Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-03-2020, 15:57   #1
djolee
Nov član

Registrovan: Mar 2020
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 1
djolee je na dobrom putu
Uobičajeno Evic Primo mini 80w

Pozdrav svima, nov sam na forumu, iako ga vec duze vreme citam i pratim. Pre otprilike 2 godine sam kupio Evic Primo mini 80w, sa kojim sam bio zadovoljan, ali usled raznih stvari koje su se desile sam batalio. Dosta sam iscitavao forum, pa zelim ponovo da se vratim na parenje, te stoga imam par pitanja.

Od opreme imam punjac za baterije i 2 baterije 18650 - da li smem sada da ih nakon dve, dve ipo godine nekoriscenja ponovo koristim?

Kako da ocistim mod, da li smem alkoholom?
Koji atomizer da kupim, jer nisam bio najzadovoljniji tankom, odnosno koji bi odgovarao?
Koristio bih samo neduvanske tecnosti (vocne, slatke, osvezavajuce, ali bez duvanskih) - koje grejace bih trebao da uzmem, odnosno koji odgovaraju evic-u?
Koje tecnosti preporucujete da kupim, nisam vest jos uvek u pravljenju svojih tecnosti pa bih za pocetak kupovao vec napravljene?
I svakako, moze preporuka za jos jedan mod, atomizer i sve sto ide, uz identicno koriscenje gore. Mislim da sam zahtevniji korisnik u smislu ne vataze, vec cestog koriscenja na nekih 30-40w.

Oprostite za previse pitanja, ali molio bih za pomoc.
djolee nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2020, 16:27   #2
Giurra
Aktivan član

Registrovan: Nov 2019
Pohvala: 74
Pohvaljen: 39
Nivo reputacije: 9
Giurra je na dobrom putuGiurra je na dobrom putuGiurra je na dobrom putuGiurra je na dobrom putuGiurra je na dobrom putu
Uobičajeno Re: Evic Primo mini 80w

Evic primo je mod, a ne tank tako da proveri koji tank imaš pa onda moze preporuka za grejače...
Za baterije. Uzmi unimer i proveri da li imaju napon 2.5 v. Ako ne, onda reciklaža. A ako imaju pažljivo napuni tj nadgledaj kako ide. Realno posle 2-2.5 godine su verovatno za reciklažu pošto baterije se kvare i od stajanja.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Možeš da brišeš alkoholom, ali pažljivo. Najbolje ako imaš onu tečnost za ekrane i elektorniku. S tim nema greške.
Giurra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-03-2020, 17:34   #3
djolee
Nov član

Registrovan: Mar 2020
Pohvala: 0
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 1
djolee je na dobrom putu

Uzecu nove baterije onda, svakako.
Tank sam dobio onaj koji je isao uz aparat, a to je procore aries tank.
djolee nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2020, 17:48   #4
Giurra
Aktivan član

Registrovan: Nov 2019
Pohvala: 74
Pohvaljen: 39
Nivo reputacije: 9
Giurra je na dobrom putuGiurra je na dobrom putuGiurra je na dobrom putuGiurra je na dobrom putuGiurra je na dobrom putu

Imaš grejače u domaćim radnjama. Nisam siguran da li smem da stavim link po pravilima foruma ovih sto sam našao pa proguglaj.
Što se tiče dl tankova ja ih ne koristim vec samo mtl pa bi bilo bolje da neko od kolega preporuči.
Što se tiče modova sa jednom 18650 baterijom trenutno su mi najbolji Vaporesso Swag 2 i Geekvape Aegis Solo.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
Giurra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:39 sati.