Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 21-05-2020, 22:55   #1
shone29
Moderator

Registrovan: Apr 2017
E-cig: AegisLegend&ZeusDual
Pohvala: 607
Pohvaljen: 1,571
Nivo reputacije: 284
shone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputacijushone29 ima reputaciju
Uobičajeno Hotcig kubi stick pen

Hotcig kubi stick pen colors:

- Black
- Ss

Specifications:

Size: 20 x 20 x 115mm
Battery type: Built-in 1500mAh
Material: PCTG+SS
Capacity: 2ml

In the box:

- Hotcig Kubi Stick Pen Starter Kit​​​​​​​​​​​​​​
- USB Cable
- 1.2ohm Coil
- User Manual
- Warranty Card

Hotcig kubi kit je namenjen za mtl parenje. Uredjaj se sastoji od dva dela, baterije i atomizera. Kvalitet izrade uredjaja je dobar, sve je kako treba, a uredjaj je napravljen od nerdjajuceg celika i plastike. Ovaj uredjaj je visok 115mm, a precnik uredjaja je 20mm. Ovaj uredjaj se moze kupiti u dve razlicite boje.

Da krenemo od atomizera. Uz ovaj uredjaj cete dobiti poklopac koji ide preko drip tipa sto je zaista sjajno jer ce drip tip uvek biti cist. Poklopac ima magnet pa ne moze da spadne, a zbog magneta mozete da ga stavite i sa donje strane uredjaja. Drip tip koji stize na ovom atomizeru je onako, nista posebno, ali ne smeta mi da ga koristim. Ono sto je jako lepo je to sto je ovo 510 drip tip pa mozete ovde da koristite bilo koji drugi 510 drip tip ukoliko vam ovaj ne odgovara. Ispod drip tipa se nalaze detalji kako bi ste lakse mogli da skinete top cap i sipali tecnost. Kada skinete top cap mozete da vidite dve rupe za sipanje tecnosti i rupe su velike pa mozete da sipate tecnost bez ikakvih problema sto je jako lepo. Kapacitet ovog atomizera je 2ml sto je po mom misljenju okej za ovakav uredjaj. Uz atomizer dobijate u pakovanju samo jedan grejac sto je po meni zamerka, ovo je grejac koji ima otpor 1.2ohm. S obzirom da je ovo pocetnicki komplet morao bih da napomenem da kada prvi put koristite grejac obavezno sipajte par kapi tecnosti u grejac, a onda montirajte grejac i sipajte tecnost. Na dodnjoj strani atomizera se nalaze navoji kako bi ste mogli da zasrafite atomizer na bateriju.

Na bateriji od detalja mozete da vidite "Kubi stick". Sa gornje strane uredjaja imamo konekciju i navoje kako bi ste mogli da zasrafite atomizer. Na ovoj bateriji ne mozete da koristite druge atomizere i mozda bi bilo fino da je ovo malo drugacije uradjeno pa da se ovde mogu koristiti i drugi atomizeri. Na gornjoj strani uredjaja mozete da vidite prsten za protok vazduha koji stoji uz pomoc o ringa sto je po meni lepo jer mozete da skinete prsten. Na prstenu za vazduh imamo jednu rupicu za podesavanje vazduha i imamo jedan veci slot ukoliko zelite da koristite vise rupica odjednom, a vazduh se ovde veoma lako podesava jer na prstenu imamo gravurice koje olaksavaju podesavanje protoka vazduha. Ispod prstena se nalazi 5 rupica za vazduh, a kao sto sam rekao mozete da koristite samo jednu ili vise rupica odjednom.
Na uredjaju mozete da vidite usb port i prekidac. Usb slot cete korsititi da bi ste punili ugradjenu bateriju. Ovaj uredjaj ima bateriju od 1500mah sto je zasta sjajno za ovakav uredjaj. Prekidac strci i prekidac je blago kliktav. Prekidac radi veoma lepo i za sada nema nikakvih problema sa prekidacem. Ovaj uredjaj mozete da ugasite odnosno upalite kada kliknete 5 puta na prekidac. Ovde imate mogucnost da promenite rezim rada kada kliknete 3 puta na prekidac i mozete da izaberete izmedju 3 rezima rada i to:

- Crvena boja: Low
- Bela boja: Medium
- Zelena boja: High

Kako uredjaj radi i moje misljenje:

Kubi stick pen se dakle moze kupiti u samo dve boje, a kvalitet izrade ovog uredjaja je sasvim ok, ja nemam nikakvih zamerki. Uz uredjaj se dobija poklopac pa mozete da zastitite drip tip od prasine, a ukoliko zelite mozete da stavite poklopac sa donje strane jer ima magnet. Drip tip i nije nesto ali meni u principu ne smeta da ga koristim, a ono sto je dobro je to sto je uredjaj kompatibilan sa 510 drip tipovima pa ovde mozete da koristite bilo koji svoj 510 drip tip. Punjenje odozgo je sasvim okej, brzo i lako moze da se sipa tecnost sa bilo kakvom bocicom, a top cap se odsrafljuje bez ikakvih problema. Kapacitet je 2ml sto je sasvim solidan kapacitet za ovakav uredjaj. U pakovanju se dobija samo jedan grejac sto je po meni mana. Ovde imamo mogucnost da podesavamo protok vazduha sto je veoma dobro. Sto se tice vazduha, protok vazduha moze biti veoma tesan sto verujem da ce mnogima odgovarati na ovakvbom uredjaju, pogotovo nekom ko tek pocinje. Aroma je solidna i throat hit je dobar, a koristio sam duvansku tecnost, cowboy blend i ne fali arome. Bilo bi fino da na ovoj bateriji mogu da se stave i drugi atomizeri pa je i ovo zamerka po meni. Uredjaj ima ugradjenu bateriju koja ima kapacitet od 1500mah sto je veoma dobar kapacitet baterije za ovakav uredjaj. Takodje ovde mozete da izaberete izmedju tri rezima rada sto je jos jedna dobra strana kod ovog uredjaja. Prekidac radi lepo i za sada sa prekidacem nisam imao nikakvih problema. Sve u svemu ovo je sasvim solidan uredjaj koji moze dobro sluziti kao neka pomocna e cigareta za nekog, dok je po meni za pocetnike ovo veoma dobar izbor.

Mane:

- Samo jedan grejac u pakovanju
- Ne moze da se koristi drugi atomizer sa ovom baterijom

Dobre strane:

- Dobar kvalitet izrade uredjaja
- Poklopac za drip tip
- 510 drip tip
- Lako punjenje odozgo
- Solidna aroma
- Podesavanje protoka vazduha
- Protok vazduha moze biti veoma tesan
- Prsten za vazduh moze da se skine
- 3 rezima rada
- 1500mah baterija
- Prekidac radi dobro
- Performanse uredjaja su dobre za jedan pocetnicki komplet

Uredjaj se moze kupiti ovde:

Kod:
https://www.heavengifts.com/product/Hotcig-Kubi-Stick-Pen-Kit.html

shone29 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:04 sati.