Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-10-2013, 17:26   #11
Parfimerija Stellina
Product Support

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 840
Pohvaljen: 674
Nivo reputacije: 183
Parfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvaluParfimerija Stellina je za svaku pohvalu
Uobičajeno

Evo i nekih mojih utisaka ,,,,

Halo tecnosti su dosta kompleksne , meni su se svidele na prvu zato sto sam ionako uvek mesao po 2 3 razlicite tecnosti ,,,onima koji mesecima koriste jednu istu tecnost verovatno nece biti tako dobre ali ,,,,

Prime 15 ,,, 10 kapi u Venus bile su vise nego dovoljne da ponovo zavolim duvanske ukuse ,, Po meni kao da je neko pomesao minimum 3 ili 4 duvanske tecnosti , tipa Joyetech Cigar , usa mix , Liqua Cuban Cigar i Dekang 555 ,,,, + jos po nesto ,,,,

Torque 56 ,,, na prvu , rekoh opet neka duvanska , ali posle par dimova odjednom osetim neku visnju , zatim blagi ukus spearminta , pa opet duvan , zatim nesto kao kora pomorandze + jos po nesto ,,

Malibu ,,, pina kolada . sjajno ili sama ili opet kao dodatak ,,, kokos ananas , mentola taman toliko da pomislite da pijete hladan koktel ...

Dodao sam par kapi Malibua u Torque 56 ,,,, i onda su pocela zvona ,,, sjajno ,,, sva cula se probudila ,,,,,

Voodoo ,,, duvanska pomesana sa nekim kolacima , vanila u tragovima , grozdje , sljiva , slatko kiselo , bem li ga sta sve ima , ali otkida koliko je dobra ,,,,

Mocca nisam probao , ali miris me odusevio ,,, kafa , cokolada , mint , lesnik i ko zna sta jos ,,,,

Tribeca jos nisam probao , pa cu za par dana da iznesem utiske , ali miris mi vuce ma Joyetech RY4 + jos po nesto

Jesu malo skuplje , ali vrede ,,,,,

Ne prodajem ih ,,, mada bi voleo ,,,,

Ako neko hoce da ih proba neka ponese drip ,,, ali neki mali u koji staje 1 do dve kapi ,,,

Zaboravih ,,,

Ne zna se koji je odnos pg i vg ,,, Ali koji god da je , meni prija ,,,

TH izuva ,,,, 12mg deluje kao da je bar 16 mg ako ne i vise , pri tome nema grebanja u grlu ,,,
Parfimerija Stellina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:36 sati.