Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke
Zaboravljena šifra? Registracija

Razne poruke Prostor za razne diskusije (ili poruke) kojima nije bilo mesta u ostalim forumima

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-11-2019, 00:14   #2386
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,072
Pohvaljen: 569
Nivo reputacije: 116
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Handcheck

Citat:
Originalna poruka od mmladen Vidi poruku
Obs cube mini...

Jako dobar mtl grijac.Poklonio sam drugaru kit i koristi ga vec mjesec i po.Malo su prljaviji grijaci ali ko koristi duvane nevermindPravi mtl.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2019, 00:16   #2387
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 607
Pohvaljen: 752
Nivo reputacije: 138
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

@Gaga Kanasta kako prljaviji? naručila sam 5 komada da izdelim drugaricama u nadi da ću da ih skinem sa cigareta

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2019, 00:22   #2388
Gaga Kanasta
Senior

Registrovan: Aug 2017
E-cig: Imam
Pohvala: 1,072
Pohvaljen: 569
Nivo reputacije: 116
Gaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvaluGaga Kanasta je za svaku pohvalu

Ma skinuces ih sa ovim sto posto.Ko pusi nece osjetiti razliku.Ja ove koje sam probao osjecam da tu ima jos nesto osim arome.Bas restriktivan,zadovoljavajuci vape.Inace,drug kome sam dao,mota duvan tako da ako je on zadovoljan bice i frendice.
Gaga Kanasta nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-11-2019, 09:57   #2389
mmladen
Iskusan član

Registrovan: Jan 2018
Pohvala: 48
Pohvaljen: 232
Nivo reputacije: 40
mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od CatVape Vidi poruku
@Gaga Kanasta kako prljaviji? naručila sam 5 komada da izdelim drugaricama u nadi da ću da ih skinem sa cigareta

Sa vaporla? Bilo dzabaka..

Ja sam uzeo mesh grejaci, dobri su, samo je para malo toplija...
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro Juče, 11:25   #2390
CatVape
Veteran

CatVape's avatar

Registrovan: Dec 2018
Godine: 31
Pohvala: 607
Pohvaljen: 752
Nivo reputacije: 138
CatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvaluCatVape je za svaku pohvalu

ovo mora da se dva najslađa mini moda ikad

CatVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro Juče, 12:59   #2391
mmladen
Iskusan član

mmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosimmladen ima čime da se ponosi

Deluju mi poznato
Staro Juče, 18:42   #2392
mmladen
Iskusan član

Eleaf iStick rim i vxv soulmate... Ne mogu da nadjem dovoljno sjajan crni tank da bi sljastilo skroz...

Cak ni srebrni tank nemam a da toliko sljasti

Zahvalili :
Staro Juče, 18:56   #2393
Raka 1971
Moderator

Raka 1971's avatar

Registrovan: Mar 2016
Godine: 48
E-cig: vt75 nano+kaja prime
Pohvala: 615
Pohvaljen: 3,315
Nivo reputacije: 612
Raka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputacijuRaka 1971 ima reputaciju

...

Послато са SM-N975F уз помоћ Тапатока

Raka 1971 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Razne poruke

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 02:00 sati.