Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-10-2021, 08:02   #1
nesha.co
Iskusan član

nesha.co's avatar

Registrovan: Nov 2013
Godine: 45
E-cig: DNA&YiHi-Dvarw,EX V4,Bskr
Pohvala: 109
Pohvaljen: 220
Nivo reputacije: 59
nesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosinesha.co ima čime da se ponosi
Uobičajeno Stil parenja?

Na koji način parite? Da li ne ispuštate mod iz ruke, da li povlačiti kao što ste ranije cigarete 10-12 puta, pa pauza, ili svakih par minuta po par povlačenja, ili nekako drugačije?
Pošto sam pokrenuo temu, da okarakterišem svoj način. Otprilike oko 40ak povlačenja u satu, odnosno na 5,6 minuta po 3-4.

Show Must Go On!
nesha.co nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-10-2021, 12:22   #2
Alexis
Iskusan član

Alexis's avatar

Registrovan: May 2021
E-cig: Innokin adept + Nicolas
Pohvala: 128
Pohvaljen: 97
Nivo reputacije: 17
Alexis je poznat svimaAlexis je poznat svimaAlexis je poznat svimaAlexis je poznat svimaAlexis je poznat svimaAlexis je poznat svimaAlexis je poznat svimaAlexis je poznat svima
Uobičajeno Re: Stil parenja?

Sve zavisi, ako sam na poslu ili u nekoj gužvi povlačim po jedan duži "cim" ali kad sedim i ispijam kaficu pravim par jačih povlačenja, a onda pauziram neko vreme..slično kao dok sam pušila cigarete..

Послато са M2010J19SY помоћу Тапатока

Alexis je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-10-2021, 12:39   #3
mmladen
Senior

Registrovan: Jan 2018
E-cig: sta do'vatim
Pohvala: 242
Pohvaljen: 1,221
Nivo reputacije: 183
mmladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputacijummladen ima reputaciju

Slabo ispustam mod iz ruke...to mi i zena kaze...
mmladen je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-10-2021, 19:26   #4
PřisřN
Veteran

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 48
E-cig: Pod | RDA
Pohvala: 2,190
Pohvaljen: 1,312
Nivo reputacije: 232
PřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputacijuPřisřN ima reputaciju

Haha, ovo me podsetilo na posetu majci od pre nekoliko dana..
Pita ona, pošto supruga i ja imamo isti model poda (ja obično koristim pod kada sam u poseti ljudima, a uvek ako su nepušači), kako znamo koji je čiji.
A ćerka se nasmejala i kaže - pa znaju, kada ih nikada ne ispuštaju iz ruku
Ja dodajem - jedino bi mogli da ih slučajno zamenimo ako se ona i ja rukujemo.

Nego, nije baš tako. Supruga je kao pušač imala naviku da radi, a pauzu napravi uz cigaretu, pa nastavi sa radom.
Tako i sada čini, a pauza joj traje otprilike vremenski jednako.
Ja sa druge strane pod koristim ređe, u dužim intervalima. Dok dripper koristim desetak minuta u kontinuitetu tokom pauze, ili tokom celoga dana u kraćim intervalima kada radim nešto u jednom mestu.
Tako da se za mene može reći da zavisi od situacije.. ali je najčešće zastupljeno celodnevno parenje (ne mogu sada da se setim, ali mislim da imam oko 400 ili beše 600 puffs dnevno).

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:11 sati.