Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Pipe, box & wood MOD
Zaboravljena šifra? Registracija

Pipe, box & wood MOD e-lule, boks MODovi i MODovi od drveta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-08-2014, 19:57   #1
nezla
Senior

nezla's avatar

Registrovan: Sep 2013
Godine: 47
Pohvala: 579
Pohvaljen: 890
Nivo reputacije: 148
nezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalu
Uobičajeno Razgovori o lulama

dosta pratim strane forume vezane za el.lule i moram priznati da se se iz dana u dan sve vise povecava broj korisnika istih...
pa opet cinimi se da da ove vrste industrijskih lula nece jos dugo naci put ka vecem delu potrosaca...
mnogo malo prostora za neku valjanu elektroniku i bateriju....

cini mi se da ih ovog puta dobrano potiskuju mali i sitni preradjivaci analognih lula, koji su svoj zanat doveli do savrsenstav...
Kod:
http://ukvapers.org/Thread-Epipe-Pics?pid=898436#pid898436
obratiti paznju na sej016@, covek radi fenomenalne lule, a on je samo jedan od mnogih...
ja licno dokle god budem koristio baterije 18350(nazalost trenutno jedino resenje da lula bude udobna i ne preglomazna), necu sebi pazariti ni jednu lulu ovoga tipa...

Hvala ti sale@!!
nezla nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-08-2014, 20:55   #2
Obrenovčanin
Veteran

Obrenovčanin's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 45
Pohvala: 1,500
Pohvaljen: 790
Nivo reputacije: 209
Obrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvaluObrenovčanin je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: SMOK Guardian Epipe II

Da bre,sejo je vrhunski majstor,ima brdo ideja,koje pretoči u luše...
Obrenovčanin nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-08-2014, 21:19   #3
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,896
Pohvaljen: 8,539
Nivo reputacije: 1172
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Re: SMOK Guardian Epipe II

Da, Steve Johnson. Jedan od majstora.
Kod:
http://www.pipevapes.co.uk
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-08-2014, 21:56   #4
nezla
Senior

nezla's avatar

nezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalunezla je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Razgovori o lulama

po ugledu na cika Stevu trebalo bi da se do kraja septembra sklopi ova lepotica..

sve komponente sa lulom su kupljene samo se ceka isporuka...
naravno lula ide sa Kayom...

jesmo li mi to dobili temu za piskaranje o lulama...?

Hvala ti sale@!!
Staro 28-08-2014, 22:01   #5
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,896
Pohvaljen: 8,539
Nivo reputacije: 1172
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Bilo je i vreme.

Ova je bas lepotica.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-08-2014, 22:09   #6
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,316
Pohvaljen: 2,006
Nivo reputacije: 482
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

htpp// jazz.epipe.com/ nije direktan link ali ima lusha sa kikom i 18500 baterijama ,pa reko trba videti,izvor ,,vaperska shkvadra,,zapadne komshije se igraju na fejsu!!!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-08-2014, 22:45   #7
nezla
Senior

nezla's avatar

jazzepipe su ok lule, samo sam ih ja malo zanemario zato sto su kart lule..mada postoji i opcija da se kace na njih i druge sprave...

ja sam ljubitelj vise rucnih radova kao sto je gore pomenuti cika Steva ili Brass Monkey Epipes...
Brass Monkey Epipes...

Hvala ti sale@!!
Zahvalili :
Staro 29-08-2014, 00:22   #8
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 44
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 12,052
Pohvaljen: 16,932
Nivo reputacije: 2764
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Čestitam na temi Svaki ozbiljan forum mora imati ovakvu temu.

OT: Ova sa Vojvodom Mišićem mi je super

"The needs of the many outweigh the needs of the few."
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-10-2014, 17:53   #9
sssekerko
Nov član

Registrovan: Jun 2014
Pohvala: 2
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 22
sssekerko je na dobrom putu

Super je tema. i ja kao "mladi" vaper gledao svasta nesto po netu i forumima i moram da priznam da medju ostalim stvarcicama koje moram da imam je neka e-lula. E sad da ne letim previse posto zelim da uzmem jednu u neku blizu buducnost dvoumim se izmedju k-1000 i epipe 618. Temu za k-1000 sam nasao ali za 618-ticu nisam nasao temu tako da ovde da postavim nekoliko pitanja iskusnim vaperima u vezi 618. Posto sam nov i nemam mnogo iskustva 618 radi na kartotanku i valjda za nju su potrebni kartovi koje ja u skoplju nemam gde da kupim (koliko ja znam). A posto je sa 510 navoj onda valjda moze i nesto drugo da se ubaci. Tu je i kvaka , sta mogu da ubacim umesto kartotanka a da pasuje ona usnica t.e. drip tip.
A mozete mi dati i neki drug predlog ili me predomislite uopste
sssekerko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-10-2014, 02:30   #10
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Nađi lulu za duvan, nauči (ili nađi nekoga ko ume sa alatom) kako da je modifikuješ pitaj saleta, pepu, obrenovčanina... i ostale modere i napravi lulu koja je 70.000X bolja od obe koje si naveo.

Zahvalili :
Staro 05-10-2014, 13:56   #11
alansi
Veteran

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 65
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,184
Nivo reputacije: 516
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

@sssekerko, imao sam 618 i radila je od prilike 2 meseca, jer jo je crkla automatika. Švabo mi je je zamenio za King drvenu lulu uz moju manju doplatu i ta me več više od godine dana još uvek služi, iako je več vrlo zdrmana.
Lula stvarno ima 510 navoj i teoretski možeš na njoj koristiti sve sa tim navojem, što uzima vazduh kroz taj navoj. Dakle odpadaju svi Kayfuni, Tayfuni i ostali ..yfuni, jer neče uzimati vazduh kroz senzor. Stvar provereno radi sa Kangerovim Protankom, DB Puritankom i sličnim, ali pazi: Otpor mora biti viši od 2 oma, inače se pobuni elektronika. Ako atomizer procuri čeka te mukocrpno čiščenje i čekanje, da se lula osuši.
Da zaključim: Iako je cena atraktivna, ova lula nema moje preporuke, jer je previše zavisna od automatike. Ako želiš jeftinu "lulu" na brzaka, onda uzmi ovo:
Kod:
http://eu.jantyworld.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=yagendoo_VaMazing_2.tpl&product_id=4189&category_id=221&option=com_virtuemart&Itemid=351&lang=en

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-10-2014, 14:53   #12
sssekerko
Nov član

Registrovan: Jun 2014
Pohvala: 2
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 22
sssekerko je na dobrom putu

Lepo im je palo na pamet ali ovo stvarno nekako mi je kao oni likovi sto su od bube pokusavali da naprave ferrari nekako mi je previse fake. mozda cu da napravim kako mi je c-hell predlozio konverziju analogne u digitalnu lulu . Ipak hvala vam
sssekerko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-10-2014, 21:24   #13
nezla
Senior

nezla's avatar

ajd da se i ja prikljucim....

za pocetak ovaj Janty KUWAKO je sam posalica za ego baterije...bar za mene...ja sam to vrlo brzo prevazisao..

iz mog nekog licnog iskustva, a svakakve sam lule pokusavo da skarabudzim i koristim, nista bez mehanike...ili ti samo mehanicka lula moza da priusti zadovoljstvo koje moze da se poredi sa analognom...

zato lepo sve pare koje sada mislis da das za neku el. lulu(tipa K1000 ili Janty KUWAKO ) turi u kasicu i sacekaj da se malo prikupi lova...onda fini, kao sto rece i pakleni*c-hell, pribavis sebi jednu finu i lepu lulu od koje ces ili ce ti neko napraviti(moju prporuku vec znas ocigledan je ) valjanu meh. lulu...kada sve to odradis napravis sebi jedan espresso ili Nes i fino uzivas...

Hvala ti sale@!!
Zahvalili :
Staro 05-10-2014, 22:25   #14
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

HVALA NEZ-LULETINA!

Zahvalili :
Staro 05-10-2014, 23:48   #15
nezla
Senior

nezla's avatar

sto ja pravim ove slovne greske po porukama...

Hvala ti sale@!!
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Pipe, box & wood MOD

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:14 sati.