Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-03-2014, 13:26   #76
Katy
Veteran

Katy's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,027
Nivo reputacije: 359
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju
Uobičajeno Re: Halo tecnosti

Hvala, i hvala svima na thanksovima!
Ocekivala sam takva pitanja!
Odgovor, je, da, sigurna sam, samo southern calssic!
Eto halo tecnosti na mene uticu totalno ludacki, nista mi ne napravi ludilo i zurku culima kao Halo!
Zamisli kako ce tek biti kad probam voodoo ako je bar upola caroban kao sto ljudi kazu...

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-03-2014, 13:47   #77
Estariol
Veteran

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 43
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose
Pohvala: 3,841
Pohvaljen: 1,386
Nivo reputacije: 320
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Ako ga opišeš detaljno kao i Južnjačku Utehu, neće biti sumnje:
Voodoo MAGIC 4 Voodoo people!
P.S. S obzirom na naziv, tek tad ti neće niko verovati...

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-03-2014, 18:52   #78
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Godine: 31
Pohvala: 163
Pohvaljen: 110
Nivo reputacije: 55
milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi

uzeo voodoo , voodoo ludilo koje je trajalo 2ml,malo karamele, cokolade, cimeta , zagorelog secera, jabuke, a onda nestalo. . ostao je prijatan ukus ali ne i voodoo jedva cekam da se receptori odmore

born to fish
milankomsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-03-2014, 19:03   #79
maestro
Veteran

maestro's avatar

Pohvala: 346
Pohvaljen: 862
Nivo reputacije: 222
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Gde iskopa cokoladu i karamelu u voodoo-u leba ti?
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-03-2014, 19:11   #80
milankomsa
Senior

milankomsa's avatar

Godine: 31
Pohvala: 163
Pohvaljen: 110
Nivo reputacije: 55
milankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosimilankomsa ima čime da se ponosi

nije karamela bombona nego neka karamela iz oblandi koje mi baba pravila
a cokolada je mozda trip ali sam ubedjen da sam je osetio, neki krem nesto je tu bilo , sve je izmesano tako da ne mogu bas da izdefinisem jbg nisam ja juice master znas ono sto je babi milo to joj se i snilo
al ono sto vec znam da nece biti tecnost koju cu stalno da koristim nego bas kad hocu da iskuliram

born to fish
milankomsa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-05-2014, 23:05   #81
Mini
Senior

Mini's avatar

Registrovan: Apr 2013
Pohvala: 210
Pohvaljen: 172
Nivo reputacije: 59
Mini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosi

Na sam vrh omiljenih tečnosti u ovom momentu izbija twisted java, Kao što sam opis kaže: najbolji espresso sa malo minta. spucala sam celu bočicu danas
Mini nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-05-2014, 23:12   #82
Katy
Veteran

Katy's avatar

Pohvala: 2,375
Pohvaljen: 2,027
Nivo reputacije: 359
Katy ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputacijuKaty ima reputaciju

Meni bas i nije lego u potpunosti i ako sam vise nego ljubitelj halo tecnosti, bas cu ovih dana da napisem recenziju o twisted javi, u svakom slucaju nije los i kao i ostale halo tecnosti potpuno je poseban i jedinstven ali poprilicno sam sigurna da nije tecnost koja se moze svideti vecini vapera...

Katy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-05-2014, 23:23   #83
Mini
Senior

Mini's avatar

Registrovan: Apr 2013
Pohvala: 210
Pohvaljen: 172
Nivo reputacije: 59
Mini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosiMini ima čime da se ponosi

Slažem se sa tobom u celosti kada se radi o tome da se većini ne bi svidela. U tom grmu leži zec, svi smo različiti, a posebno kada se radi o čulu mirisa..rhinencephalon je ipak kako kažu najstariji deo mozga. Meni je ova tečnost trenutno vrh i sutra idem po još . Jedva čekam komentar. Moja literarna nadarenost je odavno otišla u peršun
Mini nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-05-2014, 00:47   #84
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Samo jako
Pohvala: 4,616
Pohvaljen: 6,175
Nivo reputacije: 999
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Meni je twisted java mozda br. 2 od halo tecnosti, odmah posle malibua.

Subtank mini

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-07-2014, 09:34   #85
harts
Iskusan član

harts's avatar

Registrovan: Jul 2014
Pohvala: 169
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 50
harts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: FlavourArt gotove tecnosti

Stigle halo tecnosti, trenutno sam na divljim plazama Malibua pa se javljam kada se vratim, ako me ne obuzme voodoo magija u medjuvremenu.

Za sada aroma je tu..

hivearts.
harts nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-07-2014, 22:01   #86
harts
Iskusan član

harts's avatar

harts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosi
Uobičajeno Halo tecnosti

Jel moguce da je aroma dosta slabija posto sam stavio grejac od 2.2omh na PT2 mini zavrnut na evod 1000?

Nekako ne mogu da se saberem sa aromom na voodoo-u, dok uzmem od drugara spinner II + PT2 sa berry mixom gde sve vockice lepo osetim.. ?

---------- Post dodan 29-07-2014 u 23:02 ----------

Do pre neki dan sam koristio 1.8ohm original, dok sam na ovim tecnostima stavio 2.2ohm kupovni kineski

Para je tu, th i aroma ne bas..

hivearts.
Staro 29-07-2014, 22:08   #87
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 41
Pohvala: 1,065
Pohvaljen: 648
Nivo reputacije: 171
nemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalu

Dizi napon ili spustaj otpor.
P.S. ti si bas otupeo od tih pljuga

i can't keep calm i'm nemirko
nemirko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-07-2014, 22:16   #88
harts
Iskusan član

harts's avatar

Ma sto je najgore u poslednje vreme sam bas bio smanjio pusenje zadnja 3 meseca, nisam pusio po 3-4 dana u kontinuitetu pre nego sto sam poceo da parim. Evo danas povukao dim malbora i kao da sam uvukao zapaljenu gumu.

Vidim ja da cu biti buduci sub ohm-er kada stignu kaja i nemi

Malo cu da odmorim pa cu da navrnem moj PT2 na spinnera i nasviram na 4.8v pa cemo da vidimo.

Sto je i najgore posle malibua operem kart ali nisam prao grejac, sipam voodoo a opet malibu, tako 15 minuta i onda sam se iznervirao i skinem grejac i operem, ali izgleda da se malibu uvukao u metal

Treba ovde malo vise strpljenja izgleda..
Staro 31-07-2014, 18:07   #89
Attila
Moderator

Attila's avatar

Godine: 40
E-cig: Provari P3
Pohvala: 5,168
Pohvaljen: 2,404
Nivo reputacije: 389
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

Stigo da probam Voodoo ...šljiva grožđe itd šta ja znam ..fresh fruit kako bi ja rek'o ..da valja valja . HX3 isto probao ...previše mentola za mene ...tu mi Tribeca još čeka ..sutra mi stižu ostale arome neke . Biće ovo ok .:beer:

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-08-2014, 08:23   #90
Attila
Moderator

Attila's avatar

Godine: 40
E-cig: Provari P3
Pohvala: 5,168
Pohvaljen: 2,404
Nivo reputacije: 389
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

Pa da probamo šta kaže :beer:

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:37 sati.