Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu
 
Alati za teme Način prikaza
Staro 09-09-2025, 11:36   #1
TheBorg
Aktivan član
 
Registrovan: Jan 2018
Lokacija: Beograd
Postovi: 82
Pohvala: 34
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 36
TheBorg je na dobrom putuTheBorg je na dobrom putu
Uobičajeno Arome u Srbiji ?!

Vec duze vreme mucim muku, vrtim nekih par aroma koje se mogu naci kod nas ali su mi se i one smucile.
Da rezimiramo - ovaj prebedan izbor koji se moze pronaci samo u nekim domacim radnjama je to to, na to smo spali?
Pufovi, jednokratne i ostale novotarije ubise DIY.
Dakle, opet se vracamo na pocetak i jurimo arome iz inostranstva i sad rizikujemo veliku carinu ili da ne puste paket ( jer im se moze, ovo je Srbija )?
TheBorg nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-09-2025, 04:34   #2
Dj_
Moderator
 
Dj_'s avatar
 
Registrovan: Mar 2018
Lokacija: Subotica
Godine: 48
Postovi: 4,462
E-cig: chinese middle class
Pohvala: 2,428
Pohvaljen: 2,014
Nivo reputacije: 455
Dj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputacijuDj_ ima reputaciju
Uobičajeno Re: Arome u Srbiji ?!

Tako je otprilike (možda bude bolje za par godina)
Ako nemaš svoje standarde arome, tj istražuješ, ostaje naručivanje iz inostranstva. Srećom ih ima mnogo, cene su uglavnom u redu. Nov zakon za arome ne važi , poslaće/isporučiće sigurno. Pogotovo jer mnogo njih šalju kao ' food grade '

Sent from Cosmo Communicator
Dj_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Arome

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na


Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:27 sati.
Powered by vBulletin Version 3.8.7 Beta 1
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
e-cigSerbia ©2011 - 2026

Kontakt   Pravilnik   Home   Facebook         


Footer
Top