Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 05-09-2021, 22:34   #1
Kosta87
Nov član

Registrovan: Sep 2021
Pohvala: 2
Pohvaljen: 1
Nivo reputacije: 1
Kosta87 je na dobrom putu
Uobičajeno Slatke tečnosti jakog ukusa

Jel postoji neka tečnost koja je slična smartvapovoj nic salt splash grape i mildovoj grape ice, a da je freebase sa malom količinom nikotina a da ostavlja udar slatkoće u ustima kao gore pomenuta dva koja koristim mtl na 1.4 ohm dc na smoku novo2 na mesh od 1ohm je slabije slatko. Uredjaj na koji bih pario tečnost je smok nord4 i grejači koje trenutno koristim i ovde nabavljam dok mi ostali ne dodji iz kine su mesh 0.16ohm 40w +- 40w i mesh 0.4ohm 25w +-5w. I jedan i drugi imaju gustu paru oba vučem po 5-6 sec dtl sa malom količinom nic ili bez nic, ali ne dozivljavam tu slatkoću koja postoji dok koristim mtl gore pomenutih tečnosti na drugom aparatu. Ukus postoji ali čini mi se da nije taj intezitet, i sve mi vuče na neka kiselkasta voca, a uzeo sam ih dosta raznih berry. Indian, black fruit ice, blueberry candy, say mu name… i još par i nigde nemam taj slatki ukus. Čekam 3pl coil od 0.6 ohm , rba rpm, i 1.2 qvarc za mtl. Hoće li mozda na njima biti intenzivniji ukus. Čini mi se da sve nic salt tečnosti koje posedujem prave jači ukus na mtl nego ove silne berry na dtl!!! Grešim li negde? Može li neka preporuka, može i cokolada, karamela, o ostale kremaste stvari, ali primarno više volim voćne.

Hvala i pozdrav
Kosta87 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 08:15 sati.