Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 26-10-2017, 22:39   #151
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 345
Pohvaljen: 857
Nivo reputacije: 220
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Doggystyle 2K16 RTA

Pa procitao sam ja svih 10 strana, svi nahvalise SXK, a meni kao palac da sisam zato i pitam, video sam razliku u precniku rupe.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-10-2017, 22:41   #152
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,323
Pohvaljen: 1,626
Nivo reputacije: 306
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Pa ako si koristio crown za mtl sta trazis onda u ovoj temi? Mislim, toliko vazduha neces naci... inace 2.3 ili 2.4mm je rupa na doggy, sxk je 1.7mm.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

I need a beer
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-10-2017, 22:47   #153
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Pa naravno da nisam crown koristio za MTL. Lepo sam napisao da hocu malo da se presaltam sa D2L na M2L, te sam probao SXK i meni licno daje malo vazduha, zato i pitam za SJMY, sta ste naelektrisani kao da sam pitao jel mogu da disem kroz njega.
Zahvalili :
Staro 26-10-2017, 22:49   #154
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Ma nismo.
Evo ja cu iskreno da ti kazem presaltaj se na drugi atomizer doggy je krs
Imas par novih (mtl) atomizera sa vise vazduha koji su bolji od ovog.

I need a beer
Staro 26-10-2017, 23:03   #155
Oddy
Senior

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 845
Pohvaljen: 1,000
Nivo reputacije: 139
Oddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputacijuOddy ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od maestro Vidi poruku
Juuu naopako, danas sam probao SXK verziju i posle uwell crowna, ovo je da se dobiju zausci. .
Citat:
Pa procitao sam ja svih 10 strana, svi nahvalise SXK, a meni kao palac da sisam zato i pitam, video sam razliku u precniku rupe.
Citat:
sta ste naelektrisani kao da sam pitao jel mogu da disem kroz njega.
Pa pazi, na osnovu toga što si napisao ja mogu samo da konstatujem sledeće:
-želeo si da isprovociraš
-za ove 4 godine koliko si registrovan na forumu ili ništa korisno nisi pročitao ili ništa nije ušlo u glavu.
E sad, kad pročitaš ovo, što bi ti rekao, nemoj da si odmah naelektrisan
Oddy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-10-2017, 23:24   #156
maestro
Veteran

maestro's avatar

Ne kapirate poentu, ja sam D2L vejper i zaista mi je SXK verzija dosta tesna po pitanju vazduha, nisam hteo da napisem uvredljivo, ali je ispalo kao da sam namerno hteo da ostavim sarkastican komentar. Znam ja da ste vi M2L vejperi i da kad neko nesto za kayfunolike atomizere napise da mu nije po meri, kao da je vas licno uvredio. Dakle, pogresno ste razumeli, nisam napisao da je atomizer krs vec sam pitao da li je razlika minorna ili je zaista ima. To sto je rupa na bazi veca na drugom modelu klona, ne mora uvek znaciti da ima mnogo vise vazduha ako je otvor na afc-u isti u oba slucaja. Ja nisam naelektrisan i na forumu se ne javljam za svakakve gluposti, a kao sto si i sam primetio @Oddy, tu sam 4 godine i probao sam mnogo toga kao sto cu i ovo da probam, a da li mi je nesto korisno u glavu uslo, mozes da prelistas moje postove pa citaj i broj koliko mojih korisnih postova ima, a koliko ih ti ukupno imas, a i tvoj drugar iznad. Aj sad pa nemojte da mi se jos vise naelektrisete obojica.
Staro 26-10-2017, 23:30   #157
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Pa ja sam ozbiljno mislio da je krs, ne koristim ovaj atomizer iz tog razloga.

I need a beer
Staro 26-10-2017, 23:34   #158
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 46
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 224
Pohvaljen: 1,487
Nivo reputacije: 323
BobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputacijuBobanNB ima reputaciju

Аааа значи крш, а? Сад сам те нафаћао.....
Ма какав крш, ферцера све у шеснајс.....мало пажње и ради ко звечка, уз дрмање наравно

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ палца

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-10-2017, 06:41   #159
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 45
Pohvala: 1,821
Pohvaljen: 916
Nivo reputacije: 252
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

Sjmy verzija ima primetno vise vazduha nego sxk, moj ti je predlog da ga narucis, pa ako ti ne bude islo ni sa njim, a ti ga prosledi dalje, meni nije odgovarao za razliku od sxxk, koji koristim uspesno jos uvek...

Za kolegu @maestro.

NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-10-2017, 13:34   #160
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,931
Pohvaljen: 724
Nivo reputacije: 197
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

jel moze neko da mi pomogne-zanima me kolika je rupica na bazi na sxk verziji?
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-10-2017, 14:41   #161
maestro
Veteran

maestro's avatar

1.6 mm je na SXK.
Zahvalili :
Staro 27-10-2017, 17:55   #162
Draskad
Senior

Draskad's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 37
E-cig: VTC mini-Kf prime/doggy
Pohvala: 528
Pohvaljen: 190
Nivo reputacije: 59
Draskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosi

Ima na ft-u posebno da se kupi centralni post, kako piše rupa je kao na sjmy oko 2mm ali nema na komad nego moraš uzet 4.
Draskad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-10-2017, 18:15   #163
Milanez
Veteran

Milanez's avatar

Registrovan: Aug 2016
Godine: 41
Pohvala: 1,931
Pohvaljen: 724
Nivo reputacije: 197
Milanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvaluMilanez je za svaku pohvalu

treba mi nesto tesnije . trenutno koristim berserker ,kazu da berserker ima rupicu 1,4mm. hvala vam za informacije .
Milanez nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-10-2017, 20:01   #164
Zee
Aktivan član

Zee's avatar

Registrovan: Dec 2013
E-cig: eVic Primo Mini+Lemo Drop+Tron T
Pohvala: 18
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 24
Zee je na dobrom putuZee je na dobrom putu

Sxk radi kao dusa

Sent from my Lenovo A2010-a using Tapatalk
Zee nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-11-2017, 14:25   #165
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 48
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 6,039
Pohvaljen: 7,542
Nivo reputacije: 1097
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Samo ukratko od mene:

Ovaj Rakin 2K16 sto mi je jutros stigao na probu je verujem prvi atomizer da nisam pogledao ni video ni slike, ama nista.

Intuitivno sam ga otvorio, pogledao deck i dimnjak, i izgleda sam nabo pravu duzinu i kolicinu vate da dodje do dna. Lepo je natopio, napunio tank i evo od jutros nit da curne, nit da zagrgolja.

E sad, kako ide odvrtanje/zavrtanje i dopunjavanje videcu.

Sto se vazduha tice, zavrnuo sam slot vremenom dok nije dobio oblik rupice i tako ga koristim:

Lepo radi i lepo izgleda. Veoma slican vejp nano kayfunu, za sad.

Hvala Raki jos jednom!

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:11 sati.