Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak
Zaboravljena šifra? Registracija

Početnički kutak Pomoć novim i potencijalnim korisnicima elektronskih cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-12-2020, 18:00   #1
hasisar
Nov član

Registrovan: Dec 2020
Pohvala: 1
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 1
hasisar je na dobrom putu
Uobičajeno Pomoc pocetniku

Kupih prvi elektricnu cigaretu u umbreli neki aio posto sam lenj covek Za sada mi lepo ide vucem kao lud. Jedno pitanje za iskusne nakon povlacenja drugog treceg dima mi ostane arome na usnama (uzeo sam cuba libre) pa sam hteo da proverim da li je to normalno. Izvinjavam se ako je pitanje glupo hvala unapred
hasisar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2020, 18:33   #2
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: sta do'vatim
Pohvala: 182
Pohvaljen: 873
Nivo reputacije: 136
mmladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Pomoc pocetniku

a koji je aio u pitanju....
mmladen nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2020, 18:37   #3
hasisar
Nov član

Model se zove bas UMBRELLA AIO
Staro 14-12-2020, 18:47   #4
mmladen
Senior

mmladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalummladen je za svaku pohvalu

to je joyetech sa cubis grejacima....prilicno los u odnosu na to sta sad moze da se kupi....
ili vuces mnogo jako ili nije dovoljna snaga koju koristis....a posto tu ne mozes nista da promenis po pitanju snage onda probaj da ne vuces kao "lud", al nemoj ni da mrljavis.......neces povlaciti kondenz i bice ti toplija para....obrnuto od cigarete...sporije povlacenje daje topliju i guscu paru. jedino 0,6oma grejaci valjaju da daju iole pristojnu aromu ali u tim tankovima se pravi vazdusni dzep ispod grejaca (oko njega) i ne moze tecnost da ga natopi pa vrlo lako grejaci zagore

a za 3600 din si mogao obaviti mnogo bolju kupovinu...
Zahvalili :
Staro 14-12-2020, 18:49   #5
hasisar
Nov član

Hvala sporije povlacenje je dosta pomoglo ovo mi je proba ako uspem da izdrzim mesec dana ona planiram da kupim nesto ozbiljnije.
Staro 14-12-2020, 18:59   #6
mmladen
Senior

To i jeste klasicna greska...

Dacu sto manje para jer mislim da necu uspeti a onda i ne uspe jer je kupio neko sr...e...

Bolje je informisati se...odvojiti para koliko bi dao za mesec dana na cigarete i kupiti nesto sto je dobro...

Skupo ne znaci automatski dobro, moze i za relativno malo para da se kupi nesto sto ce coveka odvojiti od cigareta...

Stoji to da pocetnik bas nema predstavu o tome kako bi trebalo da bude koja aroma ali ne treba davati pare nepotrebno (mada sam ja poslednji koji bi trebalo nesto da kazem o bezrazloznim kupovinama...al to mi je sad vise hobi)
Staro 14-12-2020, 19:09   #7
hasisar
Nov član

Hvala na savetima. Generalno sam dva dana citao forum i dosao do tolikog broja informacija da sam na kraju poludeo i otisao u prvu radnju uzeo nesto za pocetak da probam.
Staro 15-12-2020, 10:17   #8
Dusan_
Aktivan član

Registrovan: May 2020
Pohvala: 17
Pohvaljen: 31
Nivo reputacije: 10
Dusan_ je na dobrom putuDusan_ je na dobrom putuDusan_ je na dobrom putuDusan_ je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od mmladen Vidi poruku

Skupo ne znaci automatski dobro, moze i za relativno malo para da se kupi nesto sto ce coveka odvojiti od cigareta...
Apsolutno se slažem

Uzgred, hasisar koji usnik koristiš? Trebalo bi da si uz AIO dobio onaj sa spiralom, to može da pomogne. Isto tako, povremeno uzmi parče maramice ili toalet papira, proguraj kroz usnik da pokupi kondenz ili nakupljenu tečnost.
Dusan_ nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Početnički kutak

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:27 sati.