Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-12-2023, 08:44   #1
Milanez
Veteran

Registrovan: Aug 2016
Godine: 46
E-cig: zelos x/hastur mini
Pohvala: 3,324
Pohvaljen: 1,618
Nivo reputacije: 368
Milanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputacijuMilanez ima reputaciju
Uobičajeno narucivanje jednokratnih iz inostranstva

narucuje li neko iz inostranstva jednokratne
vidim reklamiraju ih trgovci ali da li to uopste neko kupuje
koje su prednosti i ima li smisla ?
ps.
vrlo vrlo retko kad koristim jednokratne
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-12-2023, 09:46   #2
illuminated
Iskusan član

Registrovan: Nov 2023
E-cig: *.MTL
Pohvala: 130
Pohvaljen: 130
Nivo reputacije: 21
illuminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosiilluminated ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: narucivanje jednokratnih iz inostranstva

Meni nema, bar nama, zbog konteksta u kome se jednokratne uzimaju... Ja licno nikada nisam uzeo jednokratnu, ali da se nadjem u drugom gradu, zaboravim svoj uredjaj, verovatno bih pre uzeo neku jednokratnu nego bilo sta drugo.

Van ovoga, cini mi se da u velikoj vecini jednokratne uzimaju ili pusaci, za probu (znam vise ljudi, pusaca, iz mog okruzenja koji su tako prvi put probali vejp) ili je u pitanju neki fensi poriv (deca i klinci). Obe ove kategorije ne ddobijaju nista malom ustedom i dugim cekanjem isporuke online narucivanjem iz inostranstva (prva kategorija uglavnom impulsno uzima jednokratne, kad naidje na prodajno mesto i cena im se ucini prihvatljivom za probu).

Kada bih ja licno dosao u situaciju da moram da uzmem neku jednokratnu, verovatno bih opet pre uzeo neki jeftiniji pod uredjaj

Inace, probao sam kod brata jednu od tih jednokratnih (on je bio tada u kategoriji pusaca koji su uzeli jednokratnu da probaju) koja se kupuje kod nas... Za relativno mali novac dobije se prilicno dobro iskustvo sa nekim uredjajima, ali cim pozelis da imas nesto vecu kontrolu nad kvalitetom tecnosti i uredjaja, kao i nad troskovima, zaboravis na njih...

Da se vratim na tvoje pitanje - "ima li smisla": po meni ima samo za kategoriju "fensi vejpera" koji samo zele da budu vidjeni kako pare ("dime") i koji nemaju ni zelju ni potrebu da predju na ista ozbiljnije jer uredjaj koriste uglavnom u izlasku, pa da popune stek. Oni znaju da nece nikada preci ni na sta ozbiljnije i to im je OK.
U stvari, sad mi je palo na pamet, napravio bih jedan izuzetak za sebe - mozda bih uzeo par komada tih jednokratnih i ostavio po komad u kolima, na poslu, kod roditelja... da pokrijem sto veci broj lokacija gde bih mogao da se nadjem sa zaboravljenim uredjajem
illuminated nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-01-2024, 08:50   #3
Grga
Aktivan član

Grga's avatar

Registrovan: Jan 2024
Godine: 39
E-cig: FeV, Aromamizer, mod crko
Pohvala: 22
Pohvaljen: 23
Nivo reputacije: 7
Grga je na dobrom putuGrga je na dobrom putuGrga je na dobrom putu
Uobičajeno Re: narucivanje jednokratnih iz inostranstva

Ja imam jednog prijatelja koji iskljucivo pari jednokratne vec gotovo 2 godine. Iz moje perspektive nema smisla jer ne da ne stedi nego preplacuje gomilu obzirom da trosi oko 2000 nedeljno u proseku. Svi mi koji miksujemo nase tecnosti i koristimo RTA, RDA atomizere i generalno parimo "u tom smeru" znamo da dosta jeftinije prolazimo od toga ako izuzmemo iz price stalnu kupovinu nove opreme

Salu na stranu, kao sto kolega iznad rece, dobra stvar "da se pokrijes kad prigusti" ali ovako na primer ja ih ne koristim zato sto mi je iskreno cim sta sve guraju u te tecnosti unutra. Ja sam prestao da kupujem gotove tecnosti kad sam shvatio da u mnoge guraju kojekakve zasladjivace, kulinge, etil maltole, ne znam sta sve ne...hteo sam za sebe sto realnije iskustvo parenja a ne da povecam unos kojekakvih hemikalija u sebe za faktor 10. To ima smisla samo ako se puse kancer stapici. Ovako sad PG, VG, Aroma, Nikotin, mesec dana cekas i dobar si i miran.

Eto mojih 5 dinara
Grga nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:20 sati.