![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |

|
|||||||
| Podrška, pitanja i sugestije Sve sto želite da kažete u vezi samog foruma |
![]() |
|
|
Alati za teme | Način prikaza |
|
|
#47 | ||
|
Moder
![]() Registrovan: Dec 2013
Lokacija: Pancevo
Postovi: 3,767 E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,545
Pohvaljen: 2,272
Nivo reputacije: 463 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Citat:
Citat:
|
||
|
Droper narkoman.
Skraceno doper. |
|||
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#48 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Mar 2014
Lokacija: Beograd
Postovi: 8,392
Pohvala: 2,212
Pohvaljen: 5,770
Nivo reputacije: 1042 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Idi na neki IT forum recimo pa pogledaj malo dalje od ovog foruma, videces svuda da je komentarisanje oglasa zabranjeno, sa razlogom.
Ukoliko izmedju prodavca i kupca ne protekne dobro komunikacija, ima tema za to, moze i nova poput Ispale na malim oglasima i slicno, lista prevaranata, djilkosa i ostalih, kako god... Ko hoce da pita PP, cao, zdravo. Ko god je hteo bilo sta, pitao je na PP, dao sam broj telefona, pa pitaj do mile volje ili dokle imam strpljenja. Mrsis brateU bez potrebe
|
|
|
|
|
|
#49 |
|
Senior
![]() Registrovan: Jul 2012
Postovi: 381
Pohvala: 147
Pohvaljen: 124
Nivo reputacije: 82 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Meni lično npr ne smeta ako neko ne stavi cenu ali me žešće nervira ako pitam u oglasu za cenu javno a taj neko se ljuti!?!?!Čemu ljutnja?U čemu je problem da pitam javno a da mi se odgovori na PP ???
Nisam ni protiv toga da neko zaradi 10-15% na nečemu što npr mene mrzi da se zezam sa carinom i poručivanjem ali je bljak koristiti neznanje i nesposobnost nekoga ko ne zna da poručuje sa ino sajtova i na takvima zaradjivati i po 30-40% . Po meni je npr pogrešno zabraniti novim ćlanovima foruma da nešto prodaju.Šta ako je kupio njemu ne odgovarajuću opremu,treba da čeka svoj 100-i post ne bi li prodao nešto šta mu je višek dok u isto vreme stariji članovi,samo zato što su duže na forumu prave mali biznis bez obzira da li zaradjuju 10 ili 50 % .... Ima tu malo mnogo nelogičnosti po meni bi to ispalo da stariji članovi na taj način žele zaštititi od konkurencije npr ![]() Ali iskreno,ne sekiram se.Ovaj forum ne bi bio ono šta jeste tj najbolji forum na Balkanu vezan za temu e cigareta da nije Fergusona,Smokija i ostalih znanih i ne znanih koji su zaduženi da ovaj forum i dalje bude br 1 ....
|
![]() ![]() |
|
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#50 |
|
Senior
![]() Registrovan: Sep 2014
Lokacija: .....
Postovi: 338
Pohvala: 753
Pohvaljen: 199
Nivo reputacije: 79 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
A tebe za Dan bezbjednosti ako se sjete, sjete.
|
|
.....
|
|
|
|
|
|
|
#51 |
|
Senior
![]() Registrovan: Jul 2012
Postovi: 381
Pohvala: 147
Pohvaljen: 124
Nivo reputacije: 82 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
#52 |
|
Senior
![]() Registrovan: Sep 2014
Lokacija: .....
Postovi: 338
Pohvala: 753
Pohvaljen: 199
Nivo reputacije: 79 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Pa naravno. Kako da čovjek pita na oglasu. bolje je pitanje smaknuti na pp jer tamo je znatno lakše objasniti naivcu zašto klon kupljen na FT i korišten par mjeseci ustvari u Srbiji vrijedi skoro 3 puta više. Oglas je kako rekoh otvorena tema. A na temi se sve što nije vrijeđanje treba smatrati prihvatljivim. To daje transparentnost i sprečava valjatore da forum koriste za privatni biznis i nedozvoljenu trgovinu. I tu ne smije biti povlaštenih. Samo da dodam da ću svaki put kad naiđem na takav oglas prokomentarisati nabavnu cijenu artikla iz oglasa na temi o tom artiklu uokviru foruma. Hvala Bogu vremena imam a valjatore prezirem. A buniću se i pisati Administraciji za svaki oglas u kojem nisu navedene cijene za svaki artikal pojedinačno.
Kome se ne sviđa ima specijalizovane sajtove i portale koji se bave kupoprodajom pa nek izvole. I da. "Juče sam došao na forum" a eto bunim se. Može mi se. Imam pravo na to. |
|
.....
|
|
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#53 |
|
Iskusan član
![]() Registrovan: Jun 2014
Lokacija: Ćuprija
Postovi: 209
Pohvala: 73
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 61 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
U opste nije problem u tome sto zele da zarade i neka zarade, niko nije blentav pa da ne proveri koliko sta kosta, znaci sami kupujemo ono sto nam odgovara.
Mene brine sto nema na forumu da se ozigosu clanovi koji nisu podobni za saradnju da ljudi nebi dovodili sebe u nezgodnu situaciju,bedak i razocarenje. |
|
|
|
|
|
#54 |
|
Veteran
![]() Registrovan: Sep 2012
Lokacija: Kranj, Slovenija
Godine: 71
Postovi: 3,397
Pohvala: 1,471
Pohvaljen: 3,186
Nivo reputacije: 538 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
|
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#56 |
|
Prijatelj foruma
![]() Registrovan: Oct 2011
Lokacija: Na fotelji
Godine: 48
Postovi: 5,216
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,550
Nivo reputacije: 574 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
@Nez
Mislim da si malo neozbiljno shvatio rad uredništva na forumu.To što ti misliš da je ispravno ne znači da je uvek baš tako,svaki oglas lično pregledam,a verujem i da većina uredništva foruma takođe pregleda,dobro smo upoznati sa brojem postova forumaša i brojem oglasa svakog forumaša ponaosob. Ti misliš da je oglas otvorena tema a ja lično mislim da je komentarisanje cene u oglasu i spam veoma nekulturno,stav uredništva odn. da se ogradim moj lični stav je da me ne intersuje cena artikla koja je postavljena u oglasu,svi smo mi ovde na forumu 18+,nismo deca i nema potrebe da nam neko kaže ovo je skupo a ovo ne,bar za toliko umemo i sami da skapiramo. Za svaki oglas koji misliš da nije OK,imaš pravo da prijaviš Administratoru-uredništvu foruma,ali komentarisanje u samom oglasu o ceni je kao što sam već napisao jako nekulturno,ako ti se ne sviđa cena ne moraš da kupiš,jasna stvar,komentarisanjem se neće sigurno postići da cena ode dole,već će samo podstaći svađu i raspravu. I još samo jednom da dodam,čitajte pravila foruma,forum je privatno vlasništvo a ne javni servis,forum ima pravila a pravila moraju da se poštuju. |
|
Love me or hate me I don't care
|
|
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#58 |
|
Moder
![]() Registrovan: Dec 2013
Lokacija: Pancevo
Postovi: 3,767 E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,545
Pohvaljen: 2,272
Nivo reputacije: 463 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Vezano je za prodaju pa samo jedan kratak odgovor molim na pitanje da li član sa statusom prodavnice ima pravo da postavlja mali oglas ?
|
|
Droper narkoman.
Skraceno doper. |
|
|
|
|
| Zahvalili : |
|
|
#59 |
|
Moder
![]() Registrovan: Dec 2013
Lokacija: Pancevo
Postovi: 3,767 E-cig: Lucky Strike
Pohvala: 1,545
Pohvaljen: 2,272
Nivo reputacije: 463 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Pronašao sam odgovor .. što se mene tiče može lock
|
|
Droper narkoman.
Skraceno doper. |
|
|
|
|
![]() |
| Pošalji link |
| Alati za teme | |
| Način prikaza | |
|
|