude srece dobicu i ruku

најбољи тим
то свако зна
Хрки,Тома и Ћела
Rock on neo rockers, rock on
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-08-2019, 21:47   #885
radna skela
Veteran

radna skela's avatar

Gledao sam belo odelo!
dobar film ucelo!
Čak sam i haldol pio
da bih miran bio
Dobre li su nam ove rime,
možemo li se ponositi time?
Da ih Ajs nigrutin vidi
mogao bi samo da se postidi
ovo je pravi freestajl, milanez pravi si kralj!
samo da ne bude bana
na nekoliko dana
ako ovo kazem mozda sam i drzak,
ali fejsbuk mi je mrzak!
neki će reći pusti njega on je budala,
hoce samo ebelina i kantala!

Edmund Burke
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:03 sati.